Eşim bensiz tatile gidiyor

Eşim öyle bir insan değil ave hiç aldatmadi beni harama çok dikkat ederken neden öyle bir ortama gidiyor diye düşünmeden edemiyorum..ben rafting değil ama başka yere tatile gitmek istedim kendisi istemedi
Sosyalleşmek, başka insanlarla aktiviteler yapmak eşinize göre her zaman haram olmayabiliyormuş. Öyle bir ortam dediğiniz sportif bir aktivite. Genelde de arkadaş grupları olur. Önemli olan siz böyle bir şey yapmak isteseniz eşinizin tutumu ne olur? Ben giderim yaparım bana helal, sen gidemezsin yapamazın sana haram mı?

sevgilim (veya kocam) bensiz tabii ki tatile gidebilir hatta ucuz bilet kovalarım onun icin. kendi sevgilim gecn aylarda once benimle tatile çıkıp sonra yakin arkadasiyla baska kitaya gitti. en cok kurdugum cumle "iyi eglenceler hadi tutmayayim seni" olmustu.
amaaa benimle tatile gitmeyecek , benim tek tatile gitmeme musade etmeyecek adam da tek gidemez. hele birkac gunluk tatil ayarlayamaz.
vakti ve parasi varsa onceligi karisi olmali.
ayrica ben de gittim cesitli sehirlerde raftinge. raftinge giderken suya dusme ihtimali oldugu icin bikiniyle biniyor cogu kisi. ustelik defalarca tanik oldum, ruslar ip bikiniyle biniyorlar tanga gibi. ben de rus erkekle gittigim icin bir problem yasamadim çünkü acik kadin görmemiş, acik kadina gözünü pörtletecek bir insan degildi. ama deniz kültürü yoksa, bikini onun için donsa, size sunu giyme suran belli falan diyen biriyse orada gozleri bayram eder.
eger gittigi yer mugladaki rafting alaniysa otobusun durdugu yerden tirmanmali inmeli biraz yol oluyor. amaci göz zinasiysa aradigini bulur.
ama şüpheniz gerçek zinaysa bilemiyorum. dili yoksa kolay kolay kimseyi bulamaz. anca parayla birini tutar, hastalik kapar.
onu da biz bilemeyiz yapar mi yapmaz mi. ama tatile eşiyle gitmeyen, muhafazakar gecinip, esine asla izin vermeyeceği sey olan "arkadaşlarla tatile" giden bir erkek bence her halti eder. oylelerine güvenim sifir.
ne var yani siz de gitseniz? kapaliysaniz da ona uygun haşemalar alırdınız. insan oyle yerde sap erkekle ne zevk alir ki guzel karisiyla gitmek varken? ne güzel bir ani olurdu

Aslında turist veya yerli… Bunun bir önemi yok. Eşiniz bir anlık düşünce ile de hata yapabilir. Devir değişti açık giyinen kadını değil yanımdaki adamda hata ve kusur ararım ben. Benim de ciddi bir ilişkim var ve kendisi şuan tatilde. Bende gideceğim ama ona gitme yapma demedim asla. Çünkü inanın turist veya mekanın önemi yok. Yapmak isteyen çok gizli de yapar. Hatta anlayamazsınız bile. Bu durum sizi geriyorsa ve eğer problem olmayacaksa siz de dahil olun. Huzursuzluk olacaksa bırakın gitsin. Siz de ayrı bir tatil yapın

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?
pardon da ne alaka geneleve mi gidiyor eşin ya da oradaki kadınlar eşin için mi dünyanın dört bir yanından geliyor hangi dünyada yaşıyorsunuz ya cidden

Merhaba arkadaşlar eşim bensiz raftinge gidicek daha önce giden oldu mu nasıl bir ortam ? Dünyanın dört bir yanından turist geliyormuş..birilerinden duydunuz mu oraya gidenler illaki biseyler yasiyorlarmi kadınlar la ?
Yapan için yerin önemi yok,madem o gidiyor sende arkadaşlarınla gityada cocugunla ama ayrı tatil yapılması canımı sıkar

Anladığım kadarı ile siz ilk defa böyle bir talepte geldiği için tedirgin olmuşsunuz. Raftingle alakası yok yapacak oldu mu piknik diye gider yine yapar. Aile ile eğlenmek farklı arkadaş ortamı ile eğlenmek farklı.esim gitmek istese bende kısıtlamazdim. Ancak sizin de gitmenizde sorun olmaması gerekiyor.Yada gittiği arkadaşlarının eşleri yok mu ? Birlikte tatile de gidilebilir daha eğlenceli olur hem aile hem arkadaşlarla geçirilen bir zaman olur.muhafazakar derken eşli oturmuyorsaniz da muhafazakar oteller var her yerde siz kadın kadına çıkarsınız onlar erkek erkeğe bazı durumlarda

Kadınlarla bir şey yaşıyorlar mı ne demek ya? Aynen kadınlar sıraya girmiş kocanızı bekliyor bir şey yaşamak için.

Konu başlığı olarak tatil demişsiniz, altına rafting demişsiniz. Şöyle tatile gidiyorsa sizsiz o sıkıntı bana göre ya benle gider bensiz gitmez, benim eşim. Raftingse eğer benim eşim benim işim varken kaç kere gitti beraber de gittik ama kalabalık gittiler hiç başka kızın o bota geleceği aklıma gelmedi. Raftinge yabancı bi çok kişi geliyor. Hele botta yeterli sayı yoksa başka insanlarda geliyo o bota. Eşiniz bişeyi yapmak istese cafede vs başka yerde de yapabilir. Bu güvenle alakalı bence. Eğer istemiyorsanız tek gitmesini siz de gidin. Hem çok eğlenceli oluyo.

Muhafazakar bir yapıda ve tesettürlü müsünüz?
Ben böyle eşi olan adamların da erkek erkeğe tatile gitmesine karşıyım. Keşke siz olmadan evden dahi çıkmasalar. Çünkü size haksızlık,sizi yollamıyorlar bir yere. Sizin de rafting nedir bırak dünyadan haberiniz yok. Ne münasebet yani muhafazakar hanımla evlen sonra dışarıda bikinili rafting yapan kadınları kes!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…