Eşim beni aldatmisti

Bu yazışmaları da WhatsApp değil de normal mesaj olarak atsın . Bazı hakimler bu mesajları delil olarak kabul etmiyor . Kendi işçi davamdan biliyorum . Normal sms kanıtlanabiliyor internet üzerinden olanlar kanıtlamıyor. T Topsom haberin olsun

benimde ister istemez aklım 3 yaşındaki çocuğa gitti yavrum ne üzülmüştür travma sebebi.
mesajları silmediyseniz bunlar delil sebebi. kendinize bir avukat tutun barodan da talep edebilirsiniz.

Bende bırakamam ama bırakanları yargılamam. Çocukları dogurt dogurt keyfine bak. Bütün sorumlulukları alıyoruz erkekler elleri seylerinde geziyor.
Aynen öyle, her çileyi kadın çeksin, adam çocuk istesin babayım diye geçinsin sonra niye çocuğunu bıraktın.
Çocuk adamında çocuğu demek ki kadının bir bildiği var ki bırakmış. Ayrıca da bıraktığı kişi çocuğun babası eşşek gibi en güzel şekilde bakacak.
Kaldı ki şuan yaşadığı psikolojik olarak çok büyük bir travma iki küçük çocuğun tüm mesuliyetini, sorumluluğunu nasıl kaldırsın nasıl onlarla tek başına ilgilensin.

Yargılamamak lazım şuan tek ihtiyacı olan şey destek olunması ve yol gösterilmesi.

Doğrudur tam bilmiyorum ama whatsapp ekran görüntüleri de delil sayılabiliyor diye duymuştum.
Avukat arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır.

Çok şey yazasım var ama yazmıyorum sonra uyari alıyorumO çocuğun başına bir sey gelse bu süreçte napacaksın! Çok ilgili kocan cami açık bıraktı diyelim,çocuk ac kaldı daha nicesi? Vicdanın rahat olacak mi ! Içime ateş düştü bilmem ne boşa naval okuyorsun. Çocuk başına kalsın da bana dönsün bu nasıl bir mantıktır. Söylediğine göre kocan 10 günlük kadının peşinden giden çocuğunu yuvasını silmiş biri zaten o çocuğa bakacak mi sanıyorsun. 3 yaşında çocuğun 3... anneden ayrı,kardeşten ayrı uçkur peşinde ilgisiz baba yanında. 99 tane adam gelse 1 tane çocuğun etmez,siz nasıl kafalardasınız ya. Babasıymış baksınmis adam zaten çalışıyor tam zamanlı bakamayacağını bilmiyor musun ? çocuğu atacak birinin başına ne olacak sanıyorsun? Cocugunu ortada birakinca kocanin gözüne müthiş çekici mi geleceksin.

Okadar dedık sana cocugun gunahı ne dıye?Haklısınız nasıl boyle dusunebıldım dedın?O cocugu da sırf sana gerı donsun dıye bıraktın!
Hay senın analıgına!

Oturdum düşündüm ondan sonra çocuk yaptım zaten. Ev işlerini ve çocuk bakımı konusunda benim sıkıntım yok. Babaları var. Allah başımızdan eksik etmesin. Olmazsa da idare ederim. Edebileceğimi düşünüyorum. Çocuklarımın daha doğrusu çocuklarimzin hayatını aydınlatmak için uğraşıyoruz. Karartmak değil.

Bacim sen akillanmazsin. Hala mukemmel evliligim diyorsun. Senin gibi birkac uye daha var mukemmel evliligim diye diye bin sorunla bosgusan. Sizin mukemmel alginiz nedir bilmiyorum, bilmek istemiyorum da herkesin kendi hayati. Diyeceğim tek sey seni bu saflikla daha cok kandirirlar.

Doğrudur tam bilmiyorum ama whatsapp ekran görüntüleri de delil sayılabiliyor diye duymuştum.
Avukat arkadaşlar varsa yardımcı olacaktır.
Çoğu aile mahkemesi Whatsap ekran görüntülerini delil olarak kabul etmez. Kaldı ki bu olayda ekran görüntüsü, mesaj, konuşma, tanık yok. Sadece eşi seni aldattım demiş.

Ben sadece Allah yardımcın olsun demek istedim. İnsanların hayatı aniden değişebiliyor bunu sakın unutmayın.. Mutluluk da zenginliği kaybetmek gibi kaybedilebilir. Lakin şunu unutmayın ne gece sonsuz ne gündüz..

ay kusura bakmayın sizin yorumunuzu alıntılayarak yazdım ama sizin için yazmadım genel olarak bir iç döküştü aslında

Babasi dara dussun diye 3 yasindaki yavruyu nasi guzel biraktiniz orda tebrik ederim. Arada bi yavruma yaniyorum diosunuz ama aldatilmaniz belli ki daha agir basiyo evlat duskunlugunuzden. 5 yasindayken annem evi terketmek zorunda kalmisti bizimle beraber ama dedem bizi geri babanneme yollamisti. Annem cok direnmesine ragmen engel olamamisti. O zaman bile nefret etmistim annemden. Siz bile isteye nasil biraktiniz aklim almiyo

Ah yaa nasıl aydın ve yol gösterici bir yorum çok yardımcı olacaktır bu yazdıklarınız(!)

Okadar dedık sana cocugun gunahı ne dıye?Haklısınız nasıl boyle dusunebıldım dedın?O cocugu da sırf sana gerı donsun dıye bıraktın!
Hay senın analıgına!
Bana geri dönsün diye bırakmadım asla istemiyorum artık ben annesysem o da babasi

Of allahim nasil bir insansiniz siz ya? Hanimefendi bir durun sakinlesin durumu sindirin sonra ne yaparsaniz yapin ama su cocuklari kullanmayin yeter.

Çoğu aile mahkemesi Whatsap ekran görüntülerini delil olarak kabul etmez. Kaldı ki bu olayda ekran görüntüsü, mesaj, konuşma, tanık yok. Sadece eşi seni aldattım demiş.
Bu yüzden bir üstteki yorumumda whatsapp ve ya mesaj yolu ile itiraf ettirmeye çalışın demiştim.
Yani adam kendisi nasıl pat pat isteyerek yaptım diye söylüyorsa aynı şeyi mesaj yolu ile yazarsa illaki bir şeyler çıkar.
Bir arkadaşta whatsapp delil kabul edilmeyebilir deyince bunu yazdım.

Cocuk babasıyla bugune kadar kac kez kalmıs acaba?Kac kere yalnız gun gecırmısler?Hıc sanmıyorum babasına bırakıp zaman gecırdıgını annenın. 3 yasında cocuk cart dıye gece annesız kalıyor,kardesınden ayrılyor.Baba bır cocuga bakabılecek donanımda mı?
Ben cocugumu 1 hafta bırakırım babasına gerekırse,cunku 10 aylıktan berı babasıyla kalıyor.Bu sabah bıraktım hastaydı ıse geldım hatta.Ama bıranda bırakılmaz.O cocuk evdekı gergınlıgın ortasına bırakıldı suan.

Bu adam seni hiç sevmemiş mi? Diğer kadının dolduruşuna hemen gelebiliyor. Sadece sizi evi düzenleyen çocuk bakan biri olarak gören biriyle sağlıklı bir şekilde ilerleyemezsiniz. Çocuklarınıza sahip çıkın ayaklarınızın üstünde durun ve çocuklarınızın rızkını başkasına yedirmeyin. Gerekirse tazminat alın artık teknoloji gelişti yazışmaların geçmişleri kolay bulunuyor ispat etme şansınız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…