eşim beni aldatıyor yardım

Essahtan bacım konuyu niye açtın ?

Bak ''seviyorum çok seviyorum'' diyen sensin..

Boşanmayacağını ifade eden de sensin.

Gelip geçicidir evet ama sadece hayatındaki kadınlar onun için gelip geçicidir..Ayşe gider fatma gelir..Sonra fatma'da gider HELGA gelir..Misaki milli sınırlarını aşıp mesele international'a kadar dökülür..Sen de geceleri kocasını pencere önlerinde elleri sinirden titreyerek sigarasını içen esas kadın olarak bekleeeeer durursun...

Zaman böyle gelip geçer...Senden midesinin bulandığını ifade eden bu adam yakında seni kusar...Önceleri sadece mide bulandıran bir kadın olarak nefes alırken bundan sonraki hayatını kusmuk olarak idame ettirirsin..

siz eşinizi karşınıza alıp konuşsanız beni aldattığını biliyorum deseniz eşiniz size bir yığın bahaneler uyduracak yalanlar söyleyecek sizde onu sevdiğiniz için elinizdeki delilileri bile görmeyecek ve ona inanacaksınız böylede ne zamana kadar gidecek bu evlilik bilemiyorum doğrusu..
kısacası olan yine size ve kızınıza olacak haberiniz olsun...
ilerki dönemlerde sizin psikolojiniz bozulacak bunu kızınıza yansıtacaksınız eşinize hiç bir şey olmayacak o hayatına devam edecek..

adam haklı evdeki hizmetçiden neden vazgeçsin ki !?

benim tavsiyem insanların ve şartlarınızın yönlendirmesi ile karar vermeyin..kendi içinizdeki sesi dinleyin..eğer içiniz affediyorsa bir ömür yaptıklarına katlanıp her yeni aldatmada aynı psikolojiyi yaşayacaksınız,eğer içiniz affetmiyosa inanın bir ömür de geçse affetmeyeceksinizdir.kendinizi yıpratmadan sakin bir şekilde ayrılık planları yapın.eşinizin bundan haberi bile olmasın..bir gün baksın ki siz yoksunuz.sizde bu şekilde saman altından su yürütün,ama kesin kararlı olmalısınız.ve inanın bu sizi çok rahatlatır.en fazla bir yıl içinde kendinize yeni bir düzen kurarsınız.çevrenizi değiştirir farklı uğraşlar bulursunuz.bir çok kadın aslında bunu yaşıyo.ama yapılan en büyük hata affetmek.affettiğinizde eşiniz sizin bunu yapabilmek için nasıl yüreğinizi kanattığınızı anlamayacaktır.demek ki ben böyle vazgeçilmez biriyim fikri yerleşecektir bilinçaltına.ve bir başka fırsatta nasılsa vazgeçilmez adam olduğu için tekrar yapacaktır.sizi şu anda bunları duymak üzebilir ama lütfen gerçekçi olun..yoksa daha çok zaman üzülür yıpranırsınız.yıprandığınız da yanınıza kar kalır..unutmayın bir çok kadın aldatılıyo ama cesur kadınlar bunu affetmiyo..siz de cesur olmalısınız.

yapacağın şey aldatmayla ilgili tüm delilleri toplayıp
sonra da boşanma davası açmak arkadaşım
çalışmadığın için mi bu kadar imkansız geliyo sana ayrılmak cevaplar mısın bu soruyu

lütfen yapmayın kendınıze yazık etmeyin.
Resmen sizi aldatıyor nasıl sineye çekebilirsiniz böyle bir durumu.

sen sanırım henüz bu aldatma olayını eşin bilmediği için konuşmadığınız ve kavga etmediğiniz için şoktasın. madem o arkandan işler çeviriyor sen de çevir git bu delillerle aç davanı koy kapının önüne bu adamı. o kadına çoluğunun çocuğunun rızkını da yediriyordur unutma herhalde sadece seks arkadaşlığı yamıyorlardır hediye vs. illa ki alıyordur bu adamla mı çocuk yetiştireceksiniz beraber.

hadi bırakacaiğım dedi,
peki,o laflar,soğukluğu,midemi bulandırıyorsun,idealimdeki kadın değilsin demeleri,aldatması unutulacak mı.. onların unutulması kolay mı?

'Geçici heves' adı altında aldatmak, o hakaretler, laflar hepsi gelir geçer mi yoksa?
Önemli olan unutmak değil mi yoksa?
Önemli olan yuvayı kurtarmak mı?
Ne de olsa yuva kolay kurulmuyor...
Tüm boşananlar yuvayı kolay kuranlar olmalı bu mantığa göre.

sanırım boşanmaktan yana değilsin yarin birde hamile kalacaksın boşanmamak için bir neden daha , karar vermek zorundasın

ne kadar adi bir adam bu yaaa esas ondan ve onun gıbılerden bızım mıdemız bulanıyor,yuzune çarp mesajları kayıtla arkadasım boşanma davası ac ama mutlaka kaydet o kadınla konusmalarını.şerfzler ... Allah yardımcın olsn canm

konu sahibi eşiyle konuşsa bence olay şu şkilde gelişecek;

adam önce inkar edecek,sonra kadını suçlamaya başlayacak o da olmadı hakaretler yağdıracak..

konu sahibi de kendini suçlamaya hazır gibi zaten,evet ben de hatalıym kocamı seviyorum,kızım var deyip devam decek..ta ki bir daha ki aldatma olayına kadar..

çünkü adam biliyor,yapsam eşim affeder beni seviyor bunca hakaretime birşey demediğine göre diyecek..

evet boşanmak kolay değil ama bu kadar da olmaz dedirten durumlara en iyi örnek bu konu..

eğer kurtarma çaresi süslen püslen,eşinin ilgisini çek,bakımını yaptır vb.şeyler ise bunları diyemeyeceğim çünkü bu aşamayı çoktan geçmiş..adam idealimde ki eş değilsin diyor..

kızlar şu an siniren ve ağlamaktan yazıyı bile düzgün yazamıyorum..kocamın bugün dogum günü dedim zaten evleneli 9 ay olmuş onun işi için kalkmışım istanbuldan 1200 km.uzakta biyere gelmişim..doğuda tam mahrumiyet bölgesi..sırf 5 yıldır birbirimizi seviyoruz diye..ama adam bugün o kadar hazırlık yaptım zaten 3-5 tane yeni arkadaş edinmişiz onları falan çağırdım akşama sürpriz doğum günü yapayım diye..ama az önce beni araddı akşama memleketime gidiyoruz acil hazırlan dedi..konu ne bi hastalanan falanmı var dedim vay efendim kardeşi okuldan kaçıyomuş devamsızlıktan atılacakmış ve acil gidip onun hesabına bakacakmış..bende sinirlendim ben bunun için çabalıyorum o kadar insanı çağırdım hazırlık yaptım diye...adam bağırıp üstüne birde ecdadına diye küfür edip telefonu kapadı..şokkk içindeyim. beni kırdıgı konuya bakarmısınız...hayır annesi babası kardeşinin başındayken bunu arayıp ta burdan oraya çağırmaları..çok üzüldüm çok kötüyüm...ne yapayım şimdi...

bu ne şimdi anlamadım
derdiniz varsa yeni konu açmanız lazım
bu konuyu işgal etmeyin

ayrı konu açarsanız daha iyi olur. hem arkadaşın konusunu bölmüş olmazsınız,hemde size ait bir konuda cevaplar sadece size olur.

Boşanıp boşanmamak sizin bileceğiniz iş. Herkes kendi hayatını kendi tercihleri doğrultusunda yaşıyor sonuç itibarıyle. Beni şaşırtan bu kadar soğukkanlı olabilmeniz, adam ağzına geleni söylüyor size üstelik aldatıyor siz hala boşanmayacağım diyorsunuz. Ne yapmayı planlıyorsunuz ya da bizden ne bekliyorsunuz? Kocanızı geri kazanma yöntemleri mi?

söylenilen mantıklı cvpları kabul etmemişsin
o zaman bende sorayım konuyu neden açtın?

konularmı karıştı hangisini okuyacağımı şaşırdım.

Bence sizin hiçbir şey yapmaya niyetiniz yok.

O yüzden siz en iyisi 3 maymunu oynayın; görmedim, duymadım, bilmiyorum...

sanane onun tepkisinden
sen kendi tepkini düşün
benim tepkim boğmak olurdu

konularmı karıştı hangisini okuyacağımı şaşırdım.

arkadaşlar ilk zamanlar bende düşündüm boşanmayı..ama ortada çocuk var.babası uzakta olduğu için zaten sıkıntı yaşıyoruz.birde bu ayrılık olunca psikolojiis tamamen yıkılacak.hiç bir kadı tabii kikaldırmaz bunları.bir kızıma bakıyorum bir yaşananlara...en azından kızımın babası öyle de olsa böylede gelip görecek.tamamaen bitrmeden önce bunlara hazırlıklı olmamlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…