eşim beni aldatıyor yardım

boşanmıcaksan nasıl yardım edebiliriz inşallah maşallah vs eşliğinde ağlaşabiliriz mesela, erkek milleti... diye başlayan uzun sohbetler yaparız diğer kadına sayıp sövebiliriz bu olabilir mi ne dersin

Eşin pişman bile değil ki
Yardım edin diyorsun ama herşeyi reddediyorsun
E o zaman bulunduğunuz durumda kalmaya devam edin

Hahaha hep beraber o kadının saçını başını yolmamızı bekliyor zaar..:KK57:

Konu başlığında yardım edin ibaresi var ama sonuç zaten belli..''BOŞANMAM''

napaaak ? ne edek yani ? kocanı mı dövelim kadını mı ?

Onlar gayet mutlu mesut valla...

Alan razı,satan razı bu durumda:KK14:

konu açmanızın mantalitesi nedir?

Çocuk var ortada ne demek? Benim ömür boyu aldatıldığına boyun eğen annesini izleyerek büyümüş bir kız arkadaşım var hanımefendi,sizin sevdiğiniz gibi annesi babasına sevgisinden katlanmış.Babasından nefret ediyor,annesinden böylesine iğrenç bir şeye katlandığı ve korkak olduğu için iki kat nefret ediyor.

Bu dediğimi unutmamanızı diliyorum.

hayır yani boşuna konu açıp çok sevdikleri kocalarına sövdürüyolar, sen istediğin kadar sev adam senden tiksiniyomuş, sinirle diyomuş pardon

Tüm bunlara katlanabileceğinden emin misin bazı şeyler elimizde değil psîkolojin bozulabilir ağır depresyon geçirebilirsin tüm yaşantın ruh sağlığın olumsuz etkilenebilir belki ömür boyu mutsuz olursun değer mi çok iyi düşün hesabını yap sanmıyorum kimse kolay kolay kaldıramaz Allah yardımcın olsun âmin

Boşanmak çözüm müdür değil midir kişiden kişiye değişir ama şu bir gerçek ki, siz bu mantıkla devam ettiğiniz sürece daha çok aldatılırsınız... :KK31:

Yardımı hangi konuda istiyorsunuz acaba !!

Her şey ortada sizi sevmediğini iğrendiğini söyleyen adam hergün karşınızda biz size ne yapabiliriz. .

Konuşsan ne fayda edicek ki. Eşiniz sizi sadece ev işleri ve çocuk için istiyor belli ki. . Ve siz hala seviyorum diyorsunuz .. Belki kırılıcaksınız ama eşiniz diğer kadına sevgi sözcükleri söylerken sizi aklının ucundan bile geçirmiyordur emin olun

canım aslında eşimdir cinsel yönden soğuk olan ben değil.gayette bakımlı bir bayanım.anlyayamadım gitti.o kadınla nasıl beraber olur...bana hiç dokunamazken

diycek birşey bulamıyorum şok oldum yani bu tavrın karşısında :KK53:

eşin sana hiç dokunmuyo gidiyo başkalarına gayet güzel dokunuyo.
senden midesi de bulanıyomuş
sen de seviyorum çocuk var diyosun hala

kocan seni sevmiyo demek ki katlanmak istiyosan katlan
başkalarıyla paylaşırsın artık kocanı ömür boyu
gurursuz bi kadın olarak sürdürürsün yaşamını

Ne deniyordu hatırlayalım ''Böyle karım olsun 40 milyon borcum olsun''

Aranan kan bulunmuştur hanımlar,dağılın :KK14:

Boşanmak çözüm müdür değil midir kişiden kişiye değişir ama şu bir gerçek ki, siz bu mantıkla devam ettiğiniz sürece daha çok aldatılırsınız... :KK31:

arkadaşlar hepiniz haklısıbız ama...ordan bakıldığında boşanmak tek çare gibi görünüyor.ben size neden bu konuyu açtığımıs öyleyeyim eşimin onun beni aldattığını bildiğimi bilmiyor...bilse durum ne olurdu bilemycem.gelip geçici birşey olabilirmi onuda bilmiyorum.karşıma alıp konuşmayı çok istedim.ama yapamadım.tepkisi ne olurdu

Bakın biz kadınlar fazla melonkolik olabiliyoruz çoğu zaman.Ama zamanla ne kadar güçlendiğimizi de bi düşünün.Eğer eşinizi çok seviyorsanız,ondan ayrıldığınızda sizi zor günlerin beklediğini hissediyorsanız lütfen biraz daha bekleyin.
sevginizi tüketin önce..ayrılıp da acı çekmek,özlemek,merak etmek çok zor.başınıza gelmiş çok büyük bir felaket olarak görmekten vazgeçin aldatılmayı.çünkü hayatta hiçbir acı ebedi değil,bir gün sadece hatırlanıyor o kadar

arkadaşlar hepiniz haklısıbız ama...ordan bakıldığında boşanmak tek çare gibi görünüyor.ben size neden bu konuyu açtığımıs öyleyeyim eşimin onun beni aldattığını bildiğimi bilmiyor...bilse durum ne olurdu bilemycem.gelip geçici birşey olabilirmi onuda bilmiyorum.karşıma alıp konuşmayı çok istedim.ama yapamadım.tepkisi ne olurdu

Karşınıza alıp konuşunca aldatmayı bırakacağına hakikaten inanıyor musunuz? :KK31:

sen aldatılıyosun ve bu konuda hesap soramayacak kadar acizsin öyle mi
neden korkuyosun öğrenince tamamen gider diye mi anlamadım
ne tepkisinden bahsediyosun ya o korksun senin tepkinden

şu an bu yazdıklarınla kendini ne kadar ezik bi duruma düşürdüğünün farkında mısın sen
resmen acıdım sana yani emin ol kocan da acıyodur senin bu hallerine
biraz güçlü ol ya

sen eşine bunu bildiğini nasıl söylemezsin neyi bekliyorsunki ben anlamadım niyetin katlanırsam düzelir falansa çok yanılırsın böle şeylerin tövbesi olmaz olsada güven olmaz anlatabiliyor muyum bırak vazgeç eşşekten düşen karpuza çevir onu

Hayalinde ki eş değilsiniz ve sizden midesinin bulandığını söylüyor
Bu kadar ezik durmayın lütfen bu gurursuzluktur, yuvayı dişi kuş yapar kurtarır lafı her zaman geçerdli değildir, kendinizi değersiz yapmayın bu kadar

Karşınıza alıp konuşunca aldatmayı bırakacağına hakikaten inanıyor musunuz? :KK31:

hadi bırakacaiğım dedi,
peki,o laflar,soğukluğu,midemi bulandırıyorsun,idealimdeki kadın değilsin demeleri,aldatması unutulacak mı.. onların unutulması kolay mı?

X