eşim beni aldatıyor yardım

eşim uzun zamandan beri iş munasebetiyle şehir dışına çıkıyor bazen 3 ay gelmediği oluyor.yaklaşık 8 aydır benimle eskisi gibi değil.geçen günkü konuşmamda mutsuzum dedi.benden gizli bir face adresi vardı neden açtın dedim farklı isimler vardı benim tanımadığım.eşim şarkılar yayınlamaış.kadın bunu beğenmiş.bunu da inkar etti..ensonunda şifrelerini kırarak msn sine girdim kadınla aşk dolu mesajları vardı.ama bunu o bilmiyor.benim bildiğimi yine inkar edecek beni suçlayacak.bana iftira atmaya çalışyor.ayrılalım o zaman dedim otur oturduğun yerde ben senden vazgeçmem dedi.en ufacık sorunları bile önüme sunar oldu.idealimde eş değilsin diyor.sonrada sen bunlara bakma diyor.benden iğrendiğini midesini bulandırdığımı falan söylüyor.kızgınlıkla söyledim diyor.anlamış değilim

terbiyesiz yaaa! Ne sinir bozucu ben erkeğim herşeyi yaparım sende evinde otur sus diyor resmen. Bu adamla aynı evde kalmak ne acı . Allah yardımcın olsun

Olaya bir de şöyle bakmak lazım. Kadın çalışmıyor ve çocuk var ve hazır değil yeni bir hayat için. Kendi anne babasının durumunu bilmiyoruz. Kol kanat gerebilecek durumda mı? Öyleyse bir adım önde başlarsın hayata. Değilse bu noktada kendini çok iyi hazırlaman lazım.gerçekçi olalım işe girse ne kadar alacak? Asgari ücret.. bir de kızına bakacak biri lazım. Eşinden bir şey alamazsa eğer kira mı verecek, geçinecek mi, kızına bakıcı mı tutacak? Tüm bunları da düzenli bir iş bulduğunu farz ederek yazıyorum tabi. İş bulamadı ya da pat işten çıktı o zaman daha farklı. Yeniden doğmak mümkün değil mi?? Elbet mümkün biraz yorucu ama mümkün. Ben hazırlık aşamasında kadın sığınma evlerini tavsiye ediyorum. Orada kendini toplarsın sonra oradakiler destek olur iş konusunda falan.. kapı kapıyı açar ama önce karar vermek lazım nereden başlayacağına..

Aynen katılıyorum.
Balki bu dönemde ilerisi için bir takım hazırlıkların içine girmek lazım.
Ama sadece sevdiğim için bu duruma katlanıyorum , gözyumuyorum diyorsan diyecek bir şey yok
O zaman şikayet etmiyeceksin. Mal bu çünkü.

Çalış demişsiniz ama ilk sözü ortada..

Seviyorum diyor..

Arkadaşım sen bu düşüncelerle çok çekersin çok..

O kızgınlıkla yazılmış yorumların otur başına, tek tek, derinliklerine inerek,

sindire sindire oku...

Şimdi sen onları okuduğunda gardını alıyorsun ama,

onlar senin iyiliğin için yazılmış şeyler.

X