eşim beni aldatıyor yardım

kocan seni aldatıyor ben seviyorum boşanmam diyorsun
e o zaman neden konu açtınki
kocam beni aldatıyor bende boşanmayacam diyosun
neyi yardım etcek bu millet?

e$inizi seviyorsunuz boynuzlanmaya devam diyorsunuz .
okey bu sizin bileceginiz bi i$
bizden ne istiyorsunuz ? OTEKI kadinin saçini ba$ini yolmamizi mi? yada e$inizi bi guzel pataklayip dersini vermemizimi?

e$inizi seviyorsunuz boynuzlanmaya devam diyorsunuz .
okey bu sizin bileceginiz bi i$
bizden ne istiyorsunuz ? OTEKI kadinin saçini ba$ini yolmamizi mi? yada e$inizi bi guzel pataklayip dersini vermemizimi?

boşanmak çözümmü...ortada çocukta var

arkadaşım, internette okumuştum. tabi aldatmanın affı yoktur, fakat aldatan erkek ve eşininden ayrılmak istemeyen erkek genelde evlilikte veya hanımından beklentileriyle uyuşmaması.
yani, biliyorsun erkeklerin evlilikten ne beklentisi olabilirki, fakat acaba cinsellikle ilgili mi bir sorununuz var. belki tam anlamıyla farklı şeyler bekliyordur senden.
mağdem sana öfkelide olsa dile getirmiş miğdemi bulandırıyorsun diye. sende ozaman git kendinde bir değişiklik yap. bizim görevimiz az da olsa eşine hoş görünmek değilmidir.
onların gönlünü yapmak değilmidir. sende ozaman kendinde değişiklik yap. koyu renklerde öje kullan, saçına maşa yaptır, nebiliğim şöyle saç rengini değiştir kapalı değilsen eğer.
evde güzel cicilerinle otur. o mutsuzum desede, bence sen ona pozitiflik ver. onunla tartışırsan, bu sefer onu yanlış yola itmiş olursun.

arkadaşım, internette okumuştum. tabi aldatmanın affı yoktur, fakat aldatan erkek ve eşininden ayrılmak istemeyen erkek genelde evlilikte veya hanımından beklentileriyle uyuşmaması.
yani, biliyorsun erkeklerin evlilikten ne beklentisi olabilirki, fakat acaba cinsellikle ilgili mi bir sorununuz var. belki tam anlamıyla farklı şeyler bekliyordur senden.
mağdem sana öfkelide olsa dile getirmiş miğdemi bulandırıyorsun diye. sende ozaman git kendinde bir değişiklik yap. bizim görevimiz az da olsa eşine hoş görünmek değilmidir.
onların gönlünü yapmak değilmidir. sende ozaman kendinde değişiklik yap. koyu renklerde öje kullan, saçına maşa yaptır, nebiliğim şöyle saç rengini değiştir kapalı değilsen eğer.
evde güzel cicilerinle otur. o mutsuzum desede, bence sen ona pozitiflik ver. onunla tartışırsan, bu sefer onu yanlış yola itmiş olursun.

canım aslında eşimdir cinsel yönden soğuk olan ben değil.gayette bakımlı bir bayanım.anlyayamadım gitti.o kadınla nasıl beraber olur...bana hiç dokunamazken

aslında kızgınlıkla söylenenler insanın gerçek düşünceleridir bence kızgın değilken karşıdaki üzülmesin diye saklanır.
öncelikle çocuğunuz var mı? böyle bir insana katlanmak çok güç Allah size yardım etsin. eşinizi de islah etsin başka bir şey denmiyor

Her zaman değil. Ben eskiden kızgınlıkla karşıdakini en çok incitebilecek olan neyse onu söylerdim doğrusu. :26:

canım aslında eşimdir cinsel yönden soğuk olan ben değil.gayette bakımlı bir bayanım.anlyayamadım gitti.o kadınla nasıl beraber olur...bana hiç dokunamazken

ahahaha
hiç güleceğim yoktu
ona dokunabildiği için size dokunamıyor zaten
adam soğuk olmasında kim olsun

arkadaşlar ayrılmayı asala düşünmüyorum. çünkü onu çok seviyorum.belki onda bazı şeyler bitmiştir.birde kızımız var.

Neden ki?? Onu seviyor olabilirsiniz kalbe söz geçmez tamam ama size sadakati olmayan bir insanlar nasıl devam edebilirsiniz :KK53:

arkadaşlar ayrılmayı asala düşünmüyorum. çünkü onu çok seviyorum.belki onda bazı şeyler bitmiştir.birde kızımız var.

Bende bunu anlamıyorum.
O zaman neden konu açıyorsunuz ?
Yani anlattıklarınıza söyleyebileceğimiz şeyler belli zaten.
Aldatılıyorsunuz aşağılanıyorsunuz , biz kalkıp olsun idare et kocandır yapar mı demeliyiz ?
Adam belli ki artık sevmiyor aldatıyor utanmadan iğrendiğini söylüyor.
Peki siz hangi sebeple bu adamla evli kalabilirsiniz ki ?
Sevgi mi ?
Sevgi tek başına tek kişilik hiç bir işe yaramaz .

bu yorumu görmemiştim yorumları okumadan yazmıştım az önceki mesjımı. peki ne yapmayı düşünüyorsun konuyu niye açtın ? kocanı o kadından nasıl vazgeçirebilirsin diye taktik mi istiyorsun vazgeçmez geçse de başka birini bulur yine alışmış kudurmuştan beterdir

boşanmayı düşünmüyorsun. kocanı çok seviyorsun. neden o zaman face ini msn sini araştırıp huzursuzluk çıkarıyosun. madem öyle böyle devam et. o seni aldatsın hakaretler etsin. 3 ay gelmesin kim bilir neler yapsın. sende otur evinde msn sine falanda takılma biliyon zaten aldatıyo. yaşamına böyle devam et yani.

Canım bunu nasıl göremiyorsun? Ya da görmek mı istemiyorsun? Adam başka kadınla yapacagını yapıyor, sana enerjisi veya istegi kalmıyor. Bı de sana kalkmış kusur bulunmaya çalışılıyor. Öyle olsa mankenler, film yıldızları aldatılmazdi. Adam kalkmış bir de üste çıkmaya çalışıyor. Bu sana daha neler yapar? Bunlara katlanacak mısın????

Son düzenleme:
Şu dünyada erkek olmak varmış..

Ohhh karısını aldatsın her türlü hakareti etsin ama kadın bunlara katlansın katlanmasını geçtim belki mecburidir ama tutup ''SEVİYORUM'' desin...Yok babam yok böyle bi rahatlık dururken niye boşasın anam seni bu adam..

Ben de senin kocan olsam ben de boşamazdım seni..Nereden bulacağım senin gibisini ?

Kör istemiş bir göz mevlam vermiş iki göz

Stockholm sendromu diyorlar..Artık yeni adı bu :KK14:

Hem neden konu açtın ki bacım ? Sana diyeceğimiz şey bariz belli adam sana tutup midemi bulandırıyorsun demiş sen de tutmuş bize ''Ölüyorum,geberiyorum'' edebiyatı yapıyorsun eee ne diyelim ki sana artık biz ?

Nasılsa katlanır bir kadın tipisiniz..E buyurun katlanın..

eşim beni aldatıyor yardımBaşlık bu.
yardım isteme var. aldatılma var. senden iğreniyorum diyen bir adam var.
ve
siz ayrılmayı düşünmüyorsunuz.ve seviyorsunuz.
pardon da nasıl yardım edelim size peki.
bunlar doğal , sorun sayılmaz. takmayın. her koca eşini aldatır ve iğreniyorum der karısına mı diyelim..
peki öyle olsun.
bunlar normal. her koca yapar bunu. takmayınız tokadan başka şey kafanıza canım.
oldu mu.
:KK6:

adam aldattiği için senden özür dilemiyor af dilemiyor aldatmaya devam ediyor üstüne hakaretler de ediyor sen boşanmayi istemiyorum diyorsun ama böyle evlilik olur mu canim kendine yazik edersin elinde delilinde var dava açarsan nafaka tazminat ne varsa alirsin çekme bu adami birak kendi pisliğinde boğulsun:KK23:

X