Esim beni aldatiyor ve ustelikte kabul etmiyor ne yapmaliyim?

Denis92

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2017
111
34
31
Arkadaslar bu siteyi dun indirdim herkese merhabalar, belki burda biraz fikir alisverisi yaparsak icim eahatlar kimseye derdimi anlatamiyorum suanda.Ben esimle 17 yasimdayken evlendim almanyaya gelin gittim suan 5 bucuk yasinda bir oglum 4 yasinda bi kizim var bende 24 yasindayim ev hanimiyim ama kendimi gelistiriyorum dilimi ogreniyorum cevre ediyorum esimin ustundeki yukleri azaltmak ixin ehliyetimide aldim ben huzur disinda mutluluk disinda herseye sahibim evliligimde.Bu yasta evimiz arabamiz var sukur ama esimden yana sorunlarimiz var esimin seneler once 4 senelik iliskisine dair herseyi sakladigini gordum bunun yuzunden dayak yedim face acdi face de arsivlenmis msj gordum telde ayni kadin bunu hastahaneye cagirmis kotuyum diye bunlarida gordum demet diye bi kadin bunla ben almanyaya gelemedigim 1 sene icinee bununla randevulasmalar benim icin baskasin demelerini gordum ustelik 1 senelik evliydim ama oturum alamadigim icin esim okulunu bitirmek zorunda oldugu icin ayriydik.Herseye goz yumdum cok asik olarak evlendim belki aptallik ettim belki bu konulati unutmaya calisarak akillilik buna siz karar verin.Bu olaylarin her seferinde dayak yedim bana sunu soyledi " telefonumu bilgisayarimi karistirmasaydin onlari gormezdin aramiz bozulmazdi " .
19 temmuz 2017 dw ailemin yanina geldim tatile esimde 31 temmuz da araba ile geldi 2 yolda kuzeninin vefatini ogrendi kotu seyler yasadik neyse 2 gun gecdi bahcede babamla oturuyodu cami acdim dedim napiypsunuz o anda telini sakladi biriyle msjlasiyodu gordum sona kapattim sinellkligi 5 dk boyunca esimi izledim duvar dibindeydi hollandali bi kadinla konusuyordu viber programindan ve kadin cumle aonunda buna schat yazdi bu tam opucuk kalp atacakdi ben camdan atladim dedim kiml3 konusuyosun ver teli vermedi babam girdi araya sakin ol vs iceri girdim buda geldi konusdul goster msji dedim silmis bana wp dan kuzeniyle konustugu msji gosteriyor sen bunu gormussundur diye...
Herneyse ankaraya gittik kuzenini gomduk geldik babam dedi sus acilari var .Bende dedim acisini dusunen insan baska kariyla msjlasip acisi oldugundan bize surat asmaz vs .
Simdi kayinvalidemlerin yazlik evindeyiz kac gundur kavga ediyoruz sil dedim silmedi viberi konusduk 2 gun once dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim dedim bu ozur dilemiyor beni kaybetmekden korkmuyor ama bana dediki seni cok seviyorum baska kadin icin seni birakmam dedi ama kadinla konusdugu programdan vazgecmiyor dun o programi sildi ben onu son goruldusune bakiyodum hep olay cikariyodum gozumun onunde sildi ama bundan sonra sana huzur yok hrr dedigini yapmayacam dedi aramiz duzelmeye baslar gibi olmusken o konusma ardindan bana boyle davrandi simdi ne yapacagimi kestiremiyorum ne yapsam iyi olur bilmiyorum defalarca intihar etmis biriyim psikolojim alt ust oldu iyice herkese tavsiyem erken yasta evlenmeyin ama sizin bana dusunemedigim yerlerde bi tavsiyeniz varmi napicam elim kolum bagli cirkin bi kadin asla degilim zayifimda bakimliyim neden boyle oluyor ??????

Arkadaslar bu siteyi dun indirdim herkese merhabalar, belki burda biraz fikir alisverisi yaparsak icim eahatlar kimseye derdimi anlatamiyorum suanda.Ben esimle 17 yasimdayken evlendim almanyaya gelin gittim suan 5 bucuk yasinda bir oglum 4 yasinda bi kizim var bende 24 yasindayim ev hanimiyim ama kendimi gelistiriyorum dilimi ogreniyorum cevre ediyorum esimin ustundeki yukleri azaltmak ixin ehliyetimide aldim ben huzur disinda mutluluk disinda herseye sahibim evliligimde.Bu yasta evimiz arabamiz var sukur ama esimden yana sorunlarimiz var esimin seneler once 4 senelik iliskisine dair herseyi sakladigini gordum bunun yuzunden dayak yedim face acdi face de arsivlenmis msj gordum telde ayni kadin bunu hastahaneye cagirmis kotuyum diye bunlarida gordum demet diye bi kadin bunla ben almanyaya gelemedigim 1 sene icinee bununla randevulasmalar benim icin baskasin demelerini gordum ustelik 1 senelik evliydim ama oturum alamadigim icin esim okulunu bitirmek zorunda oldugu icin ayriydik.Herseye goz yumdum cok asik olarak evlendim belki aptallik ettim belki bu konulati unutmaya calisarak akillilik buna siz karar verin.Bu olaylarin her seferinde dayak yedim bana sunu soyledi " telefonumu bilgisayarimi karistirmasaydin onlari gormezdin aramiz bozulmazdi " .
19 temmuz 2017 dw ailemin yanina geldim tatile esimde 31 temmuz da araba ile geldi 2 yolda kuzeninin vefatini ogrendi kotu seyler yasadik neyse 2 gun gecdi bahcede babamla oturuyodu cami acdim dedim napiypsunuz o anda telini sakladi biriyle msjlasiyodu gordum sona kapattim sinellkligi 5 dk boyunca esimi izledim duvar dibindeydi hollandali bi kadinla konusuyordu viber programindan ve kadin cumle aonunda buna schat yazdi bu tam opucuk kalp atacakdi ben camdan atladim dedim kiml3 konusuyosun ver teli vermedi babam girdi araya sakin ol vs iceri girdim buda geldi konusdul goster msji dedim silmis bana wp dan kuzeniyle konustugu msji gosteriyor sen bunu gormussundur diye...
Herneyse ankaraya gittik kuzenini gomduk geldik babam dedi sus acilari var .Bende dedim acisini dusunen insan baska kariyla msjlasip acisi oldugundan bize surat asmaz vs .
Simdi kayinvalidemlerin yazlik evindeyiz kac gundur kavga ediyoruz sil dedim silmedi viberi konusduk 2 gun once dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim dedim bu ozur dilemiyor beni kaybetmekden korkmuyor ama bana dediki seni cok seviyorum baska kadin icin seni birakmam dedi ama kadinla konusdugu programdan vazgecmiyor dun o programi sildi ben onu son goruldusune bakiyodum hep olay cikariyodum gozumun onunde sildi ama bundan sonra sana huzur yok hrr dedigini yapmayacam dedi aramiz duzelmeye baslar gibi olmusken o konusma ardindan bana boyle davrandi simdi ne yapacagimi kestiremiyorum ne yapsam iyi olur bilmiyorum defalarca intihar etmis biriyim psikolojim alt ust oldu iyice herkese tavsiyem erken yasta evlenmeyin ama sizin bana dusunemedigim yerlerde bi tavsiyeniz varmi napicam elim kolum bagli cirkin bi kadin asla degilim zayifimda bakimliyim neden boyle oluyor ??????

Aldatan adamı ne diye sineye çekiyorsun
Ne demek yediğin halt yanına kar kalsın
Ne biçim bir genişliktir bu
Dayak var, aldatma var siz daha hala adamın peşindesiniz

Sen niye hala bu adam için uğraşıyorsun onu anlamadım. Sanki sen aldatıyorsun da kaybetmek istemiyorsun gibi. O seni çoktan silmiş beyninde lütfen gerçekleri gör. Seni aldatıyor sen söyleyince seni dövüyor ve sen affediyorsun ki o af dilemiyor

Herşeyi geçiyorum...

Dayak yemişsiniz ve hala güzelim çirkin değilim derdindesiniz... hala geçmişi unutalım mutlu olalım derdindesiniz.

Pes!

17 yaşında evlenmek bu devirde... ve genç yaşta 2 çocuk sahibi olmak. 3.cü yolda...

Bilmiyorum hayatınızı gözlemleyin... yanlış yaptığınız bir çok konu var.

Cidden psikolojiniz iyi değil. Hiç bir insan kendini defalarca aldatan, dayak atan kişiye bu kadar toleranslı olmaz.
Resmen adam kaçmış siz kovalamışsınız. Adamın umurunda bile değilsiniz. Nasıl olsa siz yemeğini yapıyor, evini temizliyor, çocuklarına bakıyor, onunla seks yapıyor üstelik ayaklarına kadar kapanıyorsunuz. Neden sizden ayrılsın ki.
Adamın totosuna tavan yaptırmışsınız.
Hemen tedavi görün ve hemen boşanın.

2 gun once dedim seni kaybetmekden korkuyorym yapma boyle dedim ben 3.cocugu dusunuyorym dedim ben bu tatile erken geldigimde yedigin her halt yanina kar kalsin arastirmicam mutlu ollalim dedim bu ozur dilemiyor beni kaybetmekden korkmuyor
Yahu adam niye özür dileyip, sizi kaybetmekten korksun.
Sizin nerdeyse bi özür dilemediğiniz kalmış, adamı yakaladığınız için.
Viberi silse ne olacak, whatsapp var, face var bilmem ne var.
Viber silinince aldatmayacak mı bir daha?
Umarım 3.çocuk meselesinde ciddi değildiniz.

3. yü yap 4. yü yap yap da yap kızım bravo sana!
Eşiniz psikolojik şiddet uygulayan bir istismarcı. Sizi istismar ediyor, çocuklarınızı istismar ediyor.
Fakat sizde bu adamdan ayrılacak yürek yok. Hala çocuk doğurmak peşindesiniz. Bunu o çocuklara yapmaya hakkınız yok.
İlerde o çocuklar babalarının sizi aldattığını görecek. Onlara bunu yapmaya hakkınız yok.
İlerde onlar da babaları gibi olabilirler. Bunu yapmaya hakkınız yok.
24 yaşında küçük bir kadınsın sen. Şu an farkında değilsin.
Hiç ders almaz mısınız aldatılan, öldürülen kadınlardan?
Seni sindirmiş ve kontrol mekanizmanı yerle bir etmiş. Karar verme mekanizmanı dağıtmış. İstismar etmiş seni.
İnsanı duygularınla dalga geçmiş. Sizde gurur yok mu?
Farkında da olmayacaksın yazık.
Vazgeçmezsin bu adamdan sen. Bare çocuk yapma. O çocukların günahlarına girme.
Kimse böyle bir anne-babayı haketmez.

Bunlar hep 17 yaşında çocuk gelin olmaktan kaynaklanan problemler. Küçük yaşta evlenince baba figürünün yerini eş figürü almış.
De....
Adam pisliğin mendeburun önde gideni bayrak tutanı. Sen bunu boşamazsan sevgili denis yarın o kadınlardan birine ya da belki birkaçına ev açtığını,başka çocukları olduğunu vs öğrenmeye başlayacaksın. Gidişat bu yönde.

Adamın onca aldatmasına rağmen nasıl 3.çocuğu düşünüyoum dersin sen ya sevmiyo seni işte gözüne sokarak yapıyo bunu ayrıl daha ne peşine düşüyosun

X