Eşim beni aldatıyor olabilir mi?

Kız sakin ol ne bu hakaretler ne bu öfke celal ıcınde hakaret barınan tek bi yorumum yok ama senın dolu relax bebeğim hahaahahhahahaha

Eşim de emniyette ve birimi ve rütbe gereği telefonları yoğun oluyor. Şifresini bilirim, açıp bakmadım. Zırt pırt bildirim gelir işle alakalı. Yazar, çizer, konuşur vs. Ama, telefonunu hiç saklamaz. Sadece çocuk almasın diye yukarı koyar.

Belli başlı uygulamalara, uygulama kilidi koyuyor çünkü bir keresinde oğlum, çöp konteyneri çekip, wp durumu yapmış oynarken. Yine öyle bir şey olmasın diye şifreli ama o da 1234

Amir pozisyonunda olunca daha alengirli bilgiler oluyor telefonunda (Resmi yazı, görevlendirme vs.) Bunun dışında zaten çok gizli bir durum var ise bunu telefonda tutmazlar.

Eşiniz, ülke istihbaratına bakmıyor ise neyin gizliliği bu? Çok çok resmi yazı, görevlendirme, mesai şu bu vardır. Çok gizli olsa wp.tan mi gönderecekler sizi çok saf bulmuş. Benim eşim, yanımda otururkende açıp bakıyor veya yazıyor.

Kanmayın, yalan söylüyor.

Kımseyı asağılamıyorum merak etme cilekli hurma

Ettiği hakaretlerın haddi hesabı yok ciddiye alan yok o ayrı

Üzülerek söylüyorum ki meslek guruplarında aldatma oranı en yüksek

1-Asker
2-Polis

Bunun sebebide bana göre dışarıdan bakıldığında "Bunda para çoktur" düşüncesi. İster eş, olsun ister sevgili, ister partner. Üniforma, kabak gibi ortada. Yani potansiyel bayağı geniş oluyor.

Bir Dr. U hastane harici hekim önlüğü ile göremezsiniz ama, kolluk kuvvetleri ortada.

Ben eşimi ilk sivil gördüm, bana bakıp duruyordu, aynı yerde kalıyorduk. Sonra tanıştık vs. Emniyet mensubuyum dedikten sonra içim çekilmedi değil. Sonra tanıdıkça bir yola çıktık.

Aldatmak, meslekle alakalı değil, karakterle alakalı ama maalesef bu iki meslekte çoğunlukta.

Merhaba, öncelikle her şeye hazır olacaksanız bu işin peşine düşün. Eğer banka şifresini biliyorsanız veya ortak vs kullanıyorsanız, muhtemelen harcamalarından görebilirsiniz. Kredi kartı haricinde para gönderim kayıtlarına da bakın son 6 ayın mesela.

Bunun dışında arama motoru kayıtlarına ulaşabiliyorsunuz anladığım kadarıyla, konum geçmişine de ulaşabilirsiniz muhtemelen. Oradan gün gün bakabilirsiniz neredeymiş.

Dediğim gibi boşanacaksanız peşine düşün, tereddüt varsa hiç yüz göz olmayın. Son olarak bu süreçte lütfen cinsel birliktelik yaşamayın. Umarım her şeyi yanlış anlamışsınızdır (hiç sanmıyorum ama). Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…