Eşim benden gizli 31 çekiyor

Arada bir normal bir şekilde istiyor yani. Terapist fikrine ne diyor? Bunca zaman sormamış olamazsınız.
Aynen canı istediğinde geliyor ayda yılda bir
Sordum tabi ama ben hastalıklı değilim cevabını aldım. Türk erkeklerini bilirsiniz hiç bir zaman onlar da sıkıntı yoktur hep kadın sorunludur.

Aynen canı istediğinde geliyor ayda yılda bir
Sordum tabi ama ben hastalıklı değilim cevabını aldım. Türk erkeklerini bilirsiniz hiç bir zaman onlar da sıkıntı yoktur hep kadın sorunludur.
Siz de kendine koyduğu teşhis karşısında öylece durdunuz yani sadece. Bence boşan.

Siz de kendine koyduğu teşhis karşısında öylece durdunuz yani sadece. Bence boşan.
Zaten boşanmak için memlekete gittim cinsel ilişki dışında da sorunlarımız var en küçük şeyden kavga ediyoruz. Artık dayanamadım utanarak da olsa anneme anlattım cinsel ilişkimizi. Annem de bunun için boşanılmaz dedi konuyu kapattı bi şekilde beni evime gönderdi. Benim ailem hep elalem ne der diye yaşadıkları için bunu bir sorun olarak görmüyorlar çocuk yapın düzelir diyorlar bana yaklaşmayan adamdan nasıl çocuk yaparım ayrıca böyle mutsuz bir evliliğe de çocuk yapmak mantıklı gelmiyor.

Böyle birinden çocuk yapmak hayatının en büyük hatası olur zaten

Neden kendinize bu kötülüğü yapıyorsunuz aynı evde iki yabancı gibi sizi görmezden gelmesine size olan ilgisizligine en önemlisi ise sizi cinsel anlamda redt eden birisi ile hala neden devam ettiriyorsunuz ki kendi yolunuza bakın bence 4 yıl da değişmeyen çabalamayan insan için siz neden hayatınızı feda ediyorsunuz ki

Annenizi dinlemeyin mutsuzsanız boşanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…