Eşim bana vurdu

Eşini senelerce şefkatle bekleyen erkeklerin varlığının yanında bu dağ ayısına çok şey söylemek isterdim ama neyse. Yüksek ihtimalle vajinusmus falanda değilsinizdir bu ayı korkutmuştur. Gece gece çok üzüldüm bu konuya bir yandan iyi olmuş kazara hamile faln kalmazsın en azından kaç kurtar kendini ispatlarsan nikah iptali bile yapabilirsin

Sevgiliyken şiddet olmadı asla.. Hatta ağlıyorum diye ağladığımda lütfen ağlama canım yanıyor derdi... Nişanlıyken de bir kere olmuştu ama ben vurunca karşılık vermişti
Boşver canım hangimiz dayak yemiyoruzki.Buradaki çoğu kadın nişan atmış ama hanzo heriflerin koluna yapışmış geri dönmüş bırakmamış.Erkek kolay bulunmuyor,iki tokat bağırış çağırış olur öyle öpün barışın.
Belki böyle yazılsa rahat edecek bir dala tutunup evliliğe devam edecek, şiddeti , küfrü,hakareti , aşağılamayı sindirip yolunuza devam edeceksiniz dimi????
Bu adam artık sınırı geçti bir daha toparlamaz yakında çok yakında ilk fırsatta şiddetin ve hakaretin dozunu artıracak,bir iki sevişir nefsini yatıştırır sonra aşağılayan gözlerle bakıp , kadınlığınızi yerden yere vurur....

Eşiniz muhtemelen bir başkasına ilgi duymaya başladığı için sizi sevmiyor . Ben bunun vajinusmusla ilgili olduğunu da düşünmüyorum . Şişko vs ne işe yararsın. Seks yapmaya yarayacak halin yok herhalde sadece . İyikide yapamamışsın haketmemiş zaten seni. Boşan gitsin.. Bu hareket ve fiziksel şiddetin devamı eklenerek artar. Özgüveninde git gide tamamen yok olur. En azından asil bir duruşun olur şimdi ayrılırsan. Ne şişko kelimesini unuturdum ne kadınlık kelimesini.. ASLA

Vajinismus olmaniz belki ilişkinizi olumsuz etkilemiş olabilir ama daha ikinci ayinda size el kaldiram adam da seviyorum demesin. Bir de kilo durumu alinir da verilir de daha yeni bi evlilikte neden bu kadar anlayissiz, sevgisiz, sert birine donustu. Eger onceden de boyleydi diyosaniz suç siz de derim.

2 aylık evlilikte şiddet, tahammülsüzlük, aşağılama ne varsa var. Ne demek ne yapacağımı bilemiyorum? Boşanman gerekiyor.

Ay ben 2 yıl diye okumuşum birde 2 ay mı yuhh. 2 ay yapamayınca kadınlık yapamadın oldu yani adı, millet senelerce yapamıyor.. Ne kadar tahammülsüz bir adam. Neyi düşünüyorsun AYRIL TABİİ Kİ.

Sevgiliyken şiddet olmadı asla.. Hatta ağlıyorum diye ağladığımda lütfen ağlama canım yanıyor derdi... Nişanlıyken de bir kere olmuştu ama ben vurunca karşılık vermişti
Sizde de bir şiddete meyil söz konusu. Anladığım kadarıyla ikinizde de kavga esnasında alttan alma durumu yok. Şöyle ki eğer boşanmayı düşünmüyorsanız en azından çift terapisine gidin. Bugün siz birbirinize zarar veriyorsunuz yarın bir gün çocuğunuz olduğu zamanı hiç düşündünüz mü? Aynı şekilde size davrandığı gibi çocuğuna davranırsa ya da size çocuğun önünde şiddet uygularsa? Bunları düşünmesi bile korkunç bir çocuk için. Bu yüzden eğer düzeltmek istiyorsanız bazı şeyleri terapiye gidin ve tam olarak düzelene kadar da çocuk düşünmeyin bence.

Umarım öylesine yazılan bir konudur öyle ummak istiyorum zira bu kadar sakinlikle anlatıp ben ne yapayım diye soruyor olmamalısanız, ben mesela şu an çoktan valizim elimde yürüyordum yollarda
Ha olmadı götüne vurup onu atmıştım evden
Rabbim kimseye bunları yaşatmasın.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendi kendime çıkılmaz bir yola soktum.
Bu evlilik er ya da geç bitecek. Düzelir falan sanmayın sakın. Sizi zerre sevmiyor, kadın olarak, eş olarak görmüyor. Yarın şiddetin boyutu artacak, eve gelmeler azalacak sonra ise aldatacak ve bahanesi de sizin vajinismus olmanız olacak. Vajinismus'u yenseniz bile vücudunuza bahane bulacak, bugün yaptığı gibi sizinle alay edecek. Çocuğumuz olursa düzelir diye düşünecekseniz ve çocuktan sonra her şey daha beter olacak. Hakaretler artacak çünkü artık ona tam bağımlı hale gelmiş olacaksınız, çocuğunuzun gözü önünde şiddete uğrayacaksınız, belki de daha fazlası olacak. Kendi hayatınızı mahvettiğiniz yetmemiş gibi çocuğunuzun da hayatını mahvedeceksiniz. Bunları yaşamak istiyorsanız devam edin, karar sizin.

yani elinizde olmayan bir durum için sizi aşağılayan, üstüne kilonuz ile dalga geçen ve komşunun şikayet etmesinden çekinip size vurmaya çekinmeyen bir insan için kendinizi fazla çıkmaza zorluyorsunuz bence kurtulun bir an önce o da erkekliğini başkasına yapsın daha kendine layık birine mesela

Yok ya boşan yazmayın zaten anlamayacak boşanmayacak. Boşanacak olan gelip bunu buraya mı sorar. Bir dahaki konusu eşim beni dövdü, sonraki vajinusmusu yendim, sonraki hamile miyim, sonraki eşim hamileyken beni aldattı falan uzar gider… hepsine de bir yorum yaparız biz de duramıyoruz.

Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum
Kesinlikle ayrılmalısın 2 aylık evliyken seninle neyi paylaşamıyor anlamış değilim tam olarak derdi ne ?

Eski konularınıza baktım. Neredeyse bütün kainat birleşmiş yapma etme evlenme bununla demiş, hatta vücudunuz bile kabul etmiyor bu evliliği. Vajinusmusu yenmeden hamile kalmanın yollarını da sormuşsunuz. Hazır nişan atmışsınız niye barıştınız?

Soruyorsunuz ama sizin cevap belli. Boşanmayıp evli kalacaksınız hatta en kısa sürede o çocuğu-çocukları yapacaksınız. Gerçekten çözüm arasaydınız en kısa sürede nasıl yaparım diye sorardınız.

X