Eşim bana vurdu

Ah canım benim ya eşin gerçekten çok saygısızlık. Her evlilikte illaki kavga tartışma oluyor kimsenin evliliği kusursuz değil ama eşin çok ağır laflar etmiş ne demek kadınlık yapamıyorsun aynı sorun ondada olabilirdi üstelik bizler daha kırılgan yapılar sahibiz. Bence sen saygını asla yitirme edepsizlik etmiş madem öyle ona ne yemek hazırla ne kıyafetini yıka. Ayrıca bahsettiğin şey bi sağlık sorunu aşılamayacak sorun da değil. Bunun için evlendiyse başka kadın bulsun. Bence burnunu 1 hafta 10 gün sürt haddini bilsin ama daha 3 ayda böyle saygısızlık yaptıysa ilerleyen dönemlerde işin çok daha zor olabilir allahbyardımcın olsun
Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendi kendime çıkılmaz bir yola soktum.

Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum
Hazır kuku açılışı da gerçekleşmemiş ivedi BOŞAN.

Boşanmaktan başka çareniz var mı sizce bu durumda? Adam sizi daha 2 aylık evliyken dövmüş bunun ilerisi ne olacak belli. Sizi sevmeyen biriyle nasıl evli kalacaksınız.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Kendi kendime çıkılmaz bir yola soktum.
Cıkılmaz yol neresi? Ardında düşüneceğin cocuk yok beraber geçirilmiş yıllar yok ortada bölüşülemeyecek mal mülk para yok.Dayak atmış sana daha ne yapacagını da bilmiyorsan niye konu acıyorsun?

Seninde mi böyle başlamıştı? Ne yaparım daha 2 aylık evlilik ve biz daha önce nişan atıp barıştık kimse istemiyordu evlenmemizi... Ben okulumu 2 yıl uzattım omun yüzünden... Çok çaresizevim..
Bazı şeyleri görmemişsin ya da görmek istememişsin, ya da adam maskeyle dolaşmış, kısa sürede mi evlilik kararı aldin? Kimse evlenmeni istemediyse kesin sen birşeyleri fark etmemişsin. Asla fedakarlik yaptim şimdi yolun başındayız kafasına girme, çok yanlış yaparsın.
Unutma şunu, daha 2 aylık evliyken seni sorup çaresiz bırakacak bir adam hayat arkadaşın olabilir mi? İyi düşün biraz uzaklaş ona hissettirmeden kararını vermiş olacaksın

Ben çok uzun süre tanımadan evlenmiştim, aynı senin olay gibi evlenir evlenmez hatta benim düğün gecesi olayım olmuştu. Ben şoka girmistim gercekten bu lafları bende duydum, ilerde senin yüzünden böyleyim, sen beni bu hale getirdin falan diyecek, kadın misin falan lafları.. aynı yani, çok üzgünüm daha çok yeni evlisin eminim böyle şeylerle karşılaşınca şok olmussundur ama çok erken daha biseyler yapmak için emin ol ve ilerde sana şiddet uygulayıp beni sen zorladım vs deyip biseyler bile uydurabilir.

Öncelikle 2 aylık evliyiz, 3 yıllık ilişkimix var ben vajinismusum bunu çözmek için tedavi görüyorum ve son aşamalardayım... Eşim bugün öğlen çıktı evden 8 gibi geldi yemek yiyip yine çıktı arkadaşlarıyla gelincede tabi benimle uğraştı gülerek falan sonra tartışmaya döndü bu beni itti vs bana sen ne işe yarıyprsun evde kadınlık bile yapamıyorsun dedi çok zoruma gitti kapıyı sertçe çarptım odama gittim 1 saat donra falan ben duşa girecekken karşılaştık bana şişko dedi ( 15 kilo aldım bu aralar) şişko mu dedim evet dedi vurdum kapıyı hazırlanıp duşa girdim peşimden geldi o kapıyı nasıl çarparsın vs vs git burdan kapıyı kordırma dedim sonra bana vurdu sen kimsinde kapıyı kırıyorsun dedi ağladım sen bana nasıl vurarsın dedim itekliyor bu arada, senin yüzğnden yukarıdan şikayet geliyor vs dedi ben seninle muhattap olmuyorum artık semde olma dedim sen kimsin ki muhattap olmuyorsun, seni karı diye aldığıma pişman ettin senden ne kadın ne eş ne anne olur dedi oda gitti... Çok ağrıma gitti ne yapsam bilmiyorum
Daha 2 aylık evlilik ve hem psikolojik hem fiziksel şiddet. İlerisi çok daha kötü olabilir. Sevgiliyken görmediniz mi bu huylarını? O zaman görmediyseniz bile şimdi gördünüz ona göre bir karar verin bence.

Daha 2 aylık evlilik ve hem psikolojik hem fiziksel şiddet. İlerisi çok daha kötü olabilir. Sevgiliyken görmediniz mi bu huylarını? O zaman görmediyseniz bile şimdi gördünüz ona göre bir karar verin bence.
Sevgiliyken şiddet olmadı asla.. Hatta ağlıyorum diye ağladığımda lütfen ağlama canım yanıyor derdi... Nişanlıyken de bir kere olmuştu ama ben vurunca karşılık vermişti

Cok afedersiniz ama "çüş" demek istiyorum.
Sizi üzmek istemem ama gercegi de soylemek lazim ki, seven biri asla boyle davranmaz. Size vurmasi tek basina kabul edilemez bir durumken, uzerine hakaretleri birbirinden buyuk.
Dikkat edin yakinda kendi kendinizi "kadinlik yapamiyor olmakla" suclarken bulmayin.
Vajinusmus u ben de yasamistim. Esimin anlayisiyla doktora gitmeden cozduk. Tabii onceleri uzuldu, stres oldu ama bana hep dedi ki, "bu konuda hep sorun yasasak bile, ben seninle cinsellik icin evlenmedim, boyle de mutlu oluruz seninle" ve bu anlayisli cumleler benim rahatlamama sebep oldu.
Simdi dusundum de belki de boyle bir adamla birlikte olamiyor olmaniz, Allahin size bir lutfudur?

bunu görmezden gelirseniz tekrarlanmasına izin vermiş olacağınızı biliyorsunuz değil mi?

bir şakalaşma nasıl şiddete gidebiliyor ben anlamıyorum. çok sağlıklı görmedim ilişkinizi
Wvet biliyorum. Amacım vunu yutup savah yada bir iki gğne hiçbirşey olmamış gibii devam etmek değil... Bir çıkmazdayım baba evine de dönemiyorum. Kolayca dönebilsem zaten bir dk beklemem.

Wvet biliyorum. Amacım vunu yutup savah yada bir iki gğne hiçbirşey olmamış gibii devam etmek değil... Bir çıkmazdayım baba evine de dönemiyorum. Kolayca dönebilsem zaten bir dk beklemem.
kendinizi düsünün su an. daha bu kadarlık evlilikte bunlar oluyorsa ileride neler olur. kimseye mecbur değilsiniz. bence kendinizi düsünün ve ayrılın. ben gece rahat uyuyamazdım korkudan valla

X