Eşim bana küstü konuşmuyor.😭😭😭

Hakaret şiddet uygulayan adamın kümesini kafaya takacağına ben neler yaşıyorum de. Çocuklarım çocuklarım diyeceğine çocuklarım neye şahit oluyor de. Annesinin ezilmesine şahit oluyorlar. Sevgisiz mutsuz büyüyorlar. Eşinde öfke problemi varsa zayıf karakterli biri. Küsmesi kolay dolması normal. Adam gibi adam olsaydı karısına bunları yaşatmaz karısına şiddet uygulamazdı. Çocuklar büyüyünce onlar da görecek şiddet. Sonra çocuklar anne sen suçlusun der.

Ailem var babam kaza geçirdi çalışamıyor
Sizin çocuklara bakarlar, siz de çalışırsınız.
Aile sorunlu belli ki ipini koparan kaçıyor. Eşiniz adam olsa kışkırtmalara gelmezdi. Sadece ailesine çamur atmayın.

Anneniz en azından evleriniz yakınsa çocuklara baksa siz çalışsanız olmaz mı? Daha 30 yaşında bile değilsiniz ki hayat böyle nasıl geçer?

2 çocuk yaparken güvendiğin neydi?

Keşke benim çaresizliğimi bilseydnz

Her cevabınız da eşinizi akladığınıza göre ortada bir çaresizlik durumu yok. O halde eşinizde de sorun yoksa tek sorun siz oluyorsunuz. Zaten konuyu da eşiniz küstüğü için açmışsınız. Adamla barışın bir probleminiz kalmayacak.

Kocanın seni dövmesine neden izin veriyorsun,senin kendine saygın yok mu?seni ailecek o kadar ezmişler ki dövmesi bile sende bir etki yaratmıyor artık, neden sizi gezmeye götürünce ailesi duymasin diye sır gibi saklıyorsun, o evlilikte hiçbir şey olmuşsun artık..kocan seni dövüyor,bi de neden bana küstü diye dertleniyorsun..umarim bir birey olduğunun farkında varırsın

Sadece kendini kandırıyorsun. Önce bunu kabullen. Sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecek.

Haklısın Cnm ama ne yapayım iki çocuğum var küçükler nereye gideyim ne yapayım bana soylermisin
Elinizden hicc birsey gelmiyor olabilir eyvallah ama yapabileceginiz birşey var böyle birini sevmeyi birakmak gbi en azından bunu yapın kendinize iyilik olur

Merhaba tekrardan ben mesajımı sildim baktım herkes beni suçluyor dalga geçen oluyor ama bunu asla unutmayın insanlr ne yaşıyor neden bu hale geldi bilemezsiniz işte bazen manipüle edilip birşey bile yapamıyorsun bzn gidemiyorsun bzn yapamiyorsun yani keşke anlasaniz beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…