Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani sizde haklısınız da sonuçta işletmeden gelen gelir daha yüksektir . Fabrika da aynı şekilde ben olsam boyle bir teklif goturmezdim.
Herşeyi yokuşa sürüyorlar. Değerlendirme raporu istiyorum. Yaptırmayız diyorlar. Onlar çoğunluk olduğu için benim hiçbir şekilde müdahele edemeyeceğimi düşünüyorlar. Benim avukat "ilk mahkemede size kayyum atarız. Nihal hanımdan farkınız kalmaz" dedi. Ablam da "yoo hayır biz zarar etmiyoruz. Bize kayyum atanmaz" dedi. Usülsuzluk yapıldığı, bana para verilmediği, hiçbir şekilde bilgi verilmediği için atanırmış. Ama işte hepsi bir süreç. Ve benim bu arada kendimi finanse edebileceğim bir seçeneğim yok. Kafamda sadece bu mesele ile meşgul. Biri bir şey dediğinde 3 kere de anlıyorum.

Herşeyi yokuşa sürüyorlar. Değerlendirme raporu istiyorum. Yaptırmayız diyorlar. Onlar çoğunluk olduğu için benim hiçbir şekilde müdahele edemeyeceğimi düşünüyorlar. Benim avukat "ilk mahkemede size kayyum atarız. Nihal hanımdan farkınız kalmaz" dedi. Ablam da "yoo hayır biz zarar etmiyoruz. Bize kayyum atanmaz" dedi. Usülsuzluk yapıldığı, bana para verilmediği, hiçbir şekilde bilgi verilmediği için atanırmış. Ama işte hepsi bir süreç. Ve benim bu arada kendimi finanse edebileceğim bir seçeneğim yok. Kafamda sadece bu mesele ile meşgul. Biri bir şey dediğinde 3 kere de anlıyorum.
Evet avukatınız doğru söylemiş, tedbir koydurur hesaplara birde kitlenir kalırlar.

Hesaplara cidden tedbir koydurabilirler sizin alacağınız olduğu için. Yani bilmiyorum sonuçta cirkinlesip sizin hakkınızı almaya çalışıyorlar . Sizin kendi ev , araba vb bir şeyiniz yok mu satabileceğiniz. Bu sürede

Hesaplara cidden tedbir koydurabilirler sizin alacağınız olduğu için. Yani bilmiyorum sonuçta cirkinlesip sizin hakkınızı almaya çalışıyorlar . Sizin kendi ev , araba vb bir şeyiniz yok mu satabileceğiniz. Bu sürede
Dükkanım var. Kurumsal bir market zinciri kirası. 1 senedir asla satılmıyor. Peugoet arabam var. Asla satılmıyor.

Evet avukatınız doğru söylemiş, tedbir koydurur hesaplara birde kitlenir kalırlar.
Allah için Çok uğraşıyor çocuk. Benim Tügiad'tan arkadaşım. Sırf bu dava için Batman'dan geliyor. Sen sıkıntı yapma, mahkeme sürecine girersek ben seni finanse edeceğim. Tek kuruşunu onlara yedirmeyeceğim diyor. Bir de çok akıllı. Ben geçen haftaki görüşmemizde anladım. Ablamı dinledi. Onu onun söyledikleriyle vurdu. Ablam cevap veremedi. Onların avukatı da ben genel kurula gittiğimde bana çarlıyordu. Arkadaşımla katıldığımız bu görüşmede süt dökmüş kedi gibiydi. Tek cümle kurmadı.

Ve benim bu arada kendimi finanse edebileceğim bir seçeneğim yok. Kafamda sadece bu mesele ile meşgul.
Öncelikle geçmiş olsun, inşallah kısa zamanda düzlüğe çıkarsınız. Her anlamda zor günler geçiriyorsunuz. Tostçu devralmıştınız, orası ne oldu? Tam işleyeceği mevsim değil mi

Öncelikle geçmiş olsun, inşallah kısa zamanda düzlüğe çıkarsınız. Her anlamda zor günler geçiriyorsunuz. Tostçu devralmıştınız, orası ne oldu? Tam işleyeceği mevsim değil mi
Tostcu aslında kazançlı ama bence yanlış taktik uyguluyorlar. Ucuza satıyorlar, sipariş yetiştiremiyorlar. Fazla eleman çalışıyor. Bir tostcuda kaç kişi çalışır? 7 kişiler. 3 motokurye, bir tostu yapan, bir ona yardım eden, bir kasada duran, bir de benim eş kişisi. Ben eleman azaldın dedim ama dinlemedi.
Tostcuyu boşanırken eşime vereceğim. Evlilik birliği boyunca aldığımız araba var. O da ondan hak iddia etmeyecek. O Antalya'da kalacak. Ben Ankara'ya geri dönmeyi düşünüyorum. Kuzenim var. İş adamı. Onla beraber iş yapmayı düşünüyorum. Beni evladı gibi sever. Zaten bu zamanlarda tek onun desteğini hissettim.

Pek çoğunuzun da bildiği üzere toksik bir evliliğim vardı. Karşı tarafın her defasında beni vazgeçirmesi üzerine ite kaka sürdürüyorduk.
Eş kişisinin alkol sorunu var. Normal şartlarda abuk sabuk konuştuğu olmuştu ama dün ilk kez şiddete meyillendi.
Cuma günü Ankara'ya gitmem gerekiyor. Önemli bir toplantım var. Dün akşam yemekten önce eşim "çocuklardan birini yanında götür. Ben 3-4 gün ikisiyle kafayı yerim" dedi. Ben hep beraber gitmeyi teklif etmiştim. Kabul etmemişti. Ben de "ben toplantıya gireceğim. Çocuğu kime teslim edeceğim orda" dedim. Bunun üzerine tartışmaya başladık. Eşim "senin g.tün başın oynamaya başladı" dedi. Mutfaktan bıçak aldı. Bıçağın tersini tutup üstüme yürüdü. Ben banyoya kaçtım. Kendimi kitledim. Telefon Allah'tan elimdeydi. Polisi aradım. Benim polisi aradığımı duyunca eşim kaçtı. Polisler geldi. Karakola gittim. Şikayetçi oldum. Uzaklaştırma aldım. Yarında boşanma davası açacağım.
Herkesin bir kırmızı çizgisi var ya. İşte dün buraya geldik.
Pek çoğunuz eninde sonunda biteceğini söylemişti. Keşke böyle bitmeseydi. Dün ekip arabasında epey ağladım. Hayatta istediğim sadece mutlu olmaktı. Artık bunu çocuklarımla beraber yapmayı başarabilirim.
Çok üzgünüm.
Çok geçmiş olsun Nihalcim😕konuyu şimdi arkadaşlardan öğrendim haberim yoktu.Asla geri adım atma köpek gibi pişman olucak ama sana pislik yapmadan önce düşünecekti onu.😡
Sen güçlü bir kadınsın neleri atlatmışsın bunu da atlatıcaksın prenseslerinle çok güzel bir hayatın olucak inşallah.🤲🏻❤️

Çok geçmiş olsun Nihalcim😕konuyu şimdi arkadaşlardan öğrendim haberim yoktu.Asla geri adım atma köpek gibi pişman olucak ama sana pislik yapmadan önce düşünecekti onu.😡
Sen güçlü bir kadınsın neleri atlatmışsın bunu da atlatıcaksın prenseslerinle çok güzel bir hayatın olucak inşallah.🤲🏻❤️
Evet İnfinite. Bana karşı hep anlayışsızdı. Ailemle sorunlarım, çocukları tek başıma büyütmek yeterince ağır değilmiş gibi bir de onun dandinisiyle uğraştım. Şu an pek güçlü hissetmiyorum. Panik atak sonrası çok bitkin hissediyorum. Amin inşAllah. Hepimiz için 🙏🏻

Evetttt bu kadın kocasıyla barışmış. Sen kötü bir annesin. Kızların da büyüyünce kendilerine bıçak çeken adamlara köle olacak. Çünkü senden bunu öğrendiler.
Keşke hiç çocuk yapmasaydın. Yapış yapış kocana.

Böyle şikayetçi olup olup mahkemede şikayetten vazgeçiyorsunuz ya yüzünüze tükürmek geliyor içimden.

Nihal affetti kocişini 🥰🥰

Tostcu aslında kazançlı ama bence yanlış taktik uyguluyorlar. Ucuza satıyorlar, sipariş yetiştiremiyorlar. Fazla eleman çalışıyor. Bir tostcuda kaç kişi çalışır? 7 kişiler. 3 motokurye, bir tostu yapan, bir ona yardım eden, bir kasada duran, bir de benim eş kişisi. Ben eleman azaldın dedim ama dinlemedi.
Tostcuyu boşanırken eşime vereceğim. Evlilik birliği boyunca aldığımız araba var. O da ondan hak iddia etmeyecek. O Antalya'da kalacak. Ben Ankara'ya geri dönmeyi düşünüyorum. Kuzenim var. İş adamı. Onla beraber iş yapmayı düşünüyorum. Beni evladı gibi sever. Zaten bu zamanlarda tek onun desteğini hissettim.

Verme kızım sakın niye veriyorsun tonla para yatırdın ... adam bıçak çekmiş kapı gibi kzun var elinde dükkanın her şeyi de zaten belgelidir, devredersin paranı geri alırsın.

Kocasının ismini kalplerle yazıp fotoğraf paylaşmış gsgsgsgsgs

Evetttt bu kadın kocasıyla barışmış. Sen kötü bir annesin. Kızların da büyüyünce kendilerine bıçak çeken adamlara köle olacak. Çünkü senden bunu öğrendiler.
Keşke hiç çocuk yapmasaydın. Yapış yapış kocana.

Böyle şikayetçi olup olup mahkemede şikayetten vazgeçiyorsunuz ya yüzünüze tükürmek geliyor içimden.
Beybi sakin ol, hayat onun hayatı
kızsan ne değişecek, germe kendini bu kadar 🌸
Denilecek her şey söylendi herkes için, barışsa da barışmasa da herkes tercihlerini yaşayacak iyisi ile kötüsü ile
Herkes kendi sınavını biraz da kendi hazırlar ve tercihleri sebebi ile kabullenir.

Sen bir çay iç şöyle balkonda efil efil hayat sinirlenmek için çok kısa boşver😍

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X