Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok yeşilim çünkü boşanmak artık 2. Planda. Tek derdi benim şikayetimi geri çekmem. Sonrasında o Antalya'da kalmayı düşünüyor. Ben Ankara'ya taşınacağım.

Evet Burhancım. Yani sorunlarımız çoktu ama yani bu kadar psikopat bir hale geleceğine ben de ihtimal vermiyordum. İlk günler çok üzüldüm. Yaşım gelmiş 45. Büyük umutlarla evlenmiştim ama yine hevesim kursağımda kaldı. Şimdi daha iyiyim. Bir de insanln 2 küçük çocuğu olunca üzülmeye pek fırsatı da olmuyor. Çocuklarım öyle gözümün içine bakıyor. Ben de normale dönmek zorundayım. Ama benim de akılsızlığım. Duygularımla hareket ettim. Bu adam karşıma çıkmasaydı ben evlenmezdim.
Cehennemin dibine kadar yolu var. Umarım hasarsız olarak atlatırsın.
Başkalarının yükünü sırtında taşımaktanda kurtulmuş olursun. Elinden gelenin fazlasını yapmışsın bundan sonra herşey çok güzel olacak

Valla Nihalcim dışarda serseri it köpek çok ama efendi yaşının ağırlığını koruyan insanlar da halen tükenmedi. Enseyi karartma. Ha şu var, bir süre kendini nadasa bırak kafanı bir topla işleri ıvır zıvırı bir hallet. Nasip kısmet bu işler. Belli mi olur her şeyde vardır bir hayır.

Dükkan onda kalacak. Çünkü o dükkan var diye o Antalya'da kalacak. Arabadan hak talep etmeyecek. Böyle konuştuk ama daha protokol imzalamadık. Ben şu an Ankara'ya geldim. Pazartesiye kaldı o iş.
İnşallah en az hasarla bu beladan kurtulursun. Umarım çocuklarınızı ve kendinizi geç indirecek mesleğimiz vardır.

Valla Nihalcim dışarda serseri it köpek çok ama efendi yaşının ağırlığını koruyan insanlar da halen tükenmedi. Enseyi karartma. Ha şu var, bir süre kendini nadasa bırak kafanı bir topla işleri ıvır zıvırı bir hallet. Nasip kısmet bu işler. Belli mi olur her şeyde vardır bir hayır.
Erkeğin "E"sini bile duymak istemiyorum. Hani aşklarından ölüyorlardı. İlk eşim zengin bir kadın için beni bıraktı. Bu da binbir türlü eziyet etti. Güvenmek, teslim olmak demek canının acıması riskini de almak demek. Yeter ben de insan evladıyım.

Nihal çok geçmiş olsun, yeni gördüm konunu. Çok üzüldüm yaşadıklarına, umarım sen ve çocukların güvende olursunuz ve en az zararla atlatırsınız bu süreci 🙏

Jane Doe Jane Doe canım ❤️ ilk bir kaç gün çok kötüydüm, ara ara ağladım ama benim gözümün içine bakan 2 evladım var. O yüzden depresyona girmek gibi bir lüksüm yok. Bir de çok yoğundum. Ankara'ya gittim geldim. Bugün oteldeki eşyalarımı topladım.
Evliliğimde sistematik olarak manipüle edildim ama ben de bu noktaya geleceğimi düşünmezdim. Ben eş kişisini hep oldurmaya çalıştım. Ama artık mücadele etme hevesim yok. Ne kendimi ne çocuklarımı güvende hissedemem onun yanında. O yüzden vazgeçmem gereken nokta benim için buydu. Artık herkes için hayırlısı olsun.

Ah canım neler yaşamışsın böyle. Çok çok üzüldüm. Şans verme birdaha seni zerre haketmiyor. Ona o kadar değer verdin yaptığına bak hem de çocuklarının gözü önünde çocuklarinin annesine bıçak çekmek ne demek ya psikopat adam. İstiyor ki sen evde otur sade çocuk bak başka bişi yapma güçlü olmanı kıskandı oldu paşam beyefendi çocuklara bakmak istememiş toplantın var diye zoruna gitmiş ödü kopmuş o senin çocukların tabi ki eşinin işi olduğu zaman bakacaksın ah ah zamanını böyle bir insana harcama güçlü bir kadınsın bu adama mecbur değilsin.

Ah canım neler yaşamışsın böyle. Çok çok üzüldüm. Şans verme birdaha seni zerre haketmiyor. Ona o kadar değer verdin yaptığına bak hem de çocuklarının gözü önünde çocuklarinin annesine bıçak çekmek ne demek ya psikopat adam. İstiyor ki sen evde otur sade çocuk bak başka bişi yapma güçlü olmanı kıskandı oldu paşam beyefendi çocuklara bakmak istememiş toplantın var diye zoruna gitmiş ödü kopmuş o senin çocukların tabi ki eşinin işi olduğu zaman bakacaksın ah ah zamanını böyle bir insana harcama güçlü bir kadınsın bu adama mecbur değilsin.
Evet balım çok kötü şeyler yaşadım. İnstagramda paylaşmadım, akrabalarım var orda. Üzülmesinler 🙁 Sen de biliyorsun peşpeşe doğum çok zor. Bana bu süreçte yardım eden olmadığı gibi ailem çok ket vurdu. Bari dedim adamla iyi geçineyim. Ama o da benim bu çaresizliğimi, sahipsizliğimi suistimal etti. Bana çok eziyetler etti. Bu sefer yaptığı kabul edilemez. Allah izin verirse anlaşmalı boşanıyoruz sonunda. 🙏🏻

Evet balım çok kötü şeyler yaşadım. İnstagramda paylaşmadım, akrabalarım var orda. Üzülmesinler 🙁 Sen de biliyorsun peşpeşe doğum çok zor. Bana bu süreçte yardım eden olmadığı gibi ailem çok ket vurdu. Bari dedim adamla iyi geçineyim. Ama o da benim bu çaresizliğimi, sahipsizliğimi suistimal etti. Bana çok eziyetler etti. Bu sefer yaptığı kabul edilemez. Allah izin verirse anlaşmalı boşanıyoruz sonunda. 🙏🏻
Hakkında Hayırlısı olsun canım. Hiç aradı mı seni? Çocukları filan soruyor mu

Hakkında Hayırlısı olsun canım. Hiç aradı mı seni? Çocukları filan soruyor mu
Ankara'ya gitmeden önceki gün tüm gün aradı. Karakol bıçağı getirmemi istedi. Yalvardı götürürsen dosya açılacak diye. Bıçağı götürdüm. Ben yanımda bıçağı getirdim ama teslim etmek istemiyorum dedim polislere. Benim derdim en kolay şekilde bu adamdan kurtulmak. Bana kinlenip, zarar vermesini istemiyorum. Polislerde tutanak tuttu. "Suç aletini evde aramış ama bulamamış" diye.
Çocukları 2 kere gösterdim bizim burdaki pastaneye geldi.

Ankara'ya gitmeden önceki gün tüm gün aradı. Karakol bıçağı getirmemi istedi. Yalvardı götürürsen dosya açılacak diye. Bıçağı götürdüm. Ben yanımda bıçağı getirdim ama teslim etmek istemiyorum dedim polislere. Benim derdim en kolay şekilde bu adamdan kurtulmak. Bana kinlenip, zarar vermesini istemiyorum. Polislerde tutanak tuttu. "Suç aletini evde aramış ama bulamamış" diye.

Siz bu adamı boşamazsınız.

Çok büyük hata etmişsiniz

Hala diyebilirsiniz evde buldum der veririm diyin bosanın bari
Dava açıldı zaten. Şikayetim devam ediyor. Ben vazgeçsem kamu davasına dönüşecek. Avukat kendi 20 bin tl istedi. Mahkeme masrafı ve vekalet ücreti 3-4 bin. Geçen hafta Ankara'ya gittim. Otele ve yola 10 bin tl harcadım. Para denkleştirmem gerekiyor.
Boşanmayacak olsam konu açmam. Gerçekte de görüştüğüm arkadaşlarım var. Bitti bende. Evlilik istekle sürer. Ben de kalmadı.

Dava açıldı zaten. Şikayetim devam ediyor. Ben vazgeçsem kamu davasına dönüşecek. Avukat kendi 20 bin tl istedi. Mahkeme masrafı ve vekalet ücreti 3-4 bin. Geçen hafta Ankara'ya gittim. Otele ve yola 10 bin tl harcadım. Para denkleştirmem gerekiyor.
Boşanmayacak olsam konu açmam. Gerçekte de görüştüğüm arkadaşlarım var. Bitti bende. Evlilik istekle sürer. Ben de kalmadı.
Aynen kurtarın kendinizi. Bir kez geliyoruz dünyaya değmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X