Eşim bana bıçak çekti. Sona geldik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ses kaydı mahkemede delil olmuyor diye biliyorum. O yüzden özellikle yazıştım.
Sabahtan beri "çocukları özledim.civardaki pastaneye getir, göreyim" diye yalvardı. Ben de "boşanma dilekçesini verelim, sonra görürsün çocukları" dedim.
Allah, korusun, sakın yalnız gitme, seni haberlerde izlemek istemiyoruz :/

Bu lafına asla itibar etmeyin, protokolü imzalamaya gittiğinizde avukatınıza danışın, eşinizin boşanmayı kabul ettiğine mahkemede zorluk çıkarmayacağına ve son anda caymayacağına dair resmi belge kabul edilebilecek noter tasdikli taahhütname gibi bir belge imzalaması mümkün mü sorun.
Evet öyleymiş. Protokolü imzalasa bile mahkemeye katılmazmış. Avukat mahkeme görülene kadar şikayetini geri çekme dedi. Zaten 10 gün içinde ben gün alırım dedi. Ben şikayetimi alsam da kamu davasına dönüşecekmiş. İnşAllah uyanmaz ona.

Evet öyleymiş. Protokolü imzalasa bile mahkemeye katılmazmış. Avukat mahkeme görülene kadar şikayetini geri çekme dedi. Zaten 10 gün içinde ben gün alırım dedi. Ben şikayetimi alsam da kamu davasına dönüşecekmiş. İnşAllah uyanmaz ona.
Evet, mahkemeye katılmaz boşanmaktan vazgeçtim der, anlaşmalıdan çekişmeliye dönsün diye uğraşır ki o arada psikolojinizi zayıflatsın bezdirsin, şu saatten sonra sakın onun laflarına güvenip gaflete düşmeyin, avukatınıza sormadan hiçbir adım atmayın.

Çocuklarınız üzerinden oynayacak ve sizin psikolojinizi yıpratmaya çalışacak, dava görülüp de resmen boşanma gerçekleşene kadar zor bir süreç olacak ama bıçakla saldırdığı geceyi aklınızda taze tutun ve çocuklarınızı düşünün, Allah yardımcınız olsun🙏

Son düzenleme:
Bazı insanlar böyle maalesef, bu tip insanlarla sevgili, nişanlı, evli olanlar uyanık olacak, hatta hiç var olmamışlar gibi komple hayatlarından çıkaracaklar, bir kere daha böyle bir konuya yazmıştım bende bir akraba var Allah düşmanımın başına vermesin, gerçi çok şükür yaptıklarının cezasını vermiş Allah, tövbe Ya Rabbim.

Mis gibi karısı var bu akrabamın, çalışkan işinde gücünde, merhametli vicdanlı bir kadın, talihsiz kadın bizim bu akrabayla evlenme gafletine düşmüş, adam çalışmaz, saygısız sevgisiz kımıl zararlısı gibi bir şey, kadının kendi emekleriyle aldığı eve çöreklenmiş, kadının kazandığı parayı yiyor, kadını kendi evinden kovuyor kadın da bunun aklına uyup evden gidiyor bir sürü mevzu işte, bir gün tam hatırlamıyorum ama kadın mı canına tak etti de boşanma davası açtı neyse artık, bunlar boşanmaya kalkıyorlar sonra kadın vazgeçiyor, bizim kımıl zararlısı öpüp barışmak için bile para istiyor, adam kendini parayla öptürüyormuş🤢 kadına o kadar dil döktük ne buluyorsun bunda, boşan kurtul diye ama dinlemedi seviyormuş, böyle biri nasıl sevilir bilmiyorum 🤷‍♀️

Geçen sene bir yerde karşılaştık adamın gözleri bir tuhaf bakıyordu hayırdır dedim beyne pıhtı atmış ölümden dönmüş o parayla öptürdüğü kadın bakıyor şimdi, Allah işte.

Bu karakterdeki insanlar tüylerimi diken diken ediyor o kadar gıcık oluyorum.
Sizin kadın hak etmiş valla Allah affetsin ama adamı öpmek için verdiği parayı bi terapi almak için verseydi

Doğru aslında ama kimseyi zorlayamıyorsunuz 🤷‍♀️ kimisi eşinin berbat biri olduğunu bile bile kocam da kocam diyor😵‍💫
Ay bu çok doğru, daha dün arkadaşıma gözünü aç kocanın kaşı gözü oynuyor dedim çünkü ondan başka herkes biliyor, arkadaş aşırı yakın arkadaşım bu arada. Benim kocam yapmaz, ben kocamı biliyorum yaptığı da espridir karşıda ki yanlış anlıyor dedi, tamam dedim. Adamın yediği naneleri de biliyorum keşke bilmesem

Ay bu çok doğru, daha dün arkadaşıma gözünü aç kocanın kaşı gözü oynuyor dedim çünkü ondan başka herkes biliyor, arkadaş aşırı yakın arkadaşım bu arada. Benim kocam yapmaz, ben kocamı biliyorum yaptığı da espridir karşıda ki yanlış anlıyor dedi, tamam dedim. Adamın yediği naneleri de biliyorum keşke bilmesem
Bu saplantılar bu benım kocam yapmazlar ya da sans vermeler bı kadınlarda var ya

Erkeklerde boyle bı saplantı gormedık okumadık hıc.

Adamların en aşığı bile şak bosanıyor

Daha da ağzını açıp bir şey deme, deyince kıskanç fesat oluyorsun🤦‍♀️ ben çenemi tutamadığımdan çat çat diyordum benden kötüsü olmadı, bir değil iki değil kaç tanıdıkla yaşadım bunu, kayınvalideleri bile gıcık oluyordu bana, bazı arkadaşlarımın kayınvalideleri onunla görüşme diye yasak koymuşlardı umurumda değildi, herkes kendi bilir, birinin kocasını dostunu etrafımda dolandırıyor diye herkesin içinde rezil ettim evli adamla gezen kadın benim sokağımdan bile geçemez, bir tanesinde duruguzel’in son yaşadığı olaya benziyor ama alkol alıp bıçak çeken kadındı, çocukları korkudan bayıldı çocuklar için araya girelim ayıralım birinden biri ölmesin dedik, bıçağı eşime doğru fırlattı milletin kavgası yüzünden ben dul kalacaktım, sabaha kadar hastane karakol, bir de polis çağırdık ambulans çağırdık diye küfür yedik çünkü o zaman taraflar şikayetçi olmasa bile kamu davası açılıyor, çocuklarının gözü önünde birbirilerini öldüreceklerdi biri mezara biri hapse girmesin diye uğraştık suçlu olduk, daha kimse kusura bakmasın yandım anam deseler kılımı kıpırdatmıyorum, sonra deniyor ki toplum duyarsızlaştı, berbat karakterdeki bir adamın elinde kalacağını bile bile kocam da kocam deyip seni korumaya çalışanları da kıskanç ilan edersen millet daha ne yapsın🤷‍♀️

Benim defalarca ağzım yandı o yüzden artık duyarsızım, yok ben illa çekeceğim diyene duygu besleyemeyeceğim 🤷‍♀️

Daha da ağzını açıp bir şey deme, deyince kıskanç fesat oluyorsun🤦‍♀️ ben çenemi tutamadığımdan çat çat diyordum benden kötüsü olmadı, bir değil iki değil kaç tanıdıkla yaşadım bunu, kayınvalideleri bile gıcık oluyordu bana, bazı arkadaşlarımın kayınvalideleri onunla görüşme diye yasak koymuşlardı umurumda değildi, herkes kendi bilir, birinin kocasını dostunu etrafımda dolandırıyor diye herkesin içinde rezil ettim evli adamla gezen kadın benim sokağımdan bile geçemez, bir tanesinde duruguzel’in son yaşadığı olaya benziyor ama alkol alıp bıçak çeken kadındı, çocukları korkudan bayıldı çocuklar için araya girelim ayıralım birinden biri ölmesin dedik, bıçağı eşime doğru fırlattı milletin kavgası yüzünden ben dul kalacaktım, sabaha kadar hastane karakol, bir de polis çağırdık ambulans çağırdık diye küfür yedik çünkü o zaman taraflar şikayetçi olmasa bile kamu davası açılıyor, çocuklarının gözü önünde birbirilerini öldüreceklerdi biri mezara biri hapse girmesin diye uğraştık suçlu olduk, daha kimse kusura bakmasın yandım anam deseler kılımı kıpırdatmıyorum, sonra deniyor ki toplum duyarsızlaştı, berbat karakterdeki bir adamın elinde kalacağını bile bile kocam da kocam deyip seni korumaya çalışanları da kıskanç ilan edersen millet daha ne yapsın🤷‍♀️

Benim defalarca ağzım yandı o yüzden artık duyarsızım, yok ben illa çekeceğim diyene duygu besleyemeyeceğim 🤷‍♀️
Mune ben aslında gene bişey demezdim ama evlerine gitmek çocuğumu yollamak istemiyorum, neden artık gelmiyorsun diye o kadar çok baskı yaptı ki söylemeyeceğim şeyi söylemek zorunda kaldım. Yoksa ben girmem bu işlere pek.

Mune ben aslında gene bişey demezdim ama evlerine gitmek çocuğumu yollamak istemiyorum, neden artık gelmiyorsun diye o kadar çok baskı yaptı ki söylemeyeceğim şeyi söylemek zorunda kaldım. Yoksa ben girmem bu işlere pek.
Ben de saf gibi söylüyordum hemen çünkü benim şahit olduklarımın bir kısmında şiddet de vardı, şiddete boyun eğiyorlardı belki aldatıldıklarını öğrenirlerse kendilerine gelirler çekmezler bu adamları diye ama yok anacım, çekmek isteyen ne yapıyor ediyor çekiyor, bazısına kendini toparlayıp düzen kurana kadar bizde kal bile dedim, yüzüne bile bakmamaları gereken adamlar nasıl bal kaymak geliyor bilmiyorum, büyük konuşmaktan kaçınırım hep ama evlilikle ilgili büyük konuşurum, kırmızı çizgilerim var, alkoliklik, kumarbazlık, şiddet, aldatma, tembellik olursa ben yokum, çalışsın ama az kazansın kuru ekmek yerim gıkım çıkmaz, arada içsin gülüp eğlensin yine sesim çıkmaz, kumar asla olamaz onun azına bile rızam yok, şiddet aldatma yürüsün gitsin, evlilik dediğin mutlu edecek keyif alacaksın, mutlu etmiyorsa herkes yoluna, bu yaştan sonra koca mı eğitilir ne gerek var zaten, ömür gidiyor sürekli arkasını toplayacağın adamın yerine kedi besle hiç olmazsa sırnaşır 2 mırlar terapi gibi olur, ben gelemiyorum artık ya yaştan ya menopozdan 😬

Evet canım. Kendi dengim olanlarla anlaşamıyoruz dediğimizde medeni bir şekilde ayrıldık. Bu iki gözü 2 çeşme “sensiz yapamıyorum” diye dayandı. Bizimkisi artık satranca döndü. Ya o akıllanacak ve sorumluluklarının farkına varacak ya da ben çocuklarla yurtdışına filan kaçıcam. Türkiye sınırları içinde bana huzur vereceğini düşünmüyorum.
Bu eski mesajınız kaza konunuzu yeni okudum, umarım sorunsuz bir şekilde ayrılırsınız...
Bu arada kazaları bilerek yaptığını düşünüyorum bi insan 3 4 kere motosiklet kazası yapamaz yapsa bilinclidir ki yapmis ve amacına da ulaşmış. hem araba hem de iş yeri sahibi olmuş bu dikili ağacı olmayan insanımsı.

Bu eski mesajınız kaza konunuzu yeni okudum, umarım sorunsuz bir şekilde ayrılırsınız...
Bu arada kazaları bilerek yaptığını düşünüyorum bi insan 3 4 kere motosiklet kazası yapamaz yapsa bilinclidir ki yapmis ve amacına da ulaşmış. hem araba hem de iş yeri sahibi olmuş bu dikili ağacı olmayan insanımsı.
Çok dikkatsiz ve tehlikeli araba sürüyordu. Hiçbir şeye tahammülü olmadığı için trafikte de beklemeye tahammülü yoktu. Son kazada ama %50 kusurlu. Biz tali yoldayız. Çıkmadan beklemiş. Motosikletli bize çarpmış. Ben de polis kaydını izledikten sonra gördüm.
Bir şeyleri güzellikle anlamazdı. İlla başımıza bir şey gelmesi gerekiyordu.

Nihalcim çok geçmiş olsun...

Kendi ayakları üzerinde duran kadınsın muhtaclığın yok bu adamdan artık ne koca ne baba ne adam olur

Bugün bıçakla kovalayan ,bıçakla yaralar canına kast eder
Olacağına olmaz olsun

Koskoca bi ömür var önünde hayat ne güzelikler sunacak biraz sabır biraz kendini toplamaya zaman ver ....
Çocuklarınla güzel bir hayat seni bekliyor ama bu hayata o dengesizi alma sakın o mutlaka gelecek çocuklar var diyecek seviyorum diyecek o an oldu pismanım diyecek sakin ama sakin yumuşama duvar gibi dur ve çıkar hayatından

Senin için diş kapının dış mandali olsun....
Benim için yazılan kaderi yaşadım Parecim. İkinci çocuğuma kazara hamile kaldım. Doğurmakta istemedim, korktum. Eşim baskı yaptı. "Çocuğun yaşama hakkını elinden alamazsın" dedi. İkinci çocuğumun doğumu ile sorunlarımızın başladı ve artarak büyüdü. En son içinden çıkılmaz bir hal aldı.
Çok yorgun hissediyorum kendimi. Dualarında bana da yer ver 🙏🏻

Benim için yazılan kaderi yaşadım Parecim. İkinci çocuğuma kazara hamile kaldım. Doğurmakta istemedim, korktum. Eşim baskı yaptı. "Çocuğun yaşama hakkını elinden alamazsın" dedi. İkinci çocuğumun doğumu ile sorunlarımızın başladı ve artarak büyüdü. En son içinden çıkılmaz bir hal aldı.
Çok yorgun hissediyorum kendimi. Dualarında bana da yer ver 🙏🏻
Abla son durum ne şu anda. Birde dükkan açmışsın araba falan varmış onlar nolacak.

Nihal, banlıyken konunu okudum kanım çekildi. O herifi hiçbirimiz sevmedik gözümüz tutmadı. Ama bu kadarına hiçbirimiz ihtimal vermiyorduk bence. Herif zannettiğimizden fazlaymış. Sakın kendini suçlayıp üzülme. Böyle olacağı varmış gerçek yüzünü görmüş oldun. Bundan sonraki hayatında kızlarınla sana huzurlu ve parazitsiz bir hayat diliyorum.

Geçmiş olsun. İşte bazen bırakmak tutmaktan daha hayırlı. Keşke bu noktaya gelmeden bırakabilseydiniz. Zararın neresinden dönersen kardır derler.

Bundan sonrasında size tebelleş olma ihtimali nedir??

Geçmiş olsun. İşte bazen bırakmak tutmaktan daha hayırlı. Keşke bu noktaya gelmeden bırakabilseydiniz. Zararın neresinden dönersen kardır derler.

Bundan sonrasında size tebelleş olma ihtimali nedir??
Yok yeşilim çünkü boşanmak artık 2. Planda. Tek derdi benim şikayetimi geri çekmem. Sonrasında o Antalya'da kalmayı düşünüyor. Ben Ankara'ya taşınacağım.
Nihal, banlıyken konunu okudum kanım çekildi. O herifi hiçbirimiz sevmedik gözümüz tutmadı. Ama bu kadarına hiçbirimiz ihtimal vermiyorduk bence. Herif zannettiğimizden fazlaymış. Sakın kendini suçlayıp üzülme. Böyle olacağı varmış gerçek yüzünü görmüş oldun. Bundan sonraki hayatında kızlarınla sana huzurlu ve parazitsiz bir hayat diliyorum.
Evet Burhancım. Yani sorunlarımız çoktu ama yani bu kadar psikopat bir hale geleceğine ben de ihtimal vermiyordum. İlk günler çok üzüldüm. Yaşım gelmiş 45. Büyük umutlarla evlenmiştim ama yine hevesim kursağımda kaldı. Şimdi daha iyiyim. Bir de insanln 2 küçük çocuğu olunca üzülmeye pek fırsatı da olmuyor. Çocuklarım öyle gözümün içine bakıyor. Ben de normale dönmek zorundayım. Ama benim de akılsızlığım. Duygularımla hareket ettim. Bu adam karşıma çıkmasaydı ben evlenmezdim.

Abla son durum ne şu anda. Birde dükkan açmışsın araba falan varmış onlar nolacak.
Dükkan onda kalacak. Çünkü o dükkan var diye o Antalya'da kalacak. Arabadan hak talep etmeyecek. Böyle konuştuk ama daha protokol imzalamadık. Ben şu an Ankara'ya geldim. Pazartesiye kaldı o iş.

Yok yeşilim çünkü boşanmak artık 2. Planda. Tek derdi benim şikayetimi geri çekmem. Sonrasında o Antalya'da kalmayı düşünüyor. Ben Ankara'ya taşınacağım.

Evet Burhancım. Yani sorunlarımız çoktu ama yani bu kadar psikopat bir hale geleceğine ben de ihtimal vermiyordum. İlk günler çok üzüldüm. Yaşım gelmiş 45. Büyük umutlarla evlenmiştim ama yine hevesim kursağımda kaldı. Şimdi daha iyiyim. Bir de insanln 2 küçük çocuğu olunca üzülmeye pek fırsatı da olmuyor. Çocuklarım öyle gözümün içine bakıyor. Ben de normale dönmek zorundayım. Ama benim de akılsızlığım. Duygularımla hareket ettim. Bu adam karşıma çıkmasaydı ben evlenmezdim.
Çoluk çocuk derken yine başına ekşiyecek gibi duruyor. Af da dileyebilir. Sen kararlı durduğun sürece hiçbir şey yapamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X