eşi/sevgilisi kurtlar vadisi fanatiği olanlarr...

esraaaa86

Mucizemm
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
1.355
131
yaaa gıcık oldum kurtlar vadisinın oldugu gün sevinçten dört köşe oluyo dizi başladıgında msjlarıma karşılık vermiyoo..
anlamadımkı tek benim sevgilimmi öylee..

benim eşim içerde izliyor .fanatin önde gideni .bizim evde hayat duruyor sanki .sende 6 akşamla idere et rahat bırak izlesin

benim eşim de içeride izliyor..ben de kendime we KK ya wakit ayırıyorum..aman canım bi akşamcık da izlesin ,nolucak..hep benimle hep benimle,olmas ki:)

aayyy ayy bend egeldimm kızlarrrr.demekki yalnız değilmişimm.şimdi yanımda izliyorr bende alşıtım sesimi çıkarmıyorum izlesin birtek bu diziyi yıılardır izliyor adam.canım bende nişanlıyken öyleydi msjlarıma cevap vermezdi sadece reklamda arardı ben

aynen valla reklamlarda arıyoo sadece demekki aynılar...

benım kocıste kurtlar vadısı aksamları ne bır yere gıder ne de kendısı gıbı fanatık olmayanları eve kabul eder
rahat rahat gozunu bıle kırpmadan uzanır koltuguna ızler
sınır oluyorum hatta ılk baslarda pruz bıle cıkarıyordum ama sımdı ısteklerımı yapmadıgında onu kurtlar vadısı ıle tehdıt ettıgımden dolayı sesımı cıkarmıyor aksıne kendı lehıme cevırıyorum olayı

benimkide hastası aman tvde 1 onu izliyor 1 akşamda onun olsun keyif diyorum:1hug:

benim eşim,oğlum ve kızım fanatiği,zevkle izliyorlar...bende bir kenarda nete giriyorum...ban bulaşmasınlarda dert değil...

Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması yöneticinin yetkisindedir. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu başlığı açılamaz!
yani
Kapatilan bir konunun tekrardan acilmasi yasakti

dizi başlıkları bölümünden devam edebılırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…