Aile Planlaması Eşi çocuk istemeyenler

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
414
469
24
Arkadaşlar merhaba ben 2 yıldır evliyim eşim çocuk istemiyor bundan önce kazayla oldu onda da düşük yaptım şu an çok bebek hasreti çekiyprum nasıl bunu onunla konuşmalıyım

Arkadaşlar merhaba ben 2 yıldır evliyim eşim çocuk istemiyor bundan önce kazayla oldu onda da düşük yaptım şu an çok bebek hasreti çekiyprum nasıl bunu onunla konuşmalıyım
Ortak karar vermeniz cok daha iyi olur.Benim esimde istemiodu dogduktan sonra bile bi garipti cocuklar kendini sevdirene kadar tabi.

Maddi yönden ise çok saçma bebek bereketi ile gelir Rabbim darda koymaz o kadar evlat hasreti çekenler var ki senelerce çırpınan kimisi de istemez Rabbim ıslah etsin ne diyim al karşına konuş.

Inan ki bizde maddi yonden cok zor durumdayiz su an da ve ben de 2 yillik evliyim ama cocuk olsun diye cebimizdeki son kurusuna kadar harciycaz . Çünkü bu devirde oyle hemencik hamile kalanlae cok sansli .kisirlik artiyor bence esinizi ikna edin ve zaman kaybetmeden evinize bir neşe katin . ( tup bebek deniycez bu ay biz de )

Benim babamda hiç çocuk istememiş kalabalık bir aileden geliyor biraz kafamızı dinleyelim demiş ama ilk seferde olmuşum kardeşimi keza hiç istemedi yetemeyiz olmaz ilgilenemeyiz felan tek çocuk güzeldir dedi ama şuan kardeşimde var. Anneme bir sorayim ne taktik uygulamışta ikna etmiş

Inan ki bizde maddi yonden cok zor durumdayiz su an da ve ben de 2 yillik evliyim ama cocuk olsun diye cebimizdeki son kurusuna kadar harciycaz . Çünkü bu devirde oyle hemencik hamile kalanlae cok sansli .kisirlik artiyor bence esinizi ikna edin ve zaman kaybetmeden evinize bir neşe katin . ( tup bebek deniycez bu ay biz de )
😔😔 insallah dualarım sizinle kuzumm Rabbim herkese tattırsın bu duyguyu 🤲

İstenmez mi kuzumm yaa darısı başımıza benim 1 tane var Rabbim sağlık versin ama 2.ci olmuyor nedense😔
Saglik versin rabbim oncelikle😍😍 ablaminda oyle 1. Var 2. Olmuyor. Ama bu zamanda tutturmak cok zor cunku yedigimiz ictigimiz herseyde hormon var .herseyin genetigi ile oynanmis . Tup bebek merkezleri bu yuzden çoğalmış.. Rabbimin takdiri🤗

Saglik versin rabbim oncelikle😍😍 ablaminda oyle 1. Var 2. Olmuyor. Ama bu zamanda tutturmak cok zor cunku yedigimiz ictigimiz herseyde hormon var .herseyin genetigi ile oynanmis . Tup bebek merkezleri bu yuzden çoğalmış.. Rabbimin takdiri🤗
Tez zamanda hayırlısı ile sana da versin dilerim Rabbim zor bi imtihan sabrın selameye dönüşsün dilerim kuzumm🤗😍

Bana bu çocuk konusu evlilik öncesi konuşulması gereken bir meseleymiş gibi geliyor. Günümüzde çocuk istemeyen insanların sayısı da az değil. Ben de ortak karar vermenizin sağlıklı olacağını düşünüyorum.

X