Erkek İnfertilitesi Eşi azosperm olup konyada selçuklu araştırma hastahanesinde mikro tese yaptıran varmı

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Siz ne aşamadasınız peki şuan?
Biz belli bi asamaya daha gelemedik hersey genetik testine bağlı 2 aya falan çıkıyormus umarım genetikte bir sknti çıkmaz genetik sorunlar malesef ameliyatla, ilac tedavisiyle vs olmuyormuş .biz suanda azopserm nedenini ögrenemedik arastiriliyor.

Hayırlısı olsun canım ne diyeyim rabbim hepimizin sesini duyar umarım ...

Genetik testini mutlaka yaptırmanız gerekiyor

Canım sizde hala cıkıs var mı bir baktırın esin bir daha test versin. Eger cıkıs varsa 2-3 tane bile yeterli havuzlama yontemi ile yani esin pes peşe sperm örnegi verecek tüp bebek yapmak icin gerekli sayıda birikince tüp bebek yapacaksınız.
Mikro teseye gerek yok:)

Insallah canim genetik sonucu ciksa hayirlisiyla gerekirse doktor degistirecegim

Siz konyada nerdr tedavi görüyorsunuz acaba

Siz konyada nerdr tedavi görüyorsunuz acaba
Biz ilk önce konyada farabi hastahanesine gittik orda doktor azosperm dedi 0 sperm cikti sonra selcuklu eğitim arastirma hastahanesine gittik orda 1-2 motil 3-4 immotil sperm goruldu biz tedavi vs baslamadik azosperm neden oldugunu bulunmaya calisiliyor öncelikle .
Genetik test verdik ikimizde test sonucu bekliyoruz 2 ay oldu vereli çıksa baslyacagiz hemen ne gerekiyorsa yapmaya .
Ayrica doktor genetik test ciktiktan sonra tedavi vs. Soylemedi direk mikro tese yapariz dedi bu yuzde doktori degistirmeyi dusunuyorum oncelikle tedavisi varsa olsun diye.

O kadar basit mi ya insan canı o kadar basit mi Bi tedaviyi uygula herseyin Bi tedavisi var çünkü

Tabiki .yaslarimizda cok genc ben 22 esim 26 .
Zaten şok olduk doktor azosperm deyince
Ya Bi daha baktırın belki tam bosalmamistir ya da o an Bi sıkıntı olmuştur

Ya Bi daha baktırın belki tam bosalmamistir ya da o an Bi sıkıntı olmuştur
2 defa baktirdik .ilkte 0 cikmisti zaten ama bidaha baktiracagiz yukselmesini ümid ediyorum.ari sutu bal polen giseng karisimli macun yediriyorum ceviz havuc yediriyorum ins faydasini goruruz.
Keci boynuzu ozu de verecektim ama suanlik yemiyor esim zamanla yer ins keciboynuzu ozu cok duyuyorum.

Benim eşimin aldığı kanser tedavisinden çok şükür bu günümüze gerçekten

Canım merhaba bizde de azosperm var Konyada 5 yıl kadar tedavi olduk Meram tıpta ama bizim durumumuz sizden farklı fsh çok yüksek düşmüyor bir türlü bi sonuç elde edemedik bıraktık ama bizim gittiğimiz doktor bize hiç tese önermemişti hormonlar yüksek bulunamazsa sıkıntı olur dayanabildiğiniz kadar dayanın tedaviye devam edelim demişti bizde Celalettin Peruya başladık ama çokta değişen bişey olmadı bende eşime doktor değiştirelim artık tese ol diyorum yaşımız geçiyor bizim çünkü ama corona belası bitmek bilmeyince gidemiyoruz bi türlü

Ne durumdasınız tedaviye baslayabildiniz mi acaba

Ne durumdasınız tedaviye baslayabildiniz mi acaba
Malesef daha baslayamadik kovid e yakalandik 10 gunu gecti ama esimin hala pozitif
Kovidin etkisi olurmu bilmiyorim tek tük cikis vardi oda cıkmazsa ne olacak bilmiyorum. doktor esimin kovid gecirip gecirmedigini soruyordu daha onceden. bi etkisi oluyor demekki

Aynen canım kovanın asıl kendisi kısırlığa sebep oluyo diyorlardı sen konyada misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…