Eşi Asker hamile bayanlar, Kayınvalide ile yaşayanlar...Bana destek olun

• Konu Sahibi naz_zzz
Benimde eşim asker,bende hamileyim,eşim ve ben ailemizle aynı şehirde yaşamadığımız için askerlik süresince istanbulda yaşıyorum kayınvaldemlerle ve kendi ailemle.Yani bir orda birda.Her gelin-kayınvalide arasında olduğu gibi bizimde tartışmalarımız oluyor zaman zaman ama benim eşim ve kayınpederim otoriter bir yapıya sahiptr,kimin ne olduğunuda bilirler o yüzden benm sorunlarım büyümeden çözüm buluyor çok şükür.Sende eşinden yardım alabilirsin sorunlarında,annesiyle konuşabilir.

• Konu Sahibi naz_zzz
5 ay kısa bir süre çabuk geçer canım
sen herşeyi unut bebeğini düşün sadece
inşallah bundan sonra herşey gönlünce olur.eşin askerden geldikten sonra yakın zamanda iş bulur ve kendi düzeninizi kurarsınıza.s

• Konu Sahibi naz_zzz
bu konuda kesinlkle doktora sahibi olduğuma inanıyoru anlatayıom siz karar verin
biz eşimle üniversitede tanıştık ve evlenmeye karar verdik geldi istediler bu arada eşim egeli ben k

ayseri.Canım babam askerliğini bitirsin dedi ama eşim kabul etmedi
baban bizi sevmedi seni başkasına verirler ben askerdeyken dedi ya şimdi ya hiç dedi bende çok seviyordum eşimi evlendik.3 ay sonra askere gitti gittiğinde 2 aylık hamileydim dilaram bitanecik kızım 11 aylık olana kadar baba nedir bilmedi ve iğrenç bir hamilelik geçirdim 40 derece ateşle hemde hamileyken 3 gün hasta yattım odaya bile girmedi sigotam vardı arabaları kapıdaydı doktora bile götürmediler her akşam kocasıyla gezmeye gitti kaynanam olacak....şimdi kayserideyiz Canım babam eşime iş buldu burda ve 7yıldan sonra eşim müdür oldu maddi manevi rahatım şükürler olsun ama kaynanamın yaptıklarını hiç unutmayacağım

• Konu Sahibi naz_zzz

allah sabır versin canım ya çok zor seninki benden de zor beterin beteri varmış dilerim çok mutlu olursunuz eşşinle bebişinle allah bozmasın sen allaha havale et rabbimin çok büyük bi adaleti var cnm

• Konu Sahibi naz_zzz
allah sabır versin canım ya çok zor seninki benden de zor beterin beteri varmış dilerim çok mutlu olursunuz eşşinle bebişinle allah bozmasın sen allaha havale et rabbimin çok büyük bi adaleti var cnm

a.s.çoktan gecti canım o günler çok şükür 7 sene önceolmuştu bunlar ama dün olmuş gibi acıtıyor onlardan kurtulmayı başardımya o yetiyo bana :hooray:

• Konu Sahibi naz_zzz
konu bu mudur yani ? çok yardımcı oldun Allalh razı olsun..

• Konu Sahibi naz_zzz
konuyu okumaya geldim konuyu açan kişi dalga geçer gibi birsürü g harfi koymuş

bunu yapmak yasak değilmi acaba sitede

• Konu Sahibi naz_zzz
.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…