Eş ailesi sorunu

Sizi kıskanıyorlar bence siz eşinizi sevmeye devam edin zaten arapcanizi bile kiskanmislar. Ben olsam bir de Fransızca ekledim kudursunlar yağğneee. Sonra gelsin 2.cocuk. sefanız olsun ya takmayın.

Eşim bana tepki vermiyor ama onlarafa vermiyor bana vermemesi benim işime geliyor hatta aksina ben ağlayınca sonrasında veya kafama takınca beni her zmn teselli ediyor yanımda oluyor büyüme tarzları bir değişik onlara göre büyüklere cevap verilmez eşimde bu kafada biraz doğu kafası var diyeyim

Evet ben çalışmıyorum eşimde annesinin eline veriyor maalesef kirada olmadığımız için şuan yetiyor ama dediğiniz gibi kiraya çıksak yetmez

O zaman susup oturacaksınız. Öyle kavga edeyim, laf sokayım, yüzlerine yüzlerine hakaret edeyim falan yok. Kusura bakmayın ben gerçekleri söylüyorum. O aileye muhtaçsınız ki göze almış evlenmişsiniz o zaman ona göre davranacaksınız

Sizi kıskanıyorlar bence siz eşinizi sevmeye devam edin zaten arapcanizi bile kiskanmislar. Ben olsam bir de Fransızca ekledim kudursunlar yağğneee. Sonra gelsin 2.cocuk. sefanız olsun ya takmayın.
Sizin konuşma üslubunuz mu bu acaba insanı aşağılama şeklinde burada insan fikir alıyor dertlerini anlatıyor sizin hiç derdiniz yok galiba ki böyle dalga geçer gibi konuşuyorsunuz

Eşin ailesine toz kondurmaz herkes ailesini bilir, eşinin işine geliyor gözlerini aç..

Sizin konuşma üslubunuz mu bu acaba insanı aşağılama şeklinde burada insan fikir alıyor dertlerini anlatıyor sizin hiç derdiniz yok galiba ki böyle dalga geçer gibi konuşuyorsunuz

Siz eşinizin maaşını ailesinin eline saymasını bile dert etmiyorsunuz.

Ailesi karşısında sizi ezdirmesini bile dert etmiyorsunuz.

Hala eşimi çok seviyorum eşimin ailesinin zoruna gidiyorum diyorsunuz.

Başlık bile eş ailesi sorunu.

Sizce hangimiz dalga geçiyor?

Benim uslubumdan çok daha önemli sorunlarınız var ama anlayabileceginize pek ihtimal vermiyorum.

Bebeğimden pişman değilim aksine o benim hayata bağlanma sebebim bosansam bile o bana engel değil o konuda ailem her zmn yanımda benim tek sorunum eşimi çok seviyorum ona olan sevgim olmasa ztn bir saniye katlanmam

Seni 18 yaşinda evlendirmeye çalişan ailen, senin kaçip, hamile olduğun halde arkandalar...

Bu konu bana aşiri fake geliyor. Ergenin biri bizi trollüyor arkadaşlar.

Yani tüm ihtiyaçlar onlara denir onlar alır öyle bir aile

Pede ihtiyacınız olunca ne yapıyorsunuz? Onu da mı kayınvalide alıyor?
"Peki ya prezervatif?" diyeceğim ama böyle evliliklerin olmazsa olmazı bebek ilk aydan gelmiş zaten. İkisine de pek ihtiyaç duyacak zamanınız olmamıştır.

Şöyle bir hayat yaşamak için mi kaçtınız evden? Size şu hayatı yaşatan adamı mı seviyorsunuz?
Umarım faketir konu.

Seni 18 yaşinda evlendirmeye çalişan ailen, senin kaçip, hamile olduğun halde arkandalar...

Bu konu bana aşiri fake geliyor. Ergenin biri bizi trollüyor arkadaşlar.
İnşallah fakedir, böyle bir luzırlığın yaşanmış olmasını istemem.

Prezervatif mi, o da ne

Bu konu gerçekse öyle üzüldüm ki. Ülkenin aynası gibi resmen. Daha reşit olmuş kızlarını baskıyla evlendirmeye çalışan aile ve evden kaçıp kötü bir evlilik yapan bir kız çocuğu. Kanun önünde yetişkin de olsanız siz daha çocuksunuz.

Ya o apartmandan çıkın ya boşanın. Bu durumda başka çözüm yolu yok. Evli kalacaksanız da gözünüzü seveyim korunun.

Sizde saygisizlik yapmissiniz ayrica surekli evi terk ederseniz bir sure sonra terk etmelerinizi dikkate almazlar bune boyle terk ettim geri dondum sanki bisey duzeliyormus gibi. Ayrica babaniza cok sasirdim kacip giden kizi evi terk ediyor kabul ediyor sonra tekrar donuyor benim babam olsa asla kabul etmezdi hele boyle git gl yapacak.. evliligi oyun sanmissiniz ama malesef oyle olmadigni gördünüz

İnşallah fakedir, böyle bir luzırlığın yaşanmış olmasını istemem.

Yoo bu cehenemi yaşayanlar çoktur. Ancak hiçbirinde kiz bu kadar vurdumduymaz olmaz, kizin aileside kaçmiş kizin arkasinda durmaz.

'Modern aile'ler bile kiz kaçinca zorlaniyorlar, kaldi ki zaten kizini zorla evlendirmeye kalkanlar. Bide kiz üstelik hamile. Mümkünati yok o zihniyette bir ailenin kizin arkasinda olmasi.

Kizda sanki yer altindan çikmiş gibi "aa bu doğulular büyüklere çok önem veriyor diyor bide. Belli bir iki dizi bakmiş ergen troll işte.

Ay ne olduğunu bilseler de fark etmezmiş. İlkokul çocuğu gibi harçlık alıyorlar anneden. Kimse "anne bize prezervatif lazım" diyecek kadar marjinal değildir herhalde
2., 3., 5. çocuk diye diye devam ederler artık.

Bir fakir doğum kontrolü olan geri çekilme yöntemini de kullanabilirler bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…