ertuğ yan dönüyo artıkk

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
1.281
3
42
:nazar:teyzeleri ertuğ bu gün yan dönmeye başladı ama artık ben yandım çünkü yüzünü yapıştırıyo bişe olurmu acaba nefessiz kalma gibi allahım esirgesinde bilen ntecrübeli annişler bi yazsanız:teytey::nazar::nazar::nazar:

:nazar:teyzeleri ertuğ bu gün yan dönmeye başladı ama artık ben yandım çünkü yüzünü yapıştırıyo bişe olurmu acaba nefessiz kalma gibi allahım esirgesinde bilen ntecrübeli annişler bi yazsanız:teytey::nazar::nazar::nazar:

ayyy çok sevindim cnm allah nazarlardan saklasın :nazar:.. darısı kızımın başına.. hiççç korkma nefessiz kalmaz artık yan dönebildiğine göre kendini de kollayabilir artık..

canım gıttıkce ısımız dahada zorlasıyor allah korusun korkma bısey olmaz sabıt kalmıyorlar devamlı hareket halındeler kendılerını nefessız bırkmazlar ama genede dıkkat etmek lazım yanına yastık koyuyorum ben odadan gırmemle cıkmam bır oluyor ama hanım efendi donerken tepınırken cokdaan yastıgı yere atmıs ouyor bile

canım çok sevindim maşallah bir şey olmaz hareketli ya ama sen genede dikkat gözün üstünde olsun ara ara bak kuzucun allaha emanet olsun..

nilin yazdığı gibi odaya giriyorum bişemi alcam evin içinde koşuyorum artık devamlı bide gülüyorum halime içim rahatladı çok şükür.çoooooooooook sagolun kızlar

nilin yazdığı gibi odaya giriyorum bişemi alcam evin içinde koşuyorum artık devamlı bide gülüyorum halime içim rahatladı çok şükür.çoooooooooook sagolun kızlar

cnm en iyisi yere kalın battaniye koyup bebişleri öyle bırakmak. benim arkadaşım hep öyle yaptı görseniz kendi kendine cebelleşiyordu. bu sayede çabuk emekledi ve yürüdü. benimkini de 15 gün sonra falan yere bırakacam. hem düşme tehlikesi olmaz. koltukta çok zor Allah korusun düşer falanyasakkelimeyasakkelime.

Canım benim kızımda dönüyor ama çok komik dönüyor, bazen yuvarlanıyor dönecem diye :)) bende içeriden bişey almam gerektiğinde koşarak gidiyorum, maymun etti bu çocuklar bizi valla :))) Kanepede olduğu zaman yerde kocaman bir yastığımız var onu kanepenin önüne koyuyorum ben. Olur ya düşüverirse bir şekilde, yastığa düşsün diye.
Bu arada senin prens gün içinde hep kucktaysa nasıl süt sağıyorsun Tuğbacım? Zor olmuyor mu? Ben sağacağım zaman Lina uyumuyorsa ve mızmızsa ayağımda hafif hafif sallıyorum bir yandanda sağıyorum. Bizimki uyumasa bile oyalanıyor ben sağmayı bitirene kadar.

öznurcum en doğrusu bende öyle yapcam artık koltuk takımının 3 lüsünü açtım heryerinide yastıkla çevirdim ama korkuyoırum yinede.gamzecim hiç sorma iyi maymun oldum ben valla sağma mak.ucunu gögsüme tutturuyorum sol elimle onu tutup sağ elimle ertuğu alıyorum hiç durmazsa yada en büyük kurtarıcım hoppala o orda oyalanırken sagıyorum canım

canımm ne güzel maşallahhh..:nazar:benim oğluşum daha dönmüyor sanırım tembel olcakkfisfisfis

öznurcum en doğrusu bende öyle yapcam artık koltuk takımının 3 lüsünü açtım heryerinide yastıkla çevirdim ama korkuyoırum yinede.gamzecim hiç sorma iyi maymun oldum ben valla sağma mak.ucunu gögsüme tutturuyorum sol elimle onu tutup sağ elimle ertuğu alıyorum hiç durmazsa yada en büyük kurtarıcım hoppala o orda oyalanırken sagıyorum canım

ewet cnm en mantıklısı öyle. hem riske girmeyiz. ama kalın battaniye koy cnm Allah muhafaza üşütmesinler...

ne güzel bebişleriniz hamarat,dönmeye başlamışlar bile,benimki tembel,sadece altını değiştirmek istediğimde cevirmeye çalışıyor kendisini,yoksa ki yattığı yerde sadece bacaklarını hareket ettiriyor.bakalım ne zaman dönmeye başlıcak,4.aynın dolmasına 3 gün kaldı sadece. ama dönmek nafile.... :KK43:

merak etme annesi günler öyle çabuk geçiyoki bir bakmışın yuvarlanıyo:KK70:.şimdi daha çok ilgileniyorum ama beşiginde etrafı göremedigi içn sinirleniyo durmuyo her geçen gün hamile halinizi özliceniz bende içine dahil galiba

Maşallah ertuğ a :) darısı zeynep e inşallah ...
her gecen gün yeni bişeyler öğreniyorlar değilmi tuğba o kadar güzeller ki :)
Allah ım onları kem gözlerden nazarlardan korusun inşallah....

amin canım arkadaşım bambaşka bişeymiş annelik aşk neymiş ki anneliğin yanında eşime öyle diyorum valla sana olan aşkımım sevgim anneliğin yanında boşmuş diye oda küsüyo hemen :KK70:

biz hep yerdeyiz iki battanie üstüne minderi tabe ben de bi çıkıorum odadan bizimkinin açısı değişmiş
180 dr ters dönmüş ya da yüz üstü dönmüşşş debelenio korur onlar kendini yüksekten düşmüsenler de

maşallaah ertugcuma dönmeyede başlamış hee.. bende bi kaçgündür yere battaniye serip ebrarı yatırıyorum oynasın dönsün felan die ama benim zilli ben olmadan durmuo illa ben oynatıcam onu odadan çıktıgım anda bagırmaya başlıo şuan sadece poposunu kaydırabilio şimdilik bende koltuk üzerinde bırakmaya korkuyorum tugbacım senin gibi koltuga koydugumda yere kocaman bi minderimiz var onu koyuyorum..dün oyun halısı aldık şimdi çok güzel oynuo ama inş sıkılmaz :)

iyi günlerde oynasın ebrarım annesi.canım o kadar ani olduki binda bi baktım bizimki dönmüş bian boğuluyo sndım korktum baktım gülüyo sıpam:KK70: aniden döndü yani canım beklemedik bir anda yakındır seninkininde inş.

kızlar bir de egzersiz setlerini tavsiye ederim. boyun ve kol kasları için mükemmel. benim oğlum onlara tutup kendini yukarı çekiyor.

kızlar bir de egzersiz setlerini tavsiye ederim. boyun ve kol kasları için mükemmel. benim oğlum onlara tutup kendini yukarı çekiyor.

canım nerlerde satyılıyo onlardann..benim oğluşum daha dönemiyo kafasını kaldırıyo sadace kalkmak istiyoo

valla oyuncak satan büyük mağazalar var ya oralarda satılıyor. indirimdeydi geçen hafta aldım ben 29.90
valla harika bişiy hele kafa kaldırmaya çalışıyosa al derim

X