Ertesi gün hapı

Çok zekice hareketler gerçekten tebrik ediyorum. Cinsel bilgisi olmadan cinsellik yaşamak tam zeka belirtisi. İlk defa sevişmiş olabilirsiniz ancak düzenli doğum kontrol hapı almıyorsanız, cilt altı implantınız yoksa, spiral takılı değilse erkeğin korunması gerektiği ve prezervatif kullanılması gerektiğini artık zır cahil bile biliyor. En doğurgan 3 gününüzün 3 ünde de sevişip ortada bir yerde ella almak zaten sizi korumaz. Düzenli yasmin kullanan biri olmama rağmen ya doğurgansam diye düşünüp eşimle geri çekilmeyi kullanıyoruz. Ek bir korunma yöntemi olmadan geri çekilme zaten kaza kurşunudur ablamdan biliyorum. Siz erken gebelik testi alıp önce evde sonra da 'çok takıntılısınız' ya hastanede test ettirin.

Tamam anladim da . Benim regl olmama bir gun var suan kahverengi lekelenme geliyo . Bide iki gün varken regl olmama kırmızı kan geldi biraz . Yerleşme kanimi bu yoksa ilaçtan dolayı olan kanama mi nerden anliycam
Şu an kim anlayabilir ki sence? Doktor bile sana ya odur ya da diğeridir diyecek onlar bile bilemez şu an. Regl olmayı beklemek istiyorsan bekle yoksa git bir test yap kendine. Regli normalde de çok az geldiği için regl ile yerleşme kanamasını karıştıran bile tanıyorum ben.

Çok zekice hareketler gerçekten tebrik ediyorum. Cinsel bilgisi olmadan cinsellik yaşamak tam zeka belirtisi. İlk defa sevişmiş olabilirsiniz ancak düzenli doğum kontrol hapı almıyorsanız, cilt altı implantınız yoksa, spiral takılı değilse erkeğin korunması gerektiği ve prezervatif kullanılması gerektiğini artık zır cahil bile biliyor. En doğurgan 3 gününüzün 3 ünde de sevişip ortada bir yerde ella almak zaten sizi korumaz. Düzenli yasmin kullanan biri olmama rağmen ya doğurgansam diye düşünüp eşimle geri çekilmeyi kullanıyoruz. Ek bir korunma yöntemi olmadan geri çekilme zaten kaza kurşunudur ablamdan biliyorum. Siz erken gebelik testi alıp önce evde sonra da 'çok takıntılısınız' ya hastanede test ettirin.
Ben evli biri degilim ki yok spiral yok deri alti bilmem nesi kullanayim. 3 gun iliski yaşadıysam 3unde de içe bosalma olmadi sevgilim hep erkenden cikarip disari bosaldi. Ben 2. İlişkimizde iliski sonrası hemen ilac aldim bu ilac gunler sonrasinda bile alinabiliyo etkisi düşmek sartiyla . D.kontrol hapı ile ertesi gün hapi aynı seyler degiller zaten .

Ben evli biri degilim ki yok spiral yok deri alti bilmem nesi kullanayim. 3 gun iliski yaşadıysam 3unde de içe bosalma olmadi sevgilim hep erkenden cikarip disari bosaldi. Ben 2. İlişkimizde iliski sonrası hemen ilac aldim bu ilac gunler sonrasinda bile alinabiliyo etkisi düşmek sartiyla . D.kontrol hapı ile ertesi gün hapi aynı seyler degiller zaten .
2.ilişkiden sonra aldıysanız 3.ilişkiye etki etmez biliyorsunuz dimi

Yazilani anlamiyor musunuz? Kadin diyor ki spiral dogum kontrol hapi kullanmiyorsaniz prezervatif kullanmaniz lazimdi ayni seyleri tekrarlayip duruyorsunuz gidin test alin burdan cevap beklemek yerine kimse size ne kanamasi oldugunu kesin olarak soyleyemez burda. Bir daha iliski yasayacaginiz zamanda gercek bir dogum kontrolu yapin

Allah'tan takıntılısınız😅😅 şu an bir şey yapamazsınız. Bekleyeceksiniz. Umalım ki gebe değilsiniz. Bir dahaki sefere kondom kullanın. Sevgiliyken korunmayı nasıl erkeğe öylece bırakabiliyorsunuz anlamıyorum. Bir de geri çekilme yani 🤦🏻

Yazilani anlamiyor musunuz? Kadin diyor ki spiral dogum kontrol hapi kullanmiyorsaniz prezervatif kullanmaniz lazimdi ayni seyleri tekrarlayip duruyorsunuz gidin test alin burdan cevap beklemek yerine kimse size ne kanamasi oldugunu kesin olarak soyleyemez burda. Bir daha iliski yasayacaginiz zamanda gercek bir dogum kontrolu yapin
Siz her yasanilan iliski sonrasi ertesi gün hapı kullanılmayacağını bilmiyo musunuz peki bi kere ictim diye ertesi gün de ilaci icemezdim bu surekli alınacak bi ilac degil napacaktimda beni yargilayip duruyorsunuz seviyenize takinin artik

Allah'tan takıntılısınız😅😅 şu an bir şey yapamazsınız. Bekleyeceksiniz. Umalım ki gebe değilsiniz. Bir dahaki sefere kondom kullanın. Sevgiliyken korunmayı nasıl erkeğe öylece bırakabiliyorsunuz anlamıyorum. Bir de geri çekilme yani 🤦🏻
Sen geri çekilme diyince boşalirken çekilme mi saniyosun SEVGİLİM GERİ ÇEKİLDİKTEN TAMEMEN ÇIKTIKTAN SONRA BOSALİYORDU.

Bilmiyorum yasayip göreceğim. Her iliskimde içe bosalma olmadığının bilincindeyim sadece bu kadar
Yahu içine boşalmadı diye çok rahatsın da düzenli olarak kullan bakalım bu yöntemi kaç çocuk doğuruyorsun görelim. Benim dediğimi hiç anlamamışsın. Doğum kontrol hapını geçmişten beri alıyor olman lazımdı, Spiral ya da implant desen eskiden takılmış olmalıydı, benim demeye çalıştığım şey ani gelişen bir seks ise prezervatif kullanmalıydın. Amme hizmeti yapıp sana cinsel öğreti veriyorum bana 'ben evli değilim niye onlar olsun ki' diyorsun. Ertesi gün hapı dediğin yılda zaten maksimum iki kere alınır. 3 gün art arda sevişmişsin 3 ünde de alamazdın zaten. Hadi birinde öyle seviştin ella aldın eeen kötü diğer ikisinde prezervatif almalıydın. Bu kadar saf cahil sanıyorsun herhalde bizi bir de bize anlatıyor ella alınmaz diyerek :KK70: Ay kahkaha atıcam şimdi. Yaşın gerçekten 22 ise yazık ancak ben şu an 22 yaşında olduğuna da inanmıyorum maksimum 18 olmalısın.
Siz her yasanilan iliski sonrasi ertesi gün hapı kullanılmayacağını bilmiyo musunuz peki bi kere ictim diye ertesi gün de ilaci icemezdim bu surekli alınacak bi ilac degil napacaktimda beni yargilayip duruyorsunuz seviyenize takinin artik

Son düzenleme:
Ertesi gün sevişmeyecek ya da korunacaktınız 🥹

Ben biliyorumda sizin birsey bildiginiz yok. Korunmak yerine hap kullanmayi akil etmissiniz eksik bilgilerle iliski yasayip korundugunuzu saniyorsunuz. Birde dalga gecer gibi takintiliyim diyorsunuz. Elinizin altinda internet var arastirin iliski yasamadan once ilk iliskiniz diye birsey bilmiyormus gibi davraniyorsunuz. O hapi kullanmayi akil eden acar bakar korunma yontemi nedir nasil uygulanir diye.

Yahu içine boşalmadı diye çok rahatsın da düzenli olarak kullan bakalım bu yöntemi kaç çocuk doğuruyorsun görelim. Benim dediğimi hiç anlamamışsın. Doğum kontrol hapını geçmişten beri alıyor olman lazımdı, Spiral ya da implant desen eskiden takılmış olmalıydı, benim demeye çalıştığım şey ani gelişen bir seks ise prezervatif kullanmalıydın. Amme hizmeti yapıp sana cinsel öğreti veriyorum bana 'ben evli değilim niye onlar olsun ki' diyorsun. Ertesi gün hapı dediğin yılda zaten maksimum iki kere alınır. 3 gün art arda sevişmişsin 3 ünde de alamazdın zaten. Hadi birinde öyle seviştin ella aldın eeen kötü diğer ikisinde prezervatif almalıydın. Bu kadar saf cahil sanıyorsun herhalde bizi bir de bize anlatıyor ella alınmaz diyerek :KK70: Ay kahkaha atıcam şimdi. Yaşın gerçekten 24 ise yazık ancak ben şu an 24 yaşında olduğuna da inanmıyorum maksimum 18 olmalısın.
Birde bizi aptal saniyor ya yazilanlari anlama kapasitesi bile yok. Hala icimden cikartip bosaliyordu diyo aklimi cildircam burda ya bir insan ne kadar cahil olabilirin cevabi gibi

Sen geri çekilme diyince boşalirken çekilme mi saniyosun SEVGİLİM GERİ ÇEKİLDİKTEN TAMEMEN ÇIKTIKTAN SONRA BOSALİYORDU.
Madem bu kadar eminsiniz neden ertesi gün hapı aldınız koşa koşa :kahve: geri çekilmeyi uzun süre ben de kullandım. Ama evliyim gebe kalsam sorun olmazdı çok takmadık. Gerçekten çocuk istemediğim zaman da hap kullanmaya başladım. Nasıl olduğunu ve risklerini çok iyi biliyorum bağırmanıza gerek yok. Kendinizi büyük risk altına alıyorsunuz. Değmez onu anlatmaya çalışıyoruz. Ayrıca penetrasyon sırasında sperm çıkışı olabilir. Kontrolsüz boşalma gerçekleşebilir. Sizin durumunuzda bu riski almaya değmez. Ama içiniz rahatsa siz bilirsiniz. Benim tuzum kuru.

Allam çıldıracağımm. Hanımefendi bakın, isterseniz bir kere girip çıksın isterseniz son dakikaya kadar kalsın ilişki esnasında prezervatif ya da herhangi bir doğum kontrol yöntemi olmadan ten tene temas ediyorsanız bu geri çekilme yöntemidir. Son dakika tam boşalacağı zaman çıkması ile ilk sertleştiği an girip çıkması arasında fark yok. Sadece birinde diğerine göre daha az zevk suyu gelir o da ihtimali düşürür. Siz erkeğin TAMAMINI dışarı boşaldığından emin olamazsınız zaten. Gözünüzle görmüş olmanız bir şey değiştirmez. Siz her şekilde geri çekilme yöntemini kullanmışsınız ve 10 kadından yaklaşık 4 ü bu yöntemle hamile kalıyor. Sizin kararınız.

Yahu içine boşalmadı diye çok rahatsın da düzenli olarak kullan bakalım bu yöntemi kaç çocuk doğuruyorsun görelim. Benim dediğimi hiç anlamamışsın. Doğum kontrol hapını geçmişten beri alıyor olman lazımdı, Spiral ya da implant desen eskiden takılmış olmalıydı, benim demeye çalıştığım şey ani gelişen bir seks ise prezervatif kullanmalıydın. Amme hizmeti yapıp sana cinsel öğreti veriyorum bana 'ben evli değilim niye onlar olsun ki' diyorsun. Ertesi gün hapı dediğin yılda zaten maksimum iki kere alınır. 3 gün art arda sevişmişsin 3 ünde de alamazdın zaten. Hadi birinde öyle seviştin ella aldın eeen kötü diğer ikisinde prezervatif almalıydın. Bu kadar saf cahil sanıyorsun herhalde bizi bir de bize anlatıyor ella alınmaz diyerek :KK70: Ay kahkaha atıcam şimdi. Yaşın gerçekten 22 ise yazık ancak ben şu an 22 yaşında olduğuna da inanmıyorum maksimum 18 olmalısın.
Eee belki kız o konularda sorun yaşayacak ne biliyorsun? Sen de çok kesin konuşuyorsun? Belki çok zor çocuğu oluyor.belki o senelerce bekleyenlerden.

Eee belki kız o konularda sorun yaşayacak ne biliyorsun? Sen de çok kesin konuşuyorsun? Belki çok zor çocuğu oluyor.belki o senelerce bekleyenlerden.
Sizce bir kere dünyaya geldiğinde en az 18 yıl normalde ise ömür boyu sorumluluk sahibi olacağınız evlat konusu riske girmeye değer mi ? Yıllarca bekleyen de olabilir ilk geceden hamile kalan da. Ancak bu riski bilemez bilemediği için de girmeye değmez.

Sizce bir kere dünyaya geldiğinde en az 18 yıl normalde ise ömür boyu sorumluluk sahibi olacağınız evlat konusu riske girmeye değer mi ? Yıllarca bekleyen de olabilir ilk geceden hamile kalan da. Ancak bu riski bilemez bilemediği için de girmeye değmez.
Kürtaj diye birşey var.

X