Ertesi gün hapı

Evet risktesin. Daha kötüsü sanki hapı hiç kullanmamış gibisin şuan son ilişkinden dolayı
Peki bu regl olmama 2 gun varken gordugum kirmizi renkli kanama neydi ? Bide su an olmama bir gun var kahverengi lekenme var. İliskiye girmemin ustunden 15 gun gecti. Yarın regl olmam gerekiyo normal şartlarda

Merhabalar ben yumurtlama günlerimde korunmasiz iliskiye girdim.(3 gün) yani bu 3 gün yumurtlama gunlerimdi. Sevgilim geri cekme yontemiyle disariya bosaldi bosaldigini da gordum 3 gunde aynı şekilde disariya bosaldi. Boşalacağını hissedecegi zaman geri cekip dısarı bosaldi ama ben takintili bi insan oldugum icin gidip iliskimizin yasandigi 2. Gunde 2-3 saat sonra ella hapini ictim hicbir yan etki yasamadim. Suan regl olmama 1 gun var regl olmama 2 gun kala bi kanamam oldu birden bire kirmizi renkli ama az miktardaydi. Bu kanama neyin nesi oluyor ilactan kaynakli mi yoksa bahsedildiği gibi yerleşme tutunma vb kanama olabilir mi yardimci olursaniz sevinirim.

Keşke takıntını doğru düzgün korunmak için kullansaydın. Taş devrindemiyiz? Geri çekilerek korunmak nedir🤣

Peki bu regl olmama 2 gun varken gordugum kirmizi renkli kanama neydi ? Bide su an olmama bir gun var kahverengi lekenme var. İliskiye girmemin ustunden 15 gun gecti. Yarın regl olmam gerekiyo normal şartlarda
Herşey olabilir. İlaç kanaması, yerleşme kanaması, regl erken gelmiş olabilir. Sökülmüyor olabilir her ihtimaliniz var suanda

İçe bosalma durumu mu oldu ? Yoksa tam anlamıyla geri çekilip disari bosalma mi oldu ‘nasil oldu
Dışarı boşalma oldu ve o ay sadece o ilişkimde korunmasız olmuştu, sonra geç döllenme ile hamilelik haberi aldık.

Geri çekilmeyi az çok hepimiz biliyoruz, içerde değildi emindik ama olacağı varmış nasip işte.

Dışarı boşalma oldu ve o ay sadece o ilişkimde korunmasız olmuştu, sonra geç döllenme ile hamilelik haberi aldık.

Geri çekilmeyi az çok hepimiz biliyoruz, içerde değildi emindik ama olacağı varmış nasip işte.
Benim iliskiye girdigim 15 gun oldu . Regl olMama 2 gun varken kırmızı renkli akintim oldu biraz gecti. Su an bir gun var kahverengi renkli lekelenme var az az. Bunlar yerleşme belirtisi falan mi yoksa ilacın yaptigi kanamalar mi. Sizde nasil belirtiler oldu hamilelik icin nasil anladiniz

Geri çekme ile korunamazsınız, gebelik risk hep var olacak. Zevk suyunda da sperm olabilir ayrıca erkek git gel sırasında da sperm bırakabilir. Ya bir de ilişkiden en fazla zevk alacağınız anda erkek birden durup dışarı çıkıyor, vajinanız önüne, üstünüze ya da bir şeye boşalıyor. Bence kendi zevkiniz, orgazmınız açısından da düşünmek lazım. Prezervatifsiz ilişkiye girmeyin.

Çocuk istemiyorsan , başka korunma yöntemleri bak . Geri çekilmede hamile kalmıştım

Çocuk istemiyorsan , başka korunma yöntemleri bak . Geri çekilmede hamile kalmıştım
Tamam anladim da . Benim regl olmama bir gun var suan kahverengi lekelenme geliyo . Bide iki gün varken regl olmama kırmızı kan geldi biraz . Yerleşme kanimi bu yoksa ilaçtan dolayı olan kanama mi nerden anliycam

X