Ertesi gün hapı

Yani ovulasyon en garantisi ama onla da uğraşılmaz gebe kalmak isteyenler takip ediyor genelde her gün test yapmak lazım uğraştırıcı ve maliyetli. Akıntınız vs oluyorsa yani belirtileriniz varsa oradan daha net anlarsını
Simdi hesapladim da yumurtlama gunum 13 haziranmis ben ilaci da o gun aldım ama dedigim gibi gecikme falan olmadi demekki yumurtlama döneminde de ise yarıyormuş ilac

Merhabalar ben yumurtlama günlerimde korunmasiz iliskiye girdim.(3 gün) yani bu 3 gün yumurtlama gunlerimdi. Sevgilim geri cekme yontemiyle disariya bosaldi bosaldigini da gordum 3 gunde aynı şekilde disariya bosaldi. Boşalacağını hissedecegi zaman geri cekip dısarı bosaldi ama ben takintili bi insan oldugum icin gidip iliskimizin yasandigi 2. Gunde 2-3 saat sonra ella hapini ictim hicbir yan etki yasamadim. Suan regl olmama 1 gun var regl olmama 2 gun kala bi kanamam oldu birden bire kirmizi renkli ama az miktardaydi. Bu kanama neyin nesi oluyor ilactan kaynakli mi yoksa bahsedildiği gibi yerleşme tutunma vb kanama olabilir mi yardimci olursaniz sevinirim.(GUNCELLEME:REGL OLDUM 🤪😂)
2 yıl geri çekilme yöntemini kullandık bu süre içinde ben gebelik yaşamadım. Sevgilin kendinden eminse gebelik oluşmaz ama zevk suyuyla bile gebelik ihtimali var

X