ertesi gün hapı sonrası gecikme

Öyle yapacağım artık pazartesi günü ilk işim beta hcg yaptırmak . Ben de öyle bir şey olduğuna inanmıyorum veya inanmak istemiyorum bir önce ki ay ellanın etkisine bağlamak istiyorum

Öyle yapacağım artık pazartesi günü ilk işim beta hcg yaptırmak . Ben de öyle bir şey olduğuna inanmıyorum veya inanmak istemiyorum bir önce ki ay ellanın etkisine bağlamak istiyorum
Oyledir. Korunmuşsunuz. Acabalarla kafanizi meşgul etmeyin. Gereksiz stres yaratmayın kendinize. Doktora muayene olun. Ek bir koruma yontemi belki sizin kafanizin rahat olmasi icin daha iyi olur.

offf çok kötü çok çok kötü ( teşekkür ederim umarım reglim en kısa sürede gelir bunaldım artık bunu düşünmekten
Mrb bende aynı durumdayım ama ben 50 saat sonra aldım galiba %75 etki gösteriyormuş belirli bi saatten sonra her zaman zamanında başlayıp biterdi ilk defa bu kadar uzun sürdü 7 gün gecikti adetim ara ara adet ağrım oluyor sanki olacak gibi ama olamıyorum hamile olma ihtimali var mıdır yoksa elladan mi böyle oldu?

Adet olamamak zaten başlı başına büyük bir stres. Kendinize bu acıyı cektirmeyin ek bir koruma yöntemi daha kullanın. Kafanız daha rahat olur.

Ben ellayı geçen ay kullandım olmadım geciktim tarlusal kullandım öyle regl oldum. Bu ay yine geciktim aşırı şişim , psikolojim bozuldu.Uyku uyuyamaz oldum . Ella resmen pişmanlıktır. Umarım olabiliriz.

adetiniz 7 gün geciktiyse bir test yapın derim

Ben ellayı geçen ay kullandım olmadım geciktim tarlusal kullandım öyle regl oldum. Bu ay yine geciktim aşırı şişim , psikolojim bozuldu.Uyku uyuyamaz oldum . Ella resmen pişmanlıktır. Umarım olabiliriz.
Merhabalar bende ella kullandım adetim 15 gün gecikti hala regl olamadım tarlusal verdi doktor hala da olmuyorum. İçim çok huzursuz 6 tane hamilelik testi yaptım adetin gecikmesinin 9. Gününde 2 tane de beta hcg testi yaptım hepsi negatif ama hala ikna olamadım

kafanizi rahat tutmaniz lazim, hamile olsaydiniz simdiye baska belirtiler gosterirdiniz ve testler pozitif cikardi. ben 13 gun sonra olmustum sadece kafaya takmamaniz lazim. mesela regl olurum diye ped takiyordum bir gun gina geldi takmiyorum dedigim gun oldum, murphy kanunu her daim ise yarar

Sizde ella mı kullanmıştınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…