ertesi gün hapı sonrası gecikme

ya ben dışarıdaydım otururken bir sıcaklık hissettim dedim kesin regl oldum hatta sevindim, eve bir geldim yine yok beyaz bir akıntı gelmiş sadece klozete oturdum ağlıyorum ne yapacağım ben neden regl olamıtorum 🥺

ya ben dışarıdaydım otururken bir sıcaklık hissettim dedim kesin regl oldum hatta sevindim, eve bir geldim yine yok beyaz bir akıntı gelmiş sadece klozete oturdum ağlıyorum ne yapacağım ben neden regl olamıtorum 🥺
Olmaya yakınsınızdır bir kaç güne olursunuz. Ağlanacak ne var yapmayın böyle.. kendinizi iyice strese sokuyorsunuz.
Adetinizi bekleyin gelecektir

ayın 1'inde erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, kondom aşağıdan kaydığı için biraz gerildik ve bir saat sonra ella hapı içtim. 16'sında adet görmem gerekirken reglim 9 gün gecikti. 19'unda erken gebelik testi yaptım ve 23'ünde de normal gebelik testi yaptım, ikisi de negatif çıktı. hamilelik ihtimalimin olduğunu düşünmüyorum çünkü hem yumurtlama dönemim değildi hem de meni içeri girmedi ancak dönemimin gecikmesi beni iyice geriyor. ella kullananların kaç günlük bir gecikmesi oldu? 9 gün gecikme ilaçtan sonra normal mi? 😞
Erkek arkadaşınız kac yasında?

Bende geçen ay ella kullandım bütün düzenimi bozdu tarlusal içip regl oldum. Bu ay 3 gün geçti korunmalı beraberliğim oldu bir kere yine test yaptım negatif çöktü.Bütün adet belirtilerim var ama bu ay da regl olamıyorum . Tarlusal kullanıp iyice hormon dengemi bozmak istemiyorum ama bu düzensizlik aşırı derecede psikolojimi bozdu.Nerden içtim şu ilacı içmez olaydım . 31 yaşındayım hiç böyle bir düzensizliğim olmamıştı .

Bende geçen ay ella kullandım bütün düzenimi bozdu tarlusal içip regl oldum. Bu ay 3 gün geçti korunmalı beraberliğim oldu bir kere yine test yaptım negatif çöktü.Bütün adet belirtilerim var ama bu ay da regl olamıyorum . Tarlusal kullanıp iyice hormon dengemi bozmak istemiyorum ama bu düzensizlik aşırı derecede psikolojimi bozdu.Nerden içtim şu ilacı içmez olaydım . 31 yaşındayım hiç böyle bir düzensizliğim olmamıştı .
bence sakin olun test yaptıysanız negatifse merak etmeyin düşünmeyin geliyor 🥺 en kötü doktora gidip durumunuzu anlatın

İnşallah 🙏 Ben zaten yapı olarak aşırı takıntılı bir insandım daha da beter oldum psikolojim çok bozuldu . Sanki bütün hayatım bitik gibi hissediyorum. Sanırım dayanamayıp gidip adet söktürücü içeceğim .

Iliskiden kaç gün sonra test yaptınız? Adet gününüz geçmiş miydi

X