Ertesi Gün Hapı Sonrası Adet Gecikmesi yaşayan var mı? (Ertes 72)

Keşke diyorum benımde bes gün sürseydi de hıc bu konuları düşünmüş olmasaydım kesinlikle kapa bu defteri seni cok iyi anlıyorum ama sen olamazsın guzelım
Evet doğru diyorsun ama bu kasık ağrım meme hassasiyeti bulantim olunca acaba dedim yerleşme kanaması mi

Ben rahatlasam mi ki iki kez oldu kanamam 5 gün sürdü
Keşke diyorum benımde bes gün sürseydi de hıc bu konuları düşünmüş olmasaydım kesinlikle kapa b
Evet doğru diyorsun ama bu kasık ağrım meme hassasiyeti bulantim olunca acaba dedim yerleşme kanaması mi

Sanmıyorum renk sure mıktar

Merhaba bende ertesi gün hapı içmiştim eşimle evlenmeden önce ilişkimiz olmuştu gerçekten çok berbat bir hap ben ella yı kullanmıştım. İlişkiden 8 10 saat sonra çok mide bulantısı yapmıştı bende ve adetim 15 gün falan kaymıştı yanlış hatırlamıyorsam. Gebelik idrarda hemen çıkmaz genelde 10 15 gün geçsin diyorlar ancak bu şekilde gebelik olacağını hiç sanmıyorum içinin rahat etmesi açısından istersen kan testi verebilirsin. Bu ilaçlar çok hormon yüklü o yüzden böyle durumlar olabiliyor

Merhaba, , konuyu hemen özet geceyim, benim ağustosun 21 inde sürtünme yoluyla bir ilişkim oldu, ama hiçbir şekilde vajina üstüne ve içine boşalma olmadı, sadece zevk suyundan korktuk. Nişanlım başka bir yere boşaldı sonra vajinama sürttü bende korktum acaba tam ıslak mendille sildimi diye şüphe ettim hemen 1 saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim. Bu arada ilacın adı (ERTES72). İlacı içtikten 5, 6 gün sonra ilacın yan etkisi olan ara kanamam oldu, kahverengili, kırmızılı. O süreçte yine ilacın yan etkisi olan mide bulantısı, kasık ağrısı, meme hassasiyeti oldu. Meme hassasiyeti ilacı içtikten 2 hafta sonra başladı, ama ben çok stres yaptım, aşırı kafama taktım. İnternetten hamilelik belirtilerine bakıyordum, hemen 1 saat içinde o belirti başlıyordu, kafayı yemek üzereydim. Her neyse yan etkisi 1 aydan fazla sürdü ilacın. Geçen ay eylülün 7 sinde de 5 gün süren kanamam oldu ama çok az az geldi, ilk iki gün pıhtılı geldi idrarimi yaparken de geldi pıhtılı ama korktum acaba yerleşme kanaması mı diye. Sonra ben bu olay olduktan 28 gün sonra eczanede satılan idrar testinden yaptım negatif çıktı, yine aralıklarla yaptım negatif çıktı. O olay olduktan 45 gün sonra yine yaptım negatif çıktı. Şimdi de geçen hafta perşembe günü yani ekimin 7 sinde yine kanamam oldu, geçen ayda eylülün 7 sinde kanamam olmustu. 5 gün sürdü kanamam yani reglım. Aynı adetim gibi kahverengili geldi sonra kırmızı pıhtılı gibiydi Hamilelik olabilir mi bu şekil???? Risk var mııı ??? ( bir de benim meme ucumda hafif beyazlık var, ben çok kendimi dinledim o süreçte, bastırdım mememe falan acaba acıyor mu diye, internete de baktım, meme ucu beyazlaması ya hamilelikte süt kanalı olurken oluyormuş, ya hormonlardan dolayı, hormon ilaçlarından dolayı, birde memeye baskıdan, lütfen cevap verin ?? Risk var mı , Bir de ben 2 gün önce reglim bitti sabahı erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, o olay olalı 53 gün oldu ve 53 günde gebelik olsaydı idrarda çıkarmi

53 günde mutlaka mutlaka çıkardı idrarda kesinlikle hamile olduğunu sanmıyorum zaten ilacın etkisi ve psikolojik olarak diye düşünüyorum zevk suyu hamile bırakmaz yani duymadım kalan çok zor bir ihtimal ayriyetten başka yere boşalmış ve dediğim gibi 53 gün nerdeyse 2 aylık bir süre yapıyor ama eğer içini çok rahatlatmak istiyorsan kan testi verebilirsin negatif çıkacaktır yine ama

Kan testi çıkıyor e devlette işte ondan dolayı yapamıyorum korkuyorum

bu dediğim olay 21 ağustos oldu bu olay olmadan bir, bir buçuk hafta önce reglim bitmişti, bu olay öyle yaşandı, evet ikimizde çıplaktik, sürtünme oldu o sıra menisi geleceğini anladığı an başka yere bosaldi sonra sildi Bende o yüzden içtim hapı acaba güzel sildi mi diye, sildikten sonra tekrar sürtünme oldu, ikincisinde çarşafa bosaldi, sürtünme oldu sildikten sonra korktum tam sildi mi diye, zaten korkunca hemen 1 saat içinde ertesi gün hapı alıp içtim

ben bu olayı yaşamadan 1 hafta önce olmuştum regl, o olayı yaşadıktan 18 gün sonra ilk reglımı yaşadım,yani eylülün 7 sinde ilk reglimi oldum 12 sinde banyo ettim. İkinci reglımı da yine ekimin 7 sinde oldum, o da 5 gün sürdü. Demek istediğim o olaydan sonra 2 ayda aynı tarihlerde kanamam oldu. Yerleşme kanamasıyla bir alakası olur mu??

Bu hap gerçekten adet düzenini bozuyor demekki sizin de 15 gün gecikmiş. İlişkinin üstünden 32 gün geçti. Adet gecikmesi de 9 gün oldu. Bu sabah da idrar testi yaptım yine negatif sonuç verdi olsa çıkardı herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…