Ertesi Gün Hapı Sonrası Adet Gecikmesi yaşayan var mı? (Ertes 72)

Şu şekil konuşmanıza diyecek birsey bulamıyorum, umarım korku ve çaresizlik yaşamazsınız
Kesin sonuç kan tahlilinde çıkar, çok endişeniz varsa sağlık kuruluşuna gidip kan verin 18 yaş üstüyseniz bir problem olmaz, gitme amacınızı da regl düzensizliği olarak söyleyin doktorunuza bakire iseniz zaten kan tahlili isterler ve gerekirse karından ultrason yaparlar ki siz regl olmuşsunuz hamile olduğunuzu düşünmüyorum

Teşekkür ederim, mesajınız için. Evet 2 ay kanamam oldu, bu şekil hamile olunmayacağını bende biliyorum yalnız meme hassasiyeti kasık ağrısı birde bulantı olunca korktum

Evet doğru diyorsunuz ama bu bulantı meme hassasiyeti kasık agrısı olunca korktum
Hamile değilsiniz 54 gün sonra yaptığınız idrar testinde ne olduğu çıkar. Öncelikle sakin olun. Adet yaklaştığı için de kasık ağrısı çekiyor olabilirsiniz. Sizde olmayan tek şey gebeliktir. Belki kist vardır belki stresten kendinizi dinlemekten kaynaklı daha yoğun belirtiler hissediyorsunuz. Kulaktan dolma bilgilerle kendinize bu eziyeti yapmayın lütfen. Açın doktorlar sitesindeki soruları okuyun. Orada bu tarz sorular mevcuttur. Acabalarla bu hayatı kendinize yük edersiniz.

Teşekkür ederim, mesajınız için. Evet 2 ay kanamam oldu, bu şekil hamile olunmayacağını bende biliyorum yalnız meme hassasiyeti kasık ağrısı birde bulantı olunca korktum
Yani haptan sonra düzene girmeniz uzun sürebilir herkesin bünyesi farklı sonuçta, bir de o kadar test yapmışsınız negatif çıkmış

Bu tür hapların hormon dengesini bozduğunu ve geçikme yapma ihtimalinin çok yüksek olduğunu duydum canım

Olsa çıkardı. Adeti düzensiz kişiler ilişki üzerinden 3 hafta geçtikten sonra, adeti düzenli kişiler ilişki üzerinden 2 hafta geçtikten sonra yaptığı testte sonuç alır. Sonuç negatifse negatiftir. Sonuca güvenebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Hormonlarımın zamanla düzelmesini bekleyeceğim anlaşılan. Adet söktürücü kullanmayı da düşünmesim şimdilik.
Eğer böyle düzensiz devam ederse bi kadın doğum doktoruna danışabilirsin canım en azından dengeyi sağlamak için seni yönlendirir

Haptan önce adetim düzenliydi. Hayatımda ilk defa düzensizlik yaşadım bu hapla birlikte.

Eğer böyle düzensiz devam ederse bi kadın doğum doktoruna danışabilirsin canım en azından dengeyi sağlamak için seni yönlendirir
Haftaya gitmeyi düşünüyorum bu hapı kullandığımı söyleyeceğim. Hormonlarıma falan bakılır kandan diye düşünüyorum. Alttan muane yapmazlar herhalde bunun için. Daha önce hiç kadın doğuma gitmedim

O olaydan sonra da 2 ay kanamam oldu ama işte bu ağrılar etkiler olunca korktum hemde çok birde ben ikinci adetim olalı 1 hafta oldu, regl zamanında da değilim o yüzden korktum

Hormon testi adetin 3.gününden itibaren yapılıyor diye biliyorum canım ama doktor gerekli olan şeyleri yapar senin de için rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…