Aile Planlaması Ertesi gn hap

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
yha aslında bnm 2. kullanışım bu ilkinde ilk hapı ilişkiden önce diğerinide 12 saat sonra kullandım eczacı bayan öle demişti ama şimdi partnerim daha güvenli olması açısından önce içmemi önerdi olcak olsa bile kötü bişi engelleme açısından dedi umarım etkili olmuştur bi eczacı yada doktor varsa beni bilgilndirip içimi rahatlatırsa sevincem valla:sm_confused:

cnm yumurtlama gününde değilsen eğer norlevo içmesen bile hamile kalman imkansız...adet tarihinden 9-15 gün say,araya geliyosa risklidir

norlevo dogum kontrol hapı değil ki neden ilişkiden önce alıyorsun.madem ilişkiden önce hap almaya fırsatın var dogum kontrol hapı neden kullanmadın kii.umarım hamile değilsindir...ilişkiden önce kullanılırsa koruyuculugu kalmıyor diye duymuştum istersen doktora danış

selam arkadaslar 13 mayısta adetım bitti aynı gununn aksamı norlwoyu kullandım ilk kullanısımdı..adetın son gunu die norlweoyu 12 şer saat kullanmama rağmen hamıle kalmıs olabilirymitim .lütgfen cvplayın teşekkürler.. hamilelik adet bitiminden ne kadar snraki zamanda olur ?bilgilendırırmısınız

ya inanmıyorum biz hamile kalmaya çalışalım siz ertesi gün hapı için

arkadaşlar benimde bir sorum var:
ilişkiden hemen sonra 1 tane norlevo alıp, 2.sini 3-5 saat sonra alsak olur mu? unutma ihtimali yada 2sini aynı anda alın deyişini dengelemk açısından? : )

arkadaslar norlevo kullandıktan ne kadar zman sonra gebelik testi yapsak sonuç elde ederiz?kan testi değil eczanelerde satılan gebelik testi

bir hafta oldu ilacı içeli ikisini birden içtim erken olucam diye beklerken hiç adet olmadım ama ağrım var test yaptım negatif çıktı korkuyorum :a015:

sakın ertesi gün hapı kullanmayın derim benim sağ tüpüm alındı dış gebelik gecirdim o hap yüzünden mahvoldum bir anlık yanlış düşüncem beni mahvetti onun için hiç tavsiye etmiyorum

bende buğün içmek zorunda kaldım..bulantı,kusma vs olmadı.ikisini aynı anda aldım

arkadaşlar ertesi gün haplarını hiç de onaylamadığım halde mart ayının son haftası norlevo kullanmak zorunda kaldım malesef nisan ve mayıs aylarında da reglimden önce 4-5 gün lekenlenmeler oldu ve herhangi bir akıntı ya da enfeksiyon olmadığı halde yoğun bir koku problemi yaşamaya başladım genital bölgede çok moralim bozuldu tabi. doktoruma gitcem ama ona da bu haptan kullandığımı söylediğimde kızacak eminim sizce bu ilaçla bi alakası var mıdır bu yaşadığım sıkıntıların yoksa sadece bi tesadüf müdür? benimle aynı durumu yaşamış olan birileri var mı bi danışayım dedim.

norlevo alalı 10 gün oldu hala regl olmadım. ama koku ağrı falan yok. Bende 2sini aynı anda almıştım. bekleyişteyim...

Ben de 10 saat ara ile aldım ..
Geçen sefer de kullanmıstım 5 gün sora mı ne regl oldum ..

Bu kes bulantım var .. noluyor anlamıyorum ..Tek bildigim bir daha kullanmayacagım ..

Çık tırsıyorum kızlar

anlamadığım bu hap zarar mı yarar mı?? kimi çok korkutuyor kimiyse hiçbirşey olmadı diyor. hiç bir sorunu olmayan bünyemi bozmktan korkuyorum.

ya arkdslar ben norlevoyu kullandktan 10 gün sonra regl oldum o gün bugün hala regliyim 2 ay oldu sizce bu normal mi?? :teselli:

bende aldım ,1 kere adet oldum ve 2 aydır adet olmuyorum.((((((( hayıt tohumu içiyorum..umarım olurum..korkuyorum..menapoza sokmaz dimi bu happppppppp.((((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…