Aile Planlaması Ertesi gn hap

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım bende kullanmıştım bendede yan etkisi olmadı sadece adet olmam gerekn günden 2 gün önce kahverengi akıntım olmuştu o kadar huzursuz olmana gerek yok için rahat olsun canım

Tşk edrim ay_sercim ve tabi cevaplayan tüm arkadaşlara.. yardımcı olmanız beni sewindirdi

walla çok güzel bir soru sormuşsun...
ben iki hafta önce kullandım ama hiçbir yan etkisini görmedim acaba dedim sorun bendemi yada işe yaramadımı ilaç.ama herkeste aynı etkiyi yaratmıyormuş kimini gününden önce kimini tam zamanında regli olduruyormuş..aman boşver bacım hamileysek doğururuz...

dilaracım doğru haklısın cnm bnm. Erken diye su an istemiorm cocuk. ilk defa kullandm bi sürü sey solediler. Çok huzursuz oldm. Arkadaslar yetisti imdadıma :) saolsunlr.Kullanan hemn herkeste aynı etkiyi bırakıo.. neyseki icim rahtladı.

canım biz eşimle sapıttığımız dönemlerde bu ilacı çok kullanmıştım :KK70: hiç bi yan etkisi de olmadı ama oluşan gebeliği de önlemez + ben 12 saat arayla yutuyordum
sevgiler

canım biz eşimle sapıttığımız dönemlerde bu ilacı çok kullanmıştım :KK70: hiç bi yan etkisi de olmadı ama oluşan gebeliği de önlemez + ben 12 saat arayla yutuyordum
sevgiler

Anladm cnmcm.. Olusn gebeligi önlemedgini biliorm da hani olsmadan onlermi dedim :p
abuk sabuk konusnca arkadaslar beni huzursuz ettiler o sebple ictm.
tskk ederm cvpladgn için tekrarr :)

arkadaşlar öncelikle çok şanslısınız çünkü bu hapı 2-3 kez kullandım ve işkence gibi birşeydi sizde yan etki göstermemesi çok iyi olmuş.hamilelikte bile böyle bulantı ve halsizlik görmemiştim oysa 9 ay çıkartan biriyim.demekki bünyeye göre değişiyor.ayrıca ben bu hapın doğum kontrol yöntemi olarak kullanılmaması gerektiğini ve yılda 2 kereden fazla içilmemesi gerektiğinide duydum bilmem ne kadar doğru...

norlevo 'dan bu sabah panikle tek doz almışım.halbuki ben 12 saat ara ile alınacağını biliyordum.prospektüsede neden bakmadım bilmiyorum.bunun farkına vardığımda 12. saate 3 saat vardı.yine panik yaptım hemen ikinci dozu da içtim.acaba etkisi olur mu ilacın?

merhaba benimde bir sorum olucak ginera isimli ilacı kullanmaya yeni başlamıştım 17 günü korunmasız bir ilişki yaşayınca bu norlevo isimli ilaçtan kullandım iki dozu aynı anda aldım ve ertesinde ginerayı kullanmaya devam ettim fakat ilacımın bitmesine rağmen adet olamıyorum hamile olma olasılığım nedir cevaplar için şimdiden teşekkürler

arkadaşlar geçen ay içinde bu hapı bende kullandım malesef.....
tıkır tıkır işleyen adet düzenim alt üst oldu çok sinirliyim....
4 aralıkta normal adet olmuştum.....
sonra mecburen bu hapı kullandım
ve 18 aralıkta tekrar adet oldum....
şimdi ben nasıl hesaplayacağım yaaaaaaa......
ne zaman normal adet olacağım bu ay?
yani kaçında olmam gerek?
ocak ayına girdik hala adet olamadım...
geçen gün test yaptım şükür negatif çıktı..
ama kafam allak bullak....
lütfen bana cevap verin adetim bu ayın kaçında gelebilir....
(normalde 30 günde bir oluyordum)

lilacım aynı sorunu bende yasıyorum bn testte ypmadım bı ıkı gun dha bekleyıp test yapmayı dusunuyorum ama cok korkuyorum =( umarım hamıle değilimdir .. bu ılaç benı mahfetti yanı resmen her seyım alt ust oldu ..

ben 2 kez kullandım bu hapı.. ama ne adet tarihim değişti ne de süresi.. hatta bayaa korkmuştum işe yaramadı mı acaba diye:) ama yaramışş..

ben dha öncefrklı markalı ertesı gun hapları kullanmıstım ama norlevoyu ılk kez kullandım. forumda cogunlukla herkeste aynı belırtıler olmuş ama bı arkadasımla hemen hemen aynı zamanlarda kullandık bu ılacı o norlevo dan bır hfta sonra benım gbı kanama gecırdı ve dha sonra aynı duzenlı regl donemınde regl gördu benım bugun 4gun gectı bılmıyorum ne olacak korkuyorum .. ınsallah bır sey cıkmaz ...

arkadaşlar bu norlevo gerçekten işe yarıyomu? yani norlevo içtiği halde hamile kaln oldumu veya duyanınız varmı başkalarından böyle bişey...beni biran önce aydınlatırsanız çok sevinirim
sevgiler

merhabalar norlevo ertesi gün hapından kullananlar lütfen bana acil yardımcı olsun. 4 gün önce kullandım 2 günden bu yana idrarım değişik kokuyo acaba kullananlarda da böyle oldu mu ??

merhabalar norlevo ertesi gün hapından kullananlar lütfen bana acil yardımcı olsun. 4 gün önce kullandım 2 günden bu yana idrarım değişik kokuyo acaba kullananlarda da böyle oldu mu ??

Canım ben daha önce norlevo kullandım hiçbir koku falan dikkatimi çekmedi.Hatta dün kullandım en son senin söylemin üzerine özellikle dikkat ediyorum hiç bir koku falan yok.Sende başka bi sorun var bence.

canım benimde ilk 2 gün yoktu 3. gün başladı yarın ne olucak bakalım senin cvp yazarsan sevinirim yarın hakkında :a015:

birde bugün 7. gün dünden bu yana idrarımı yaparken yanma oluyo çok korkuyorum ya bide bu sorun başladı :S kuzenim kullanmış daha önce onunda idrarında koku olmuş duyunca rahatladım ama şimdide idrarımı yaparken yanma çıktı başıma :S

bazı doktorlar bu ilacı kullandıktan sonra en geç 7-10 gün regl olunması gerektiğini söylüyo..bazıları ise ilaç düzeni bozabilir geciktirir veya erkenleştirir diyo....hangisi doğru karar veremedim...hiç güvenmeden 6 gün önce kullandım hemen 15 dk snr içtim ama hala regl olmadım....ilacı regl olmama 5 gün kala falan içtim ama hala tık yok.....
bi fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun.
sevgiler

sizlere bir sorum var bu norlevoyu ilişkiden yarım saat önce aldım etkisi olmuşmudur acaba? :KK43:

sizlere bir sorum var bu norlevoyu ilişkiden yarım saat önce aldım etkisi olmuşmudur acaba? :KK43:

sanmıyorum canım reçetesinde de ilişkiden sonra alınmalıdır yazıyo yoksa bir faydası olmadığını söylüyor.. geçmiş olsun :teselli:

yhaa ama reçetesinde korunmasız ilişki sonrası alınır diyor bende korunma olsun diye önce aldım cidden olmasmı

X