Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Masaj kremi hakkında biraz daha bilgi verebilir misin öğrendiklerinden? Mesela adet sancısı ve sinüzit ağrısı. Nasıl kullanınca hafifletiyor?

adet sancısında saat yönünde sürün karnınıza. benim sinüzitim vardı burnum akmıyor ve rahatsız ediyordu. gözlerinizi kapatarak burnunuzun yanlarına yani göz altının burun hizasına ve alnınıza sürün. faydasını göreceksiniz

birkaç aydan beri akbanka ücretsiz yatırılıyor ve problem yaşanmadı. varsa kredi kartıyla kendiniz netten sipariş verin anında ödenmişte oluyor.

denemem gerek belki olur anne buluşu diyelim:)

ben diş macunundan memnun değilim ya :44: sanki diş taşlarım artmaya başlamış gibi, eşim çok etkiledi galiba beni. bu ersağ dişimi sızlatıyor, ağrıtıyor, deyip duruyor :44:

çocuklar için olanı hassas dişlere iyi geliyor. ben her yıl diş taşlarımı temizletirken bu yıl ihtiyaç duymadım. belki psikolojiktir

beyazlar 25 makina renkliler 35 kez yıkar. ayrıcadamla ve beyazlarda 2 kapak banyo wc ekleyin bişey kalmıyor. markettekilerinde zararlarını düşünecek olursak çocuklarımızı temiz olacak diye feda etmeyiz değilmi. ama banyoyu deneyin memnun kalırsınız

makinadan makinaya değişiyor. fakat ne yazıkki bir tek bu üründe problem olabiliyor. birde servise sorun fosfatsız ürüne göre ayarlayabililermi diye. bazı arkadaşlar yaptırmışlar

çay ve kahve lekelerine banyo wc sıkın . arkadaşım denedi ardından bende de oldu ve gerçekten süper. lekeler yok oldu

losyonu bir yıldır kullanıyorum. uzun süreden sonra karşılaştığım kişiler yüzüne ne sürüyorsun pırıl pırıl olmuş diyorlar. gerçekten memnunum. fakat her cilde iyi gelrmi bilemem bazı arkadaşlarda alerji yaptı

üye olmak istiyorum yardımcı olabilecek birileri varmı...
Birde çok merak ettiğim bir soru sponsor bulmak şart mı

halime hanım yarın size özelden yazıcam. sponsorsuz olmuyor. kendinize deneyimli size yardımcı olabilecek birini seçebilirsiniz. isterseniz yardımcı olacağım. sevgiler

çamaşır tozlarında özellikle beyazlarda 2 kapak banyo wc ekleyin.sonucu bana yazarsanız sevinirim. kızınızın astımı varsa kimyasal zaten kullanmamalısınız

benim aklıma tek takılan şampuanı kullandıktan sonra hangi şampuanı kullanacağım, ersağ ürünleri güzel gerçekten, ben kullanıyorum memnunum ama şampuanda yağlandırıyor tek sıkıntım bu

sanırım saçlarınız yağlı. kremsiz olanını deneyin

ben kremsiz hariç hepsini denedim ve memnunum. kremsizide saçlarım kuru olduğu için almadım. fakat kullananlar var. şikayette yok şuana kadar

beyazlarda 4x toz 4x aktif, renklilerde 3x toz 1x aktif konmalı. fakat yazın sadece ter koktuğu için bu ölçüleri tozlarda yarı yarıya indiriyorum.

ben ütü spreyinden çok bişey anlamadım. fakat burda kişilerin beklentisi önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…