Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

meraba. netten bile girseniz mutlaka bir sponsorunuz oluyor. ancak sponsor eğer gerçekten bilgiliyse çok faydasını görürsünüz. size zaten her konuda ürün kullanımı ve bilgi, eğerki iş olarak düşünenler varsa onlara yardımcı olmak gibi) bir çok konuda yardımcı olmalı. aramızda ek gelir olarak yapan arkadaşlarım vardır benim gibi ve bizler her daim yanlarındayız. isteyen herkese yardım ederiz. ama tüketiciyse sadece ürün bilgisi verir uygun zamanlamaylada promosyonu bildirir sorularını yanıtlarız.

meraba. şikayetinizi okudum. uygun zamanlarda mesaj atmak gerekiyor diye düşünüyorum yada gündüz telefonla bildirilebilinir. çünkü o saatlerde yatmışta olabilirsiniz ama eminim arkadaşımızın dikkatsizliğinden kaynaklanmış diye düşünüyorum. isterseniz yardımcı olabilirim. sağlıcakla kalın

ersağ kimyasal hiçbir katkı maddesi olmadığı için bence günümüzün vazgeçilmezi.öyle bir zamanda yaşıyoruz ki yediğimiz içtiğimiz heryerde kimyasallara maaruz alıyoruz ve tabii de arkasından birçok hastalığa da davetiye çıkarıyoruz.ben hem kullanıyorum hem de satış temsilciliği yapıyorum.buradan merak ettiğiniz sorular olursa elimden geldiği kadar yardım etmeğe çalışırım. ayrıca şu an da 150 tl lik siparişlerde 5 ürün hediye veriliyor.9 temmuz 23:59 a kadar geçerli acele edin derim ben.ayrıca üye olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler.yardımcı olurum...

Merhaba,
Ersağ ürünlerinin kimyasal hiç bir katkı maddesi içermediğini söylemek yanlış bilgi olur.Konuda daha evvel konuşuldu kimyasal mevzusu.
İçerik bilgilerinde bile kimyasallar yazıyor. Market ürünlerinden daha sağlıklı ve daha az kimyasal katkılı demek daha doğru olur sanırım.

Bu arada Ersağ a gönderdiğim mailime hala cevap gelmedi.
Neredeyse 1 ay oldu ve ben cevap alamadım diye , sanırım aynı maili ara ara 4 kez ısrarla ilettîm.

sponsorluk konusunda yardımcı olabilirim satıs amacım yok kendi ürünlerimi alıyorum

arkadaşlar bende oldum olası az da olsa selülit problemi vardı ancak sıkmadan gözle görülmezdi geçen sene hareketsizlikten olsa gerek gözle görülür kraterler oluştu :) aynada kendime bakmaktan nefet eder oldum. ersağın selülit kremini bi deneyeyim bi zararı olmaz herhalde dedim ve denedim 1 ayda %60 oranında azaqldı 3 ayın sonunda da kalmadı neredeyse :) ben satıcı değil kullanıcıyım sadece. genel temizlik ürününü de beğend,m.

paylaşımın için teşekkürler essia,

bunca zamandır aramızda selülit kremini deneyen olmamıştı. kullanıp sonuç aldığını duymak çok güzel. hangi selülit kremi olursa olsun hep alıp birkaç kullanıp bir kenara attığımdan ersağdan almak aklıma bile gelmemişti. belki ben de bundan sonraki siparişlerime eklerim artık. düşünmeye başlayayım...:44:

süper bende sonraki siparişime eklerim o zaman :)

merhaba

bende ersağ ürünleri kullanıcısı vede üyesiyim...yeni başladım sayılır..özellikle saçlarım için başladım benim saçlarımda egzama problemi var ve buna bağlı olarakda saç dökülmesi sorunu yaşıyorum.arkadaşım sampuanını o kadar methetti ki ben de kullanmaya başladım 1 kutu 1 lt argan yağlı kullandım acaip kaşıntı yaptı bıraktım sonra bio aldım kaşıntı nispeten azaldı fakat bu sefer de avuç avuç saçlarım dökülüyor kafamda saç kalmadı neredeyse bırakmalı mıyım ne yapayım bana fikir verin.bi keresinde burada okumuştum saç şampuanını inatla kullanmak lazım başta çok döküyor ama sonra güzelleştiriyor diye söylüyordu gerçi böyle giderse bende saç kalmayacak.. neyse bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

merhaba bu konuda haklısınız kimyasal evt var ama organik kimyasallar var.yani şöyle açıklayayım bu kimyasal demek değildir, limon ağaçta organik koparinca bitkisel limonata yapınca organik kimyasal olur.

saçlarınızın tipini yazmamışsınız. eğerki yağlıysa çok tavsiye edilmiyor fakat benim kızımın yağlı olmasına karşı hem dökülmeyi durdurdu hemde çok memnun. benim tavsiyem yağlıysa kremsizi kuruysa kremlisini kullanın faydasını kesinlikle göreceksiniz. özellile egzemaya çok iyi gelecektir deneyin.

saç tipinizi belirtmemişsiniz. aslında yağlı saçlara çok önerilmiyor fakat kızımın saç dökülmesini kesti ve çok memnun. saçınızda egzema varmış. tavsiyem saçınız kuruysa kremlisini yağlıysa kremsizini deneyin eminim sonuç alacaksınız.

merhaba bu konuda haklısınız kimyasal evt var ama organik kimyasallar var.yani şöyle açıklayayım bu kimyasal demek değildir, limon ağaçta organik koparinca bitkisel limonata yapınca organik kimyasal olur.

Ersağ firması ürünlerinin içeriğindeki ritha ve argan yağı için organiktir der.Yine firmanın kendisi zaten azda olsa kimyasal kullandığını belirtmekte, ki bu da normal bence kimyasal her şeyden önce raf ömrü için gerekli. Sizin belirttiğiniz gibi organik kimyasal değil sadece kimyasal.
Fırsat bulursanız konunun tamamını okuyabilseniz keşke ,firmadan kimyasal konusunda bazı arkadaşların sordukları sorulara gelen cevaplar paylaşıldı, kimyasal konusu daha evvel sayfalarca konuşuldu.

Yanlış anlamayın farklı herhangi bir niyetim yok.Ürünler güzel ve bir çok farklı fonksiyonu var. Piyasadaki bir çok ürünle kıyaslanamaz bile bence ama ürünlerin kimyasalsız olduğu şeklinde bilgi verilmesi bence asıl firmaya zarar verir ki bunun böyle olmadığını anlayan kullanıcıda güvensizlik oluşur.

Bu arada bende bazı temizlik ürünlerini memnun kalarak kullanıyorum.

kızlar şunu farkettim.artık bulaşıklarım eski elde yıkama bulaşık deterjanından iyice arındıki ersağ bulaşık sıvısını önceleri kullanırken yeni süngerle kullanmaya başladığım halde pek köpürmezdi.şimdi gayet güzel köpürmeye başladı.hani içeriği mi değiştirdiler diye şüphe etmek istesem bu tez anında çürütülür.çünkü bulaşık sıvısını ilk ocak ayında kullanmaya başlamıştım.ve daha yeni 2-3 hafta kadar önce bitti.aynı şişedekini kullandım yani.şişenin yarısına geldikten sonra daha iyi köpürmeye başladığını hissettim.ve bunu da dediğim gibi önceki deterjan kalıntılarından arındığına bağlıyorum.bilmem ne kadar doğru bir kanı :26:

Benim de severek kullandığım ürünlerden biri bulaşık sıvısı.
Nedense bana hiç köpürmüyo gibi gelmedi ilk kullandığımda bile.
Belki benimkilerde daha fazla köpürüyordur artık dikkat edeyim.
Gayet iyi temizliyor ve daha çabuk durulanıyor.

anlıyorum sizi Ki buradaki yazılanların hepsini okumaya gerçekten de vaktim olmadı benim bu konudaki ısrarım takım öncümüzün beni bu şekilde bilgilendirmesinden dolayı idi tabiki akıl akıldan üstündür.bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.bende hem kullanıyorum hem de satışını yapıyorum ve çok da memnunum sizin gibi :)

ben de bır turlu emın olup alamadım ersağ urunlerını

merhaba lost. ürünlerin nesinden emin olamadınız, sorarsanız yanıtlayabilirim.şöyleki şu anda 182.000 i aşkın üyesi, bence ürünlerin memnuniyet kanıtıdır. her ay 10.000i aşkın yeni üye sayısı oluşuyor. ürünlerin aklınıza gelebilecek her türlü sertifikaları var. x markalı ürünlerde bunlar olmadığı gibi zarardan başka bir şey yok. netten deterjanların zararları diye herhangi bir sayfaya girip araştırın. inanın yanına bile uğramayacaksınız. şu an avrupa bile ürünlerimizi kullanıyor. sağlığımız, doğaya zarar vermememiz ve paralarımız ülkemize kalıyor. 100 tl lik ürün alıp deneyebilirsiniz yanındada 35tl değerinde hediyeniz gelir. fakat 150tllik alırsanız 80tl lik hediyeniz gelir ,ki daha avantajlıdır. ama yok bana çok derseniz (100 tl yi nerelere vermiyoruzki sağlık için değer) 100le başlayın. yardımcı olurum isterseniz. sevgiler

Neyse ki ben bu konuda daha şanslıyım. Sorduğum ürün içerikleri hakkında daha net ve doğru cevaplar alıyorum satış sorumlum tarafından. Ayrıca Taydin arkadaşımız vesilesiyle, bu topik sayesinde de markayı daha yakından tanıma şansı elde ettim.

Ersağ ürünlerini burda gördüm kullananların olumlu yorumları beni de heyecanlndırdı. Almak için sabırsızlanıyorum yeni evime bana da yardımcı olabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…