erken yaşta evlenenler

Bende 15 yaşında evlendim şu anda 26 yaşındayım.Şimdiki aklım olsa asla o yaşta evlenmezdim.İstanbulda oturuyorum ailem konyada gurbet kimsesizlik çok zor.

eşimi seviyorm ama şuan gerıye donupte dusndügümde aynı yasta evlenmezdım erken yasta evlndigim ıcın bıraz pişmanlık var cnku cok erkn bı yasta evlndım 19yasnda evlndım bnce erken bı yaş sımdıkı aklım oolsa once okurdm ben lıse meznyum unıvr.okurdumdaha makul bı yastaq evlnerdım tek pısmanlıgm erken evlenmek esımden yana bı pısmanlıgım yok ama erkn yasta sormululk alamk da zor hayt zor cnku :KK43:

bende 20 de evlendim işe yeni başlamıştım keşke geç evlenseydim biraz paramı yeseydim çocuk sorumluluk çok zor şimdiki aklım olsaydı 25 den önce asla evlenmezdim

20yaşındayım 6aylıkta evliyim ve 5sene boyuncada eşimle sevgiliydim zaten...okadar mutluyumki tek hayalim sabah kalktığımda ilk onun gözleri görmekti onun kollarında uyanmaktı..hiç pişman değilim.. aklımda olcağına yanımda olsun.....

Bende 21 yaşımda evlendim şimdiki aklım olsaydı 28 den önce evlenmezdim vallahi, aynı eşlemi evlenirdim bilmiyorum,eşimin artılarını düşününce evet eksilerini düşününce hayır...

X