erken mi

papatyaasigi

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2019
22
5
merhabalar ben 21 yaşındayım sevgilim 30 yasında arkadaşlr ailenin en kücüğü benim kimse bilmiyor henüz ailemden annem ve ablam hariç.
herkes cok erken pişman olursun diyor sevgilim dfe cok kısknaç sizce beklemeli miyim sevgilim bkelemek istemiyor bayramdan sonra isteme ye gelecklr.

iyi düşün derim
adam haklı ama yaşı evlenme çağında sense daha çok yolun başındasın doğru düşünüp doğru karar vermen gerek ilerde en güzel yaşlarımı heba ettim diye kafanı taşlara vurmak da var ama giden zaman ne yazık ki geri gelmiyor
şunu bil o adam seni çok beklemez yaşı zaten fazla en kısa zamanda evlenmek ister
yani ya evlen ya da ayrıl
ortasını bulamazsın

merhabalar ben 21 yaşındayım sevgilim 30 yasında arkadaşlr ailenin en kücüğü benim kimse bilmiyor henüz ailemden annem ve ablam hariç.
herkes cok erken pişman olursun diyor sevgilim dfe cok kısknaç sizce beklemeli miyim sevgilim bkelemek istemiyor bayramdan sonra isteme ye gelecklr.
30 yaşında beklememesi normal. Ben 25 eşim 30 oldu yani 10 aylık evliyim. Sen pişman olacağını dusunuyo musun

iyi düşün derim
adam haklı ama yaşı evlenme çağında sense daha çok yolun başındasın doğru düşünüp doğru karar vermen gerek ilerde en güzel yaşlarımı heba ettim diye kafanı taşlara vurmak da var ama giden zaman ne yazık ki geri gelmiyor
şunu bil o adam seni çok beklemez yaşı zaten fazla en kısa zamanda evlenmek ister
yani ya evlen ya da ayrıl
ortasını bulamazsın

evet diyor zaten artık yeter diye 1 seneye yakın zaman geti ama bizim hiç hazırlığımız yok çeyiz vs. ben seviyorum annemlerde onaylıyor

hayır düşünmüyorum ama korkuyorum tabiki evlilik öncesi biraz korku var. sen pşlman oldun mu :/
Yok canım pişman olsam yapmazdım evliliği zaten. Neyden korkuyon tam olarak 🙂

ne demek istemiyor
ben 23 yaşında evlenmiş biriyim üniversite mezunu ve çalışıyoken nişan yapaya karar verdim ve çok şükür hiç pişman değilim ama eşimle arada 1 yaşş var
seninki sana ayak uydurabilir mi bilemedim
olgun bi ilişki isteyebilir sense daha çok eğlenip gezicek vakit geçiricek yaştasın

evet bir alacak şirketinde tahsilat uzmanı olarak calısıyorum ama evlendikten sonra calısma olmayacak istemiyor.
ne demek istemiyor
ben 23 yaşında evlenmiş biriyim üniversite mezunu ve çalışıyoken nişan yapaya karar verdim ve çok şükür hiç pişman değilim ama eşimle arada 1 yaşş var
olgun bi ilişki isteyebilir sense daha çok eğlenip gezicek vakit geçiricek yaştasın

ne demek istemiyor
durumumuz normal çalışmana gerek yok istemiyorum diyor

babamlar öğrenecek ondan da korkuyorum heyecanlıyım nasıl geçer nasıl gider bilmiyorum annemler ısrarla korkmam gereken bişey olmadığını söylyüorlar ama işteee....
Annen öyle diyosa fazla stres etme annen arkanda inşallah hakkında hayırlısı olur

Canım bende eşimle tanıştığımda ben 20 eşim 29 yaşındaydı. Aramızdaki yaş farkını bana hiç bir zaman hissettirmedi beraber lunaparkada gittik diskoya barada gittik düğüne camiye cenazeyede gittik beraber her ortama girdik ve birbirimize uyum sağlamakta hiç bir zaman sıkıntı çekmedi. Çünkü eşim benim yaşımdan geçmişti ve benim yaşımda bi insanın nasıl davranabileceğini kestirebiliyordu. Ufak tefek kıskançlıklar bizdede oldu hala oluyor çünkü aradaki yaş farkından dolayı erkekler kendilerini yaşlı hissedebiliyor. Sizinde kıskanclık durumu aşırıya kaçmadığı sürece sorun olacağını pek sanmıyorum. Tanıştıktan 3 ay sonra sözlendik biz.1 yıl sonrada evlendik. Şuan bebişimizi bekliyoruz. Ben 24 eşimse 33 yaşında. Maşallah evlendikten sonra hayatımızda hiç bir şey değişmedi. Çok şükür ilk günki gibiyiz 😊 seninde hakkında hayırlısı olsun canım 🙏

Bence çok erken şuan 24 yaşında nişanlıyım. Düşüncelerim asla 21 yaşındaki halimle aynı değil. Üstelik evlilik öyle toz pembe değil çok büyük sorumlulukları var. Ben 25 den önce erken olduğunu düşünüyorum. Sen üni gitmiyor musun neden bu yaşta evlenmek istiyorsun ki

X