Menopoz Erken menopozda olup da hamile kalanlar var mı?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

FSH değeri yüksek çıkıp da hamile kalanlar

• 10 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 27 60,0%
  • 20 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 6 13,3%
  • 30 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 4 8,9%
  • 40 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 1 2,2%
  • 50 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 2 4,4%
  • 70 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 3 6,7%
  • 100 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 2 4,4%

• Ankete Katılan
    45
'nden hiç dnedin para mı yoksa bska neden mi
Beynimden işin tedavisi oldum. Çocuk yok dedi. 3 ayim kaldı denemek için bende bu arada bitki kürleri içiyorum. Beyinci çocuk yoj kadın doğumcu biran önce yap arada kaldım anlayacagin. Bekliyorum bakalım. Bu arada bende gittim prof. kadın doğumculara bu durumda olup tup bebeğe baslayacagimiz zaman hamileyim deyip gelmeyenler oldu diyor. Ugrascak dr. Bulmak önemli

Kaç yılık evlisin canım çocuk olursa gozetim altinda olursun

Hayit otu iç fsh degerin düşer canım ne gibi kurler iciyorsun?? Ins seninde hrkezin benmde cocgumuz olur canım ya benmde para bulmam lazim kibris fark etmez oda bizim çocuğumuz

Hayit otu iç fsh degerin düşer canım ne gibi kurler iciyorsun?? Ins seninde hrkezin benmde cocgumuz olur canım ya benmde para bulmam lazim kibris fark etmez oda bizim çocuğumuz
İnsallah gerek kalmaz.Aç karnına bal polen ari sütü. Aslan pencesi hayit. D vitamini.omega 3 ve Q10 başlayacağım

Ah bee şu aralar ne bryere giderim nde kimseyi giresim var yaşla alkasi yok inanki 26nyasindayim ama çok büyük bir acı kaç gündür göz yaş yaşım dinmedi kendimemi esimemi uzuleyim bilemedim dyanmadgim. Zaman allah canimi alsin dedim

İnsanın aklına ilk eşi geliyor zaten en çok bundan dolayı uzulmustum bende. İsyan etme kuzum. Benim bi arkadaşım var. Adetten kesiliyor ve şöyle dua ediyor o zamanlar Allahim bana çocuk istemeyen bi eş nasip et. Birkaç sene geçiyor. Arkadaşım evleniyor. Evlendikten 2 sene sonra adeti geliyor her şey normale dönüyor kendiliğinden ama evlendiği adam bir türlü çocuk istemiyor. Hala çocuğu yok. Bu yüzden bu dönemlerde ağzından çıkan laflara dikkat edeceksin ne olur ne olmaz.

Doğru söylüyorsun allah önce hrkeze snra bana versin canım sabirda versin euro bi düşse ah güzel olacak hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…