Menopoz Erken menopozda olup da hamile kalanlar var mı?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

FSH değeri yüksek çıkıp da hamile kalanlar

• 10 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 27 60,0%
  • 20 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 6 13,3%
  • 30 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 4 8,9%
  • 40 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 1 2,2%
  • 50 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 2 4,4%
  • 70 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 3 6,7%
  • 100 ve üzeri FSH değerinde hamile kaldım

OY: 2 4,4%

• Ankete Katılan
    45
Anladim canim.morslin buyuk bir etkisi var ins hersey olumlu olur hayatimizda

Bende bebeğimi kaybettim 3 ay oldu menopoza girmişim yeni öğrendim adetlerim düzenli 3 aydır nasıl oldu anlamadım stres ten olmuş evlat kaybetmek çok zor üzüntü beni Bu hale getirdi İnş benimde sağlıklı bir yavrum olur ve isteyen herkesin İnşallah... Siz nekadar sonra kaldınız.. Aklımdaki soru şu aslında acaba doğumdan sonra böyle çıkmış olabilirmi fsh 40 çıktı benim çok üzgünüm sezeryan oldum birde 6 ay bekleme verdi daha 3 ay oldu yumurtam iyice biter diye ödüm kopuyor Rabbim older olur inşallah

1 sene sonra hamile kaldım 4 ay kadar adet görmedim

Evet dogal yolla hamile kaldım benim adetim normal di birden kesildime 4 ay kadar olmadım sadece saracoglundan kür getirddim 3 aylıktı başladıktan kısa bi zaman sonra adet görmeye başladım ve şimdi şükürler olsun 8 aylık kızıma hamileyim rabbim yardımcınız olsun gönlünüze göre versin inş

RABBİM SAĞLIKLI SIHHATLİ KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.BİZLEREDE YAŞAMAYI NASİP ETSİN.SİZDEN RİCA ETSEM GELEN KÜRÜN İÇİNDE NE VRDI VE NE ŞEKİLDE KULLANDINIZ YAZABİLİR MİSİNİZ?

Ablamda aynı problem var yani gebe kalması imkansız çünkü AMH değeri 0,25’tir. Kocasıyla Ukrayna’da yaşıyorlar ve orada tedavi gördüler. Abla çok acı çektiğini gördüm fakat hiçbir şey yapamadık. Doktor yumurta donasyonu yapmasını tavsiye etti. Bu tek problemizin çözümü. Ablam uzun uzun düşünüp en sonunda cesaret etti. Şimdi onda iki yaşında güzl bir kız var. O, kocası çok mutlu diyor)

Canim moralini bozma burda hepimiz ayni durumdayiz.benim amh 0.04 yas 33 daha ve ilacla adet oluyoruz tum bu olumsuzluklara ragmen umudumuzu kaybetmiyoruz.sakin sende kaybetme.Rabbim yardimcimiz olsun o ol derse olur doktorlar hersey söyler
Erva 33 aynı durumdayız benimde ne olduysa dogumdan sonra oldu kızım iki yaşındaydı bende 32 o.zaman öğrendim amh 0.01 ve dogumdan önce hiç sorunum yoktu.suan cylo kullanıyorum sen hangi sehirdesin

Size neden d.kontrol gaoi verdilerde cylo vermediler aceba

Benm dha 60 di hayit otu kullandım 12 kere düşdu sonra ilaç kullandım adet im düzene girsin diye prognovan smdi 12 10 falan çekiyor ama değerinde 4 cikdi nasl oluyor bu iş anlmadim normal yolla hamile kalmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…