Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Nasip kısmet canım bazen yanılmalar olabiliyor bu ay bende ilk idrar testimde hafif bir siliklik görmüştüm o kadar heyecanlanmıştım ki sonraki testte buz gibi bir negatif çıktı karşıma.. Hayatta herşeye hazırlıklı olmak lazım 🙈
Öyle tabi canım. Bende beklemiyorum aslında ama yinede emin olmak istedim yaptım belli belirsiz bsy var gibi görüyorum sizede sorayım dedim :)

Ederim tabi. 🥰 sen de durumlar ne? :)
Bende durum gecikmenin 17.günü .. Yani göğüslerimde hafiften bir hassasiyet oluştu ama psikolojik bişey mi bilmiyorum.. Ekstra bişeyim yok.. Bugün yapabilirsem yaparım bi test daha yapamazsam cuma günü kan testi veririm.. Ama inşallah Hayırlı güzel haberler alırız çok ihtiyacım var çünkü 🙏🥰

Bende durum gecikmenin 17.günü .. Yani göğüslerimde hafiften bir hassasiyet oluştu ama psikolojik bişey mi bilmiyorum.. Ekstra bişeyim yok.. Bugün yapabilirsem yaparım bi test daha yapamazsam cuma günü kan testi veririm.. Ama inşallah Hayırlı güzel haberler alırız çok ihtiyacım var çünkü 🙏🥰
İnşAllah canım rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻 ne zamandır evlisin

3 senelik evliyim doğal yollarla bir gebeliğim oldu fakat erken doğum sonucu bebeğimi kaybettim.. Şimdi de iki buçuk senedir deniyoruz aşılama felan da yaptırdık ama tutmadı doktorlar tüp bebek diyor artık
Yaa çok üzüldüm başınız sağolsun 🥺 rabbim inşallah nasip eder en kısa zamanda 🙏🏻

Tahmini hamile kaldigim ilişkiden tam 14 gün sonra bir iki kere pembe lekeli akinti geldi . Ama akinti olup bitiyordu ardı gelmiyordu. O yerlesme kanaması imis meğer. Ondan bir iki gün önce de, sürekli olmayan an an gelen kramplar oluyordu . Adet olacak gibi süren sizi yoktu ne bacaklarda ne kasiklarda . Bir de yumurtlama zamani da çok fazla seffaf uzayan akintim olmuştu. Yerlesme kanamasından 1 hafta sonra beta hcg değerim 270 çıkmıştı. Ama maalesef kalp atışını duyamadık. Kürtaj olmak zorunda kaldım

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Bacak agriniz nasıldı . Sizi şeklinde genel bir agri mi . Benim bu ay ilk defa tek bacağımda ve kalçamda kramp agrisi gibi ağrı vardı m ve iki gün sürdü sadece. Henüz adet olmadım. Tahmini 4 gün var

3 yıllık evliyim ve ilk kez bu ay denedik dün test yaptım negatif çıktı bekleyemedim adeti daha 4 gün falan var adete.Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım oysa düne kadar mide bulantısı duygusal hassaslık falan vardı. Sanırım psikolojikmiş.Bende "hamileyim" düşüncesine fazla takılmışım bu sabah acayip boşlukta uyandım.Sizce testin yanlış olma ihtimali var mı? Lütfen birileri akıl versin henüz çok toyumben :KK43:
Tabi ki var . Adet gününü 1 hafta geçince yapmanız en sagliklisi

Ben dün gece ilişkiye girdim bugün adet günümdu ve hala hasta olmadim normal de gece kesin hasta olurdum ama olmadım sadece ağzımda bir değişik tat var ve midem çok bulanıyo kuscak gibiyim
Dün gece girdiğiniz iliskiden hamilelik olacaksa bile henüz oluşmamıştır onu hissetmeniz mümkün değil. Daha önceki ilişkilerde olduysa vardır. Şu an ne durumdasınız, beklenen adetiniz geldi mı bugün? Veya test yaptınız mı?

Adetime 6 gün var. Dünden beri göğüslerde batma hafif doygunluk hissi var. Bugün sabah adet ağrısına benzer ağrım oldu bacaklara yayılan. Öğleden sonra geçti. Şu an ara ara batma, biraz da karnımda gaz birikmiş gibi sanki. Üst karın derim kalınlaşmış gibi bi his oluyor otururken. Ara ara akıntı geldi hissi var ama tuvalete gidiyorum bişey yok.
Bu arada aklımda hamilelik yoktu bikaç ay sonra deneyecektik. Yeni hamile bi tanıdığım dedi de öyle acaba diye düşündüm bugün.
Yoksa enfeksiyon tarzı bişey mi oldum? Belirgin bi akıntı yok ama anlamadım
Bende bekliyorum yumurtlamayı 2 gün kaçırdım deniyoruz ayın 23üne regl başlangıç yumurtlama geçti göğüs ağrım var anlamadım inş iyi sonuçlae alırız

Merhaba benim bir sorum olacaktı. Adete 4-5gün kala ilişkiye girmek gebeliğe engel mi?
Dün gece girdiğiniz iliskiden hamilelik olacaksa bile henüz oluşmamıştır onu hissetmeniz mümkün değil. Daha önceki ilişkilerde olduysa vardır. Şu an ne durumdasınız, beklenen adetiniz geldi mı bugün? Veya test yaptınız mı?

Merhaba benim bir sorum olacaktı. Adete 4-5gün kala ilişkiye girmek gebeliğe engel mi?
Böyle bir şey söyleyemeyiz ama düzenli regl olan ve döngünün 14. Gününde (ortalarinda) yumurtlayanlar için ihtimal düşük. Ha Rabbimin mucizesi, o ay 2 kez yumurtlama olmuştur ve ikincisi adete 4 gün kala gerçekleşmiştir o 2. yumurta döllenirse gebelik oluşur. Ya da her ay 14.gün yumurtlayan bir kadınin istisnai olarak o ayki yumurtasi adete 4 gün varken catlamistir , yine o yumurta döllenirse gebelik oluşur. Bunları, yumurta ne zaman olgunlaşıyor ne zaman çatlıyor vs kendi vücudunuzu tanıyorsanız kendini tahmin edebilirsiniz veya LH testleri var alıp evde yaparsınız ya da doktor takibi ile öğrenebilirsiniz. Yanı Allah bilir , yumurta ne zaman çatlar ve 12-24 saat içinde döllenirse o zaman olur.

Bende bekliyorum yumurtlamayı 2 gün kaçırdım deniyoruz ayın 23üne regl başlangıç yumurtlama geçti göğüs ağrım var anlamadım inş iyi sonuçlae alırız
İnşallah istediğin gibi olur canım.
Benim aklımda hiç yoktu ihtimal yok diye ama öyleyken göğüs ağrısı karın ağrısı batma falan oldu. Şimdi de bu aklıma düştüğü için belirtiden geçilmiyorum sanki:KK75: :)) Bi baş dönmesiyle bulantı kaldı yaşamadığım. Hayırlısıysa olsun yoksa ne zamansa o zaman olsun. Adet olursam enfeksiyondur heralde diye dr a gidicez zaten.

Hayır daha adet olmadım test de yapmadım

İnşallah istediğin gibi olur canım.
Benim aklımda hiç yoktu ihtimal yok diye ama öyleyken göğüs ağrısı karın ağrısı batma falan oldu. Şimdi de bu aklıma düştüğü için belirtiden geçilmiyorum sanki:KK75: :)) Bi baş dönmesiyle bulantı kaldı yaşamadığım. Hayırlısıysa olsun yoksa ne zamansa o zaman olsun. Adet olursam enfeksiyondur heralde diye dr a gidicez zaten.
Ben hsg çektirdim yumurtlama gününü kaçırdım bilmiyorum ki inş tutar 1 hafta oldu adet günü geçince belli olur inş güzel haberler alırız Rabbimm yardımcımız olsun vitamin alıyor musunuz

Hayır daha adet olmadım test de yapmadım
Maşallah sabrınıza, ben kırk kere yapmıştım şimdiye 😂 ama sizin yaptığınız daha iyi , daha sağlıklı. Yaptığınızda veya regl olduğunuzda haberdar eder misiniz ? Ben de gebelik bekliyorum da, ışık olması açısından

Ben hsg çektirdim yumurtlama gününü kaçırdım bilmiyorum ki inş tutar 1 hafta oldu adet günü geçince belli olur inş güzel haberler alırız Rabbimm yardımcımız olsun vitamin alıyor musunuz
Evet daha 10 gün olmamıştı ama folik asit başlayalı. Sözde 2 ay kadar kullanacaktım. Bilmiyorum artık durumum ne. Pazartesi salı adet günüm

X