Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

IMG_20230112_234742.jpg

iki gecikme oldu Arkadaşlar bende bu akıntı oldu akşam gecede adet sancısı gibi bir sancım oldum ve gittim kan geldi nedir ne anlama gelir

iki gecikme oldu Arkadaşlar bende bu akıntı oldu akşam gecede adet sancısı gibi bir sancım oldum ve gittim kan geldi nedir ne anlama gelir
İlk hamileliğimde bunu yaşadım doktora gitmenizfe fayda var bebek tutunması için iğne yapıyorlar ve ilaç veriyorlar sonra hemen geçiyor bnce acile gidebilirsin ben öyle yapmıştm düşük ile sonuçlanmasın allah korusun. Bncr zaman kaybetme

İlk hamileliğimde bunu yaşadım doktora gitmenizfe fayda var bebek tutunması için iğne yapıyorlar ve ilaç veriyorlar sonra hemen geçiyor bnce acile gidebilirsin ben öyle yapmıştm düşük ile sonuçlanmasın allah korusun. Bncr zaman kaybetme
Adet oldum kanamam oldu

İlk hamileliğimde bunu yaşadım doktora gitmenizfe fayda var bebek tutunması için iğne yapıyorlar ve ilaç veriyorlar sonra hemen geçiyor bnce acile gidebilirsin ben öyle yapmıştm düşük ile sonuçlanmasın allah korusun. Bncr zaman kayb

Kızlar mrb çatlatma iğnesi yaptık 17 ci gün dün test yaptım böyle çıktı sizce var mı 🥺
Evet öyle di birden böyle oldu hiç bir anlamdım açıkçası

Kızlar mrb çatlatma iğnesi yaptık 17 ci gün dün test yaptım böyle çıktı sizce var mı 🥺
Silik çizgi görüyorum canım ben bir kaç gün bekle sonra kan ver istersen yada testi farklı markalarla da yine yap bnce bazı testler yanlış çıkıyor bu ara hayırlısı olsun inşallah

Gerçekten pakolojim bozuldu ya teste resmen iki çizgi ama normalde çatlatma iğnesinden sonra 14 düncü gün adet olunmuyor mu
Çatlatma iğnesi ben hiç vurulmadım için bir fikrim yok canım ama Yumurtlamadan 14 gün sonra normal de regl gelir yani gadi geciksin 1-2 gün ben bu ay sıkı bir şekilde ovulasyonla takip ettim regl 18 ocak Bnde beklemedeym

Çatlatma iğnesi ben hiç vurulmadım için bir fikrim yok canım ama Yumurtlamadan 14 gün sonra normal de regl gelir yani gadi geciksin 1-2 gün ben bu ay sıkı bir şekilde ovulasyonla takip ettim regl 18 ocak Bnde beklemedeym
Normal adet günüm yarın onu da bekliym bakalım artık testlere de inanamıyorum 🥺

Gerçekten pakolojim bozuldu ya teste resmen iki çizgi ama normalde çatlatma iğnesinden sonra 14 düncü gün adet olunmuyor mu
Ben de bu ayın 11 de adet olcaktim ve benim iki gün gecikme oldu test yaptım ve sonuç pozitif çıktı iki çizgi oldu ardından gece saat 3 de adet oldum 🤷

X