Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bunun bellı bır suresı yok cnm,ben mesela adetıme yakın hep agrım olurdu ve aynı sekılde de yasadım..yanı ayrıyeten farklı bırsey yasamadım...Hıc belırtılere takılma bence,ınsan kafayı yıyor...

Caycay cım seni korkutmak istemem ama boş gebelikte olabilirrrr belkiiii[/QUO
meraba arkadaşlar..boş gebelik deyince benimde çok korkum var şuan evde yaptığım idrar testine göre hamileyim hatta testi üçledim..ve şuan hesaplarıma göre 5 haftalık gebeyim ama kasıklarımda karnımda ve belimde inanılmaz derecede ağrılar oluyor..ara ara bıçak saplanması şeklinde de oluyor ve çok korkuyorum..arkadaşlar dış gebelik olabilir mi sizce yada düşük tehditi ama lekelenme tarzında bile kanamam olmadı kimisi yerleşme ağrısı normal diyor nolur sizde yardımcı olun normal mi bu ağrılar..pazrtesi günü ilk doktor randevum var ama bu belirsizlik beni delirticek :KK43:

Caycay cım seni korkutmak istemem ama boş gebelikte olabilirrrr belkiiii[/QUO
meraba arkadaşlar..boş gebelik deyince benimde çok korkum var şuan evde yaptığım idrar testine göre hamileyim hatta testi üçledim..ve şuan hesaplarıma göre 5 haftalık gebeyim ama kasıklarımda karnımda ve belimde inanılmaz derecede ağrılar oluyor..ara ara bıçak saplanması şeklinde de oluyor ve çok korkuyorum..arkadaşlar dış gebelik olabilir mi sizce yada düşük tehditi ama lekelenme tarzında bile kanamam olmadı kimisi yerleşme ağrısı normal diyor nolur sizde yardımcı olun normal mi bu ağrılar..pazrtesi günü ilk doktor randevum var ama bu belirsizlik beni delirticek :KK43:

dış gebelik tanısını ilk olarak kanda hcg değerlerine bakıp ultrasonda keseyi göremediklerinde koyuyorlar birde kanama oluyor bildiğim kadarıyla. düşük tehdidiymiş dış gebelikmiş bence şimdiden bunları kafan takıp stres yapma ağrıların normal sonuçta vücudunda bir sürü değişik hormon salgılanıyor rahim kasların geriliyor. lütfen şimdiden stres yapıp kendinide bebişinide üzme umarım sağlıcakla kucağına alırsın süprizzzzz

dış gebelik tanısını ilk olarak kanda hcg değerlerine bakıp ultrasonda keseyi göremediklerinde koyuyorlar birde kanama oluyor bildiğim kadarıyla. düşük tehdidiymiş dış gebelikmiş bence şimdiden bunları kafan takıp stres yapma ağrıların normal sonuçta vücudunda bir sürü değişik hormon salgılanıyor rahim kasların geriliyor. lütfen şimdiden stres yapıp kendinide bebişinide üzme umarım sağlıcakla kucağına alırsın süprizzzzz

inşallah canım inşallah..şuan o kadar rahatladım ki anlatamam çok teşekkür ederim..umarım pazartesi günüde herşeyin yolunda gittiğini öğrenirim :Saruboceq:

Hıc sıkıntı yapma cnm o lekelenme dedıklerı yerlesme kanaması bende de olmadı...Her gebelıkte ılk basta dıs gebelık suphesıyle doktor ultrasonda mutlaka bakıyor,bende yasadım öldum öldum dırıldım kese gorunsun dıye...Pazartesı hayırlı haberlerını alırız ınsallah...Agrılarında olabılır bende de oldu adet sancısı gıbı yasadım oda normal dedıler...

Adetten 1 hafta once ıdrar testınde ogrenmen ımkansız,varsa bıle negatıf cıkar cnm...Ama kanda arkadasım 5 gun kala ogrenmıstı...Cunku gebelıkte salgılanan beta hcg hormonu önce kana gecer sonra ıdrarda cıkar...Bence ya gununun gecmesını bekle ya da gunune 2 gun kala kan testı yaptır şayet kendınde degısıklıkler hıssedıyorsan cnmm

cevap verdiğin için teşekkür ederim
sanırım belirtiler aynı adet belirtisiymiş ozaman bizim de anlamamız imkansızlaşıor

Bellı olmaz yıne de cnm,bne adet belırtılerımın aynısını yasadım hatta adetımde hep alnımda cıkan sıvılcem bıle cıktıı ne hayalkırıklıgı yasadımm o zaman komık ama :)) Bence en saglıklısı kendını dınlememek ve gununun gecmesını beklemek...Bırde bırlıktelıgı yumrtlama gunune denk getırmek :)

peki tatlım sen de beklenti içine girmiş miydin benm gibi
hafif de stres yapmış mıydın
ne zaman anladın hamile olduğunu birazbana yardımcı olur musun bu konuda

X