Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

esteryacim adetimden yaklasik 2 hafta önce mide bulantilarim oldu,öyle günlük yasamimi bozacak sekilde degildi ama.Sonra siddetli bel agrilarim oldu sonra adet öncesi dönemde olan sikayetlerim vardi(sadece tatli yeme istemim olmadi) ve adetim gecikti.

Insallah Allah isteyen herkese nasip eder.Benim enfeksiyon sorunum vardi,tedavi görmüstüm ama tam iylesmemistim.Sonra 12 gün sogan suyu ictim,ondan da bisey olmadi diye düsünüyordum.Sanirim tedavi+ sogan ise yaramis.:Saruboceq:

slm arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. son adet tarihim 27 ekim, 28-30 günde 1 adet görüyorum. cuma günü hamile olduğumdan şüphelendim akşam idrarıyla test yaptım işten gelince,2. çizgi silik çıktı. eşimle var mı diye çok heyecanlandık. sonra pazar günü tekrar yaptım biraz daha belirginleşmişti. ptesi yani dün daha da belirgindi. kanda baktırdım,beta hcg 642 olmuş. adetime ortalama 1-2 gün var. hamileyim ama korkuyorum. benim gibi birşey yaşayan var mturkbayragiı?

öncelikle herkese merhabalar. inşallah hepinizin sağlıklı sıhatli bebekleri olur. ara ara okuyorum kim ne yazmış diye, hamile kalanlara seviniyorum:) son 4 aydır adet günlerim hep 7 gün öne atmaya başladı dr a gittim bi sorun yok herşey normal dedi. bu ayda adet günüm geçti ne yapıcam karar veremedim. sizce ne oluyor?

Merhaba kızlar banada bir yardım edin yaa..Reglime 4 gün var 3 gündür idrar testi yapıyorum hep 2 çizgi çıkıyor sonrada silikleşiyor neden böyle oluyor olabilir ? kan tahlili yaptırmayada korkuyorum.Acaba bebek olmasada öyle bir çizgi oluşması normal mi

Merhaba kızlar banada bir yardım edin yaa..Reglime 4 gün var 3 gündür idrar testi yapıyorum hep 2 çizgi çıkıyor sonrada silikleşiyor neden böyle oluyor olabilir ? kan tahlili yaptırmayada korkuyorum.Acaba bebek olmasada öyle bir çizgi oluşması normal mi

cnm bebiş olmasa çizgi silik değil hiç çıkmaz. demek ki bebiş geliyooooooop
bence beklemeden kan hatlili yaptır hayatım gözünaydın bu aradaaa:lepi:

Cnm baŞka bır testle dene bakalım normalde olmamalı bende kullandım o testten bıraz dandık. Sen baŞka testle de bır dene.

Cnm baŞka bır testle dene bakalım normalde olmamalı bende kullandım o testten bıraz dandık. Sen baŞka testle de bır dene.
Çok moralim bozuk yaa hiç umudum yoktu zaten nerden cıktı o çizgiler adet günümü beklicem artık Allah ım sabır ver

Çok moralim bozuk yaa hiç umudum yoktu zaten nerden cıktı o çizgiler adet günümü beklicem artık Allah ım sabır ver

silikte olsa 2 çizgi olması gebelik kesin demek ama ben şu pahalı testlerden yapmıştım 2 çizgi çıkmıştı sonra yavaş yavaş silikleşerek yok oldu çizgi eczacı hamilesin dedi megerse değilmişim sen en ii si kan testi yaptır

kızlar idrarım koyu ver tortulu acaba diyorum

:))) her ay aynı şey ben 2,5 yıldır deniyorum... önceleri 1yıl kadar önce hep burda kızlarla dertlşirdik şimdi hepsi hamişmiş:KK43: benim artık belirtilere inancım kalmadı canım yani şöle bu belirtilerin aynısı regl dönemindede oluyor kesin çözüm gözlerinle ultrasyona görmek :sinifsinif:

silikte olsa 2 çizgi olması gebelik kesin demek ama ben şu pahalı testlerden yapmıştım 2 çizgi çıkmıştı sonra yavaş yavaş silikleşerek yok oldu çizgi eczacı hamilesin dedi megerse değilmişim sen en ii si kan testi yaptır
hımm canım o zaman demekki bende değilim ya sağol canım

X