Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

sanırım seni çok ii anlıyorum 2 gün önce bende öyleydim ceylancım bekle bekle nereye kadar 18 aydır tık yok ama biz elimizden geleni yapalımda takdir allahın...

sanırım seni çok ii anlıyorum 2 gün önce bende öyleydim ceylancım bekle bekle nereye kadar 18 aydır tık yok ama biz elimizden geleni yapalımda takdir allahın...

evet bıtanem yarın drdan guzel haberler getireceğim..:lepi:

kızlar cümleten günaydın yazmadan geçemicem yaman sak hamileeee degeri 679 çıkmışşşş rabbim tamamına erdirsin inş darısı geride kalanlara olsun işn

kızlar cümleten günaydın yazmadan geçemicem yaman sak hamileeee degeri 679 çıkmışşşş rabbim tamamına erdirsin inş darısı geride kalanlara olsun işn

ebrummm tekrar yamansağı tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inş.

darısı bizlere...............

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

aminnnnnnnnnn severim amin inşşallah mübarek günlerde maşşallah ne çok hamiş çıkardık rabbim geride kalan günlerde geride kalan kızlara meleklerini gödermek nasip etsişn

kızlar adetıme 3 gun var .3-4 gundur felaket belım agrıyor.akıntımda oluyo hamılelık olabılırmı

kızlar adetıme 3 gun var .3-4 gundur felaket belım agrıyor.akıntımda oluyo hamılelık olabılırmı

relax biraz relax canım inş rabbim gönlüne göre verir :Saruboceqlabilirde olmayabilirde
hamilelik belirtisi = adet belirtisi
anladın canım o yüzden biraz daha bekle olarrrrrmııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…