Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

neyse kızlar ben de gideyim bari:)) hayırlı geceler..kendinize ii bakaın yrn görüşmek üzere pai pai...Şeniz

kızlar bu gitti gidiyordaki ovulasyon testleri normal fiyatlarına göre biraz ucuz değil mi??yani alan ve deneyen var mı acaba???alcağımdan değil de eğer işe yarıyorsa düşünebilirim:)))))ayy ben hiç uslanmıcam yok yok:kedi:

evet cnm özellikle coretest marka olanı daha iyi, mutlaka kullan derim ben. a.s

kızlar bu gitti gidiyordaki ovulasyon testleri normal fiyatlarına göre biraz ucuz değil mi??yani alan ve deneyen var mı acaba???alcağımdan değil de eğer işe yarıyorsa düşünebilirim:)))))ayy ben hiç uslanmıcam yok yok:kedi:

Canım ben kullandım testler sayesinde tedavime erken başlandı erkenden çatlasada geç çatladığını tesbit etmiştim
onlar americadan getirme..

kızlar bu ay çok gariplikler var çok canım sıkkın ,ayın 27 adet oldum olmadan önce günlerce belim ve özellikle sol kasığım çoook ağrıdı,zor zahmet 27 sinde başladı gelmeye ama normalden az miktarda ve kısa sürdü ayın 30 da hiç bi şey kalmadı,bu gün ayın 31 sanki adet olmamışım yeni olacam gibi yine bel ağrısı ve sol kasık ağrısı ,göğüslerim bile tam inmedi,çok endişeliyim neler oluyo anlayamadım

kızlar günaydın bu topigin yeri benim için çok farklı ben ilk kk burda bu topikte yazışmaya başladım hatta yazmayı bana bozo ögretti burdakiler çok önemli deyerli insanlardır bozo 85 bebeyim ceylan gncam tıff bu mutlulugumu sizlerle de paylaşmak istedim hamileyim kızlar

gülayyyyyy canım tebrik ederim süper bi haber bu yaaaaa
gözün aydın hadi bakalım mercimeğin senle demek kaçıncı ayındı neler yaşadın anlat biraz hadi

kızlar günaydın bu topigin yeri benim için çok farklı ben ilk kk burda bu topikte yazışmaya başladım hatta yazmayı bana bozo ögretti burdakiler çok önemli deyerli insanlardır bozo 85 bebeyim ceylan gncam tıff bu mutlulugumu sizlerle de paylaşmak istedim hamileyim kızlar

Canım benim Çok sevindim topiciğimiz iyicene şeytanın bacağını kırdı..:nazar:
Allah hayırlı ve sağlıklı büyütmeyi nasip etsin a.s.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X