Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız çok güzel hamile haberleri almak ya bende acaba birgün burdan amileyim kızlar diyeblcekmiyim ama hiç sanmıyorum bu ayda çalışamıcaz kocamla kavga ettim küstüm yani morelimde çok bozuk

ya arkadaşlar yardımcı olur musunuz? son adet tarihim haziran 11 kan testi tarihim 9 ağustos kan testi sonucum 0.21 hamile dğlm dimi

ya arkadaşlar yardımcı olur musunuz? son adet tarihim haziran 11 kan testi tarihim 9 ağustos kan testi sonucum 0.21 hamile dğlm dimi

Canım merhaba, 0,21 değer, hamile olmadığını gösteriyor, bildiğim kadarıyla 5 ten aşağısı negatif olarak değerlendiriliyor. Hala adet olmadıysan testi tekrarlasana. Adet düzensizliği mi var sende, 2 adet arası çok uzun gibi geldi bana..

Ceylancım, beni listeden silmişsiniz bakıyorum da, tamam kabul ediyorum uzun zaman oldu bu topiğe girmeyeli ama daha eski olan ve hiç uğramayan arkadaşların adı hala duruyor listede, alındım doğrusu...

Şaka bir yana, özlemişim sizleri gerçekten, geçmişin bir kısmını okudum da az önce, pek tanıdık kimse kalmamış, herkes hamiş mi acaba..? Eğer öyleyse sevindirici bir durum.. Eskiden yoğunluktan giremezdik, şimdi kimse yok, yoksa herkes umutlarını yitirip pes mi etti..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…