Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar dün 4:30 da sonuç aldım 5 te dr a gösterdim ve hemen eve gidip yemek yaptım haber veremedim size tam tahmin ettiğim gibi prolaktin 29,3 olmuş dr nerden anladın dedi bende dr bey hamilelik belirtim yoktu ordan anladım dedim 10-15 gün sonra emar çektirecez belki beyinden kaynaklı bir durumdur dedi bi bu eksikti inş bişi çıkmaz kızlar

canım inşllh bişey çıkmıycak...prolaktin için tekrar ilaç mı içiceksin

slm kızlarrr... beni hatırlayanınız varmı bilemiyorum.. arada giriyordum .. muhabbete katıldığım da olmuştu... bayadır girememiştim... 1 ay aradan sonra girebiiyorum ancak.. ama güzel haberlerle döndüm....

10 temmuzda regl olmuştum ve ilk kez bu ay klomen kullandım.. 14 temmuzda başlayıp 5 gün kullandım.. sonra 23 temmuzda yumurtalık takibinde sol yumurtalığımda çatlamış yumurta olduğu göründü ultrasonda...
28 temmuzda ayrıntılı ultrasonda da 20 mm.çapında sol yumurtalıkta 1 tane yumurta vardı.. 1 yumurta şansım çok azdı ama sonuçta hiç yumurtası gelişmeyen birisi için iyiydi yine de.... neyse...

10 ağustosta regl olmadım. ertesi gün evde test yaptım tek çizgi... üzüldüm.. biraz daha beklemeye karar verdim.. 15 ağustosta evde testte silik de olsa 2. çizgiyi gördüm ama inanmadım... 17 sizde sağlık ocağında test yaptırdım net olarak çıktı 2 çizgi de... hamileyim inanamıyorum....
19 unda dr. gittim.. b-hcg >1000.0 çıktı ama ultrasonda karından görünmedi.. 10 gün sonra çağırdı dr. um.. ama ben dayanamadım dün özel bi hast. gittim.. vajinal göründü ancak.. sadece kese tabiki.. 6.9 mm. :)))

adetimle uyumsuz bi gebelikmiş.. geç döllenme olmuş..belli belirsiz görünüyo kese dedi dr. ama olsun yine de olmuş ya rabbime sonsuz şükürler olsun.. şimdi 28 inde kendi dr.umda 4 eylülde de özel dr. da randevum var.. inşallah kesem büyür ve içinde bebeğim gelişir ve ben onu görebilirim.. dualarına ihtiyacım varrr..

sevincimi sizinle de paylaşmak istedim... inşallah rabbim bu mübarek ayda tüm isteyenlere meleklerini gönderir...

bebe83 cok mutlu oldum gercekten allah kucagına almayı nasip etsin saglıklısıyla ilk klomenle ha cok güzel maşşallah

esra47 gecmiş olsun canım üzülme allah kucaklarımızı bos bırakmasın kendine dikkat et

hayırlı olsun...sen 2. için uğraşıyordun dimi

reglim yeni bitti sayılır....ama akşam çamaşırım da 3 tane küçük küçük leke tarzında bişeyler vardı anlamadım...sen ne durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…