Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

maşşallah nice nice senalere insallah coluklu cocuklu
eşin neden istemiyo ki 2 aydır zor ikna etmissin baba olmak nasıl istemiyo merakıma ver:kedi:
bu arada yaslarınız kac canım
tekrar hosgeldin aramıza topik umarımugurlu gelir yerimseniben ben çakıldımburaya kafamçokkarıştı allah kurtarsın nedim:Saruboceq:

ya ceylan çok özel bir soru olacak ama sen o aşılamaya nasıl alıştın çok zor birşey çünkü...
sanırım yakında bende de bu gibi problemler çıkacak daha ne olup bittiğini bile bilmiyorum ama
bende de böyle birşey olursa bende aşılamaya felan girişeceğim belkide
duygu ve düşüncelerini tecrübeli ellerinden ve dillerinden alayım dedim

Neolsun yavrum..beklemedeyim muhtemelen yarın çıkacak sonuç hayırlara vesile olsun.

srncr iyiyim çok şükür bekliyorum bakalım sen nasılsın

ne olsun işte kızlar işler sanırım kötüye gidiyor bende dr gitmemekte inat ediiyorum nedense....ya 7. ay bitiyor olmadı işte.geçen ay 10 gün geçti olmadı. bu ay yine geçiyo 15 olmam lazımdı olmadı ...bilemiyorum karışık yani.. hayırlısı artık....a.s.

Aşılamada bişey yokki aynen rahim filmi gibi Alışman gerek lokma yerken bile insan zorlanıyor kimi zaman..daha olmadım aşılamaya ama hazırım bu ay

ceylan inşallah yarın tuğba ve senden hayırlı haberler bekliyorum mübarek günün yüzü suyu hürmetine inşallah mutlu haberler verirsiniz bizlere

kızlar şu soğan kürünü denedinizmi ne düşünüyorsunuz bu konuda...anneannem annem yap diyip duruyor eskidende yapılırmış iyi gelirmiş.hatta anneannem 2. çoocuğu olmuyormuş soğan sayesinde hamile kalmış

canım ben rahim filmide çektirmedim o yüzden bu duyguları hiç bilmiyorum
rahim filminide 2 aydır çektiremedim araya tatil girince
aşılamayı biliyorum ama hiç yaptırmadığım için eksi ve artılarını öğrenmek istedim

Soğan kürü nasıl yapılıyo?merak ettim de:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…