Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yok canım gayet güzel hoş sohbetsin bugün esprilisin
devam devam
Şeniz
valla gonca çok neşelisin sizin yazışmalarınız çok hoşuma gidiyo birbirinize takılmalarınz...
teşekkür ederim canım sende katıl bize bana arkadaşlarda manyak der zaten evimizden eksik olmaz hiç insan moral oluyomuşum ben hoşuma gidiyo eme pozitif bişiler vermek valla...
bende domates suyu yapıcam ama yarım kiloluk şişeler aldım onlara koyup kaynatçam dolapta yer kaplamasın diye

afedersinde o şişeleri nereye koycaz yani şimdi bişi dicem ama olmicak:))))))

herkese meraba öncelikle allahım isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin.aminnn.. uzun zamandır takip ediyorum çok güzel paylaşımlarınız var :)) bende bebiş isteyenlerdenim. hamilelik belirtilerini benimle payşaşırsanız çok sevinirim a.s

herkese meraba öncelikle allahım isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebekler nasip etsin.aminnn.. uzun zamandır takip ediyorum çok güzel paylaşımlarınız var :)) bende bebiş isteyenlerdenim. hamilelik belirtilerini benimle payşaşırsanız çok sevinirim a.s

canım hoşgeldin aramıza belirtiler kişiden kişiye değişiyo ama en belirginlerini yazalım senin için

göğüslerde hassasslık
halsizlik uyku eğilimi
ağızda metal tadı
adet gecikmesi tabikide
ayak ve ellerde yanma
vaginal akıntıntının arması
bel ağrısı....

sanada merhaba canım hoşgeldin aramıza henüz hamile kalamadım ama bildiklerimi yazayım
1..göğüslerde hassasiyet
2..kasıkta batma
3..uykuya eğilim
4..halsizlik
5..adet gecikmesi
saydığım 4 madde adet belirtileriyle aynı olduğu için en belirgin özellik adet gecikmesi canım bilgine

hoş geldin canım duana aminn diyelimm inşallah.canım hamil eolsaydım belirti yazardım sana ama bekle istersen benim 1 hafta sonra çıkacak sonucum o zaman yazarım tatlım belirtileri ama hamil evarsa aramızda yazsın arkadaşlarr bekletmeyelim kaydirigubbakcemile3

vall maşallah herkes bi kışlık yapma telaşında benimde yapmam lazım ama hiç gözüm almıyo...

aman biz gırtlak doğmuşuz nasıl 50 kilo kalıyorum ben bile şaşırıyorum zaten bu iştaha 40 ımdan sonra hüsmen olurmuşum ben :roflol::roflol::roflol:

X