Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bende iyiyim tülaycım inşallah bu ay müjdeli haberler arka arkaya gelir:Saruboceq:

inşallah canım senin günün ne zaman ? ay bu ceylan bizi ihmal eti bıktı bizden eskiden bi liste yapardı şimdi yokk anam tembelleşti bu kızın hamile kalması şart kaydirigubbakcemile2

benim bir kaç aydır düzensizleşti geç gelmeye başladı o yüzden bu ay hiç günümü hesaplamadım bile sıkıldım artık dün annemle de konuştuk dedim azcık oluruna bırakıcam çok sıkıldım dr git gel Allah yazdıysa olacak dedim geldiler iyice yani kasmaya başladı iyice beni işte böyle yıldızcım
bu arada akıntım var benim yinede belirtilerden vazgeçemiyorum baksana :)))))))))

inşallah canım senin günün ne zaman ? ay bu ceylan bizi ihmal eti bıktı bizden eskiden bi liste yapardı şimdi yokk anam tembelleşti bu kızın hamile kalması şart kaydirigubbakcemile2

günümü hesaplamadım ama göğüs ağrım var adet sancısı gibi ağrım var her an olabilirim gibi sanki
ceylan da buralardaydı az önce gördüm ben

içinemi doğdu dersin hadi inşallah
ne biliim valla oda deli olduda bakma oluruna bırak diyo canım benim

bencede sal çayıra azcık arkadaşım napalım demek zamanımız var daha bizim

oluruna bırakınca daha iyi olur boşverin takmayın hayatın tadını çıkarın

ceylan hanımlarda burdalarmış:)))))
buyrun buyrun
seninde az kaldı gününde hadi bakalım dört bi koldan....

kimsecikler gelmiyorki topiciğe yoksa yaparım birde insanlar vefasız allah aşkına hamle kalınca kaçı geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…