Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar
her 3 kadından birinde kist var bende hem göğüs hem rahim kisti çıktı olmasa benim olmazdı umutları kaybetmek yok bizimde uğraşarak olacakmış demek napalım.

Merhabalar, aranıza yeni katıldım. Hamile kalmak içn ne gibi bir yol izlemeliyim bu gün reglim bitti, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

yok canım bu ay bişey yemiycem öyle karışımlar felan eşime keçiboynuzu yapıcam biraz da o yesin içsin hep ben mi yiyip içicem.....içim dışım karışım oldu

onu yap bişi olmaz sende karıştırma sonrası sakat olabiliyo danışmak lazım böle şeyleri sebze ağırlıklı beslen fındık fıstık at gecelerri bi vitamin kullan tamam zaten onların verdiğini verir bunlarda

yok canım bu ay bişey yemiycem öyle karışımlar felan eşime keçiboynuzu yapıcam biraz da o yesin içsin hep ben mi yiyip içicem.....içim dışım karışım oldu

yap tabi bırak kendini ona yap bn 2,5 aydır yapıyorm eşime yazık garibim nslda içiyor kzuu gibişakkıdı

kıslar ben ne dedim cır cır oldum gelir dedim kırmızılar geldi....rahatladım desem yeri var çünkü bebiş olmadığını biliyordum....ben bugün soğan kürüne başlıycam...

adetin bitsin ondan sonra başla zaten en etkili zamanı da adet bittikten 7 gün sonra başlamamış ama sen adetin bitsin ondan sonra başla 15 gün boyunca iç canım. ben yaptım ama bi faydasını görmedim adet düzenliyici ama bende tersi oldu 2 aydır 5 gün gecikiyor anlamadım bende:uhm:

sen dr gittin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…