Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kıslar ben ne dedim cır cır oldum gelir dedim kırmızılar geldi....rahatladım desem yeri var çünkü bebiş olmadığını biliyordum....ben bugün soğan kürüne başlıycam...

bozo soğan kürü nasıl oluyo hiç duymadım
2 sb bardağı (damacana suyu olucak )suyu kaynatıyorsun normal yemeklerde kullandığımız orta boy soğanı 4 bölüp kaynayan suya atıyorsun 5 dakika kapağını açmadan kaynatıyorsun....öğlen ve akşam günde 2 kere yapıcaksın yemeklerden 10 daika önce ılıyınca içiceksin....sen ne için yapıcaksın
bozo üçüncü gün falan başlıyolar bi araştır onu
gözün aydın hadi

ok canım ebru ya bi sorıyım o yapmıştı.

üst komşumda tadilat var çok gürültü geliyor kendimi dışarı atıcam az sonra çok ta sıcak ama gürültüden iyidir başım ağrıdı resmen sen nasılsın

selam minik kuşlar bnde dün adetoldum bir pkolu olarak 28.günde adet oldum çokkkkkk mutluyum pzar klomene başlıyorum hakkımızda hayırlsı.............

selam minik kuşlar bnde dün adetoldum bir pkolu olarak 28.günde adet oldum çokkkkkk mutluyum pzar klomene başlıyorum hakkımızda hayırlsı.............

hadi hayırlısı olsun canım, inşallah faydasını görürsün ben hamile olmasaydım bal tarçın çörekotu içicektim onu da dene istersen. hepinizden müjdeli haberler bekliyorum dua ediyorum.

minikkuşlar peki ben neden böleyim adetimin 16, günü 4 gündir adet olucam gibi göğüslerim şişti sağım daha çok acıyo bide noluyo hee noluyo anlamadım noluyo:))))))

minikkuşlar peki ben neden böleyim adetimin 16, günü 4 gündir adet olucam gibi göğüslerim şişti sağım daha çok acıyo bide noluyo hee noluyo anlamadım noluyo:))))))

canım bazı belirtiler yumurtlama döneminde de olabiliyo bunlar erken adet belirtileri inş. hayırlısı ve istediğin olur ama kaçırmayın bu günleri derim benimde 18. günüm bugün benimde rahmimde bi basınç var ama artık umursamıyorum :kahve:

severcim ovülasyon testi kullandım 11, günde yumurtladım geçti gitti yumurtlama olduğunu sanmıyorum yani

X