Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ayy benim de karnım çıksın yaa bebekte oynamayınca rüya gibi geliyo sanki uyanındca hamiş olmadıgımı ögrenecekmişim gibi hissediyom kötü oluyom ya bebek bir an önce oynasın yada göneğim çıksın artık yaa benden küçüklerin göbişini görünce kkda eklemişler kıskanıyom yok benim hiç bişi eşimde çıksın artık diyooo

canım ne kadarlık hamıştınn sen?iç karnın buyukse hemen cıkmaz gobegın.

fd7 cnm ben 15+5 oldum ama hala kusuyom günde ilaç içince 2-3 içmeyince en az 6 kezzz:KK43:((((((( su da midemi bulandırıyo zorlada olsa içmeye çalışıyom ama günde 1 lt ancak oluyo ben hamiş kaldıktan sonra 2 kilo da zayıfladım cnm

bozo dimi cnm eskiden ne kalabalık olurduk sayfalar nasıl atardı geriden takip ederdim şimdi de giremiyom :KK43:((((

rüzgaryağmurr tebrıkkkkkkkk ederımm canım,,,maşallahhh yaa..herkes boyle guze haberler versın ınşşş
hamışş kızlarr ne kadarlık hamılesınız de kılo almadınız bakıyımmmmmm:eek:lmaz:ben 23 haftalığımm 4 kılo almışımmm,,,,canımm arkadasımm zorla kendını suu içççççççç,,bebiş 2-3 saatte bı suyunu değiştirio,,susuz bırakma onu annesiii

tşk ederim canlarımmm

rüzgarcım sen ne zamandır istiyordun bebiş

ekim 2007 den beri canımmm

ooo kızlar ne kadar kalabalık bolmuşuz böyle bozoucumm sen naptın gelmedi dimi kırmızılar ay allahım gelse bi türlü gelmese bi türlü bnm de cuma olmam lzm bakalımmmmm rüzgarda n heveslendim test yaptım amma her zmanki giibi negatif çıktı tabiiiiii bekliyeleim bakalım oy oyzemuszemusbi an önce olsakta önümüze baksak yahu

fd7 cnm ben 15+5 oldum ama hala kusuyom günde ilaç içince 2-3 içmeyince en az 6 kezzz:KK43:((((((( su da midemi bulandırıyo zorlada olsa içmeye çalışıyom ama günde 1 lt ancak oluyo ben hamiş kaldıktan sonra 2 kilo da zayıfladım cnm[/QUOTE

Allah yardımcın olsun canım,,ınş rahatlar ve azalr bı kaç haftaaya kadar,,ben hıç oyle kusmadım en fazla 4-5 kez oda ıllk aylarda.bılıyorum kusmaktan ıçın bı şey kaldırmaz ama sık sık bı şeler yemek bastırıyo,,en aza ındırıryo buşlantıyı..ben kusmazdım ama herşeyden tıksınırdım,,canım hıç bışey ıstemezdı,,hıç bıseyın tadını alamazdım,,annem zorla sık sık bışeler yedırdı oyle duzene gırdı.sende bı denne ıstersen.

X